»

Artykuły

Wyświetlono rezultaty 29121-29160 z 29226.

Top5 z Triala MirBC w lidze

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1st, Fireworks - Filo 4 Great Furnace 4 Tree of Tales 4 Vault of Whispers 4 Seat of the Synod 4 Myr Incubator 4 Pentad Prism 4 Krark-Clan Ironworks 4 Chrome Mox 4 Chromatic Sphere 4 Talisman of Dominance 4 Thoughtcast 4 Fabricate 4 Serum Visions 1 Culling Scales 4 Ancient Den 3 Condescend SB: 4 Ec...

Top4 - Extended Katowice 12.06.04

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 3
Metagame turnieju: 2 RG Carlos Beats 1 UGw Madness 2 UGr Madness 1 UG Chrome Madness 3 UBr Scepter Tog 1 Mono Red Ponza 1 Mono Red Goblin Sligh 1 WB Aggro Control Zwycięzca: Michał "Młody" Świętek RG Carlos Beats "Mission Impossible" 4 Wild Mongrel 3 Grim Lavamancer 3 Flametongue Kavu 4 Ranocor...

Talie top 8 - Mistrzostwa Czech

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 0
1. Ondrej Baudys 4x Skullclamp 4x Vine Trellis 4x Wood Elves 4x Wirewood Symbiote 4x Birds of Paradise 2x Wirewood Herald 2x Forgotten Ancient 2x Oxidize 2x Viridian Shaman 2x Tooth and Nail 3x Vernal Bloom 2x Triskelion 1x Darksteel Colossus 1x Duplicant 1x Kamahl, Fist of Krosa 1x...

Talie top8 - Mistrzostwa Japonii

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 0
1. Fujita Tsuyoshi Go Anan Deck 3 City of Brass 4 Wooded Foothills 4 Forest 12 Mountain 4 Goblin Sledder 4 Sparksmith 4 Goblin Warchief 4 Goblin Sharpshooter 3 Goblin Goon 3 Clickslither 4 Siege-Gang Commander 3 Skirk Prospector 4 Electrostatic Bolt 4 Oxidize Sideboard: 4 Skullcla...

Top 8 Mistrzostw USA - 20.06.2004

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 4
Alex Melnikow - Elf and Nail 4 Wooded Foothills 1 Mountain 16 Forest 4 Wirewood Symbiote 4 Birds of Paradise 3 Vine Trellis 4 Wood Elves 3 Viridian Shaman 3 Wirewood Herald 1 Duplicant 2 Darksteel Colossus 1 Kamahl, fist of Krosa 1 Triskelion 4 Skullclamp 4 Vernal Bloom 4 Tooth...

Top4 Triala T2 z naszej ligi

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1st, GW Witness Slide - Hight 2 Gilded Light 4 Renewed Faith 3 Akroma's Vengeance 4 Wrath of God 4 Viridian Shaman 4 Astral Slide 3 Mindslaver 3 Eternal Dragon 4 Eternal Witness 7 Forest 3 Temple of the False God 7 Plains 4 Tranquil Thicket 4 Secluded Steppe 4 Rampant Growth SB: 2 Duplicant 1 Akro...

Mistrzostwa Anglii - 27.06.2004

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 5
1. John Ormerod - Tooth And Nail 10 Forest 4 Urza's Mine 4 Urza's Tower 4 Urza's Power Plant 1 Stalking Stones 2 Vine Trellis 2 Darksteel Colossus 1 Triskelion 1 Duplicant 1 Ravenous Baloth 4 Solemn Similacrum 4 Sylvan Scrying 4 Reap And Sow 2 Talisman Of Impulse 2 Talisman Of Unity 4...

Top8 GP Zurich (MirBC)

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1. Manuel Bucher 1 Plains 1 Blinkmoth Nexus 4 Cloudpost 2 Stalking Stones 15 Forest 1 Darksteel Colossus 1 Duplicant 1 Leonin Abunas 4 Solemn Simulacrum 1 Platinum Angel 4 Eternal Witness 2 Mindslaver 3 Reap and Sow 4 Oxidize 4 Sylvan Scrying 4 Tel-Jilad Justice 4 Tooth and Nail 4...

Top8 Mastersa w lidze (MirBC)

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1st, Big Red - Hugo_8 2 Great Furnace 18 Mountain 4 Darksteel Citadel 4 Molten Rain 4 Scrabbling Claws 2 Pulse Of Forge 3 Electrostatic Bolt 3 Shrapnel Blast 4 Flamebreak 4 Barbed Lightning 4 Magma Jet 4 Arc-Slogger 4 Solemn Simulacrum SB: 4 Slith Firewalker 4 Granulate 4 Damping Matrix 3 Echoing...

Top8 Mistrzostw Polski 2004

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 4
1. miejsce - Sebastian "Guli" Guliński 3 Chromatic Sphere 4 Welding Jar 4 Arcbound Worker 4 Arcbound Ravager 4 Thoughtcast 4 Shrapnel Blast 4 Pyrite Spellbomb 4 Cranial Plating 4 Frogmite 3 Myr Enforcer 4 Disciple of the Vault 4 Seat of the Synod 4 Great Furnace 3 Vault of Whispers 3...

Top8 Mastera na #Magic-League (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Lothar | Komentarze: 1
1st, Mono Green Aggro - roelof Main Deck 20 Forest 4 Blinkmoth Nexus 4 Tel-Jilad Chosen 4 Viridian Zealot 4 Viridian Shaman 4 Troll Ascetic 4 Fangren Firstborn 4 Molder Slug 2 Pulse of the Tangle 4 Oxidize 3 Predator's Strike 3 Deconstruct Sideboard 1 Forest 1 Deconstruct 4 Karstoderm 1 Predator'...

Top8 - T1 Turyn 11.07.04

01-01-1970 01:00 | Lothar | Komentarze: 0
1st, Welder MUD - Marco Marotta Maindeck 4 Smokestack 4 Tangle Wire 4 Trinisphere 3 Chalice of the Void 4 Goblin Welder 4 Metalworker 1 Karn, Silver Golem 2 Triskelion 1 Sundering Titan 3 Juggernaut 1 Memory Jar 1 Wheel of Fortune 1 Sword of Fire and Ice 1 Sol Ring 1 Mana Crypt 1 Man...

Top8 PolTour Łódź (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
1. Mateusz Dąbkowski Deck Name: "Huragan Wiktorów" 4 x Echoing Courage 2 x Fangren Firstborn 3 x Tel-Jilad Chosen 3 x Eternal Witness 4 x Molder Slug 3 x Beacon of Creation 4 x Viridian Shaman 3 x Tel-Jilad Justice 4 x Troll Ascetic 4 x Viridian Zealot 2 x Oxidize 23 x Forest 2 x Blinkmoth Nexus S...

Top8 Mastera Mrbc w naszej lidze 18.07.2004

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1) Big Red - marlei 2 Great Furnace 4 Darksteel Citadel 18 Mountain 4 Arc-Slogger 4 Electrostatic Bolt 4 Molten Rain 4 Pulse of the Forge 3 Furnace Whelp 3 Shrapnel Blast 4 Slith Firewalker 3 Magma Jet 3 Flamebreak 4 Seething Song Sideboard 3 Shatter 3 Echoing Ruin 4 Vulshok War Boar 2 Grab the Rein...

Top8 turnieju \"Power Nine\" (T1)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Marc Perez - U/R Fish 4 Volcanic Island 4 Mishra's Factory 4 Wasteland 3 Flooded Strand 2 Polluted Delta 2 Faerie Conclave 2 Island 1 Library of Alexandria 1 Strip Mine 3 Null Rod 1 Mox Sapphire 4 Grim Lavamancer 4 Cloud of Faeries 4 Spiketail Hatchling 2 Voidmage Prodigy 1 Gorilla Shaman 4 Force o...

Extended w Olsztynie

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 3
Mikołaj Domin (Wg Tooth) - zwycięzca 4 Solemn Simulacrum 2 Darksteel Colosous 2 Sundering Titan 1 Duplicant 1 Vine Trellis 4 Sylvan Scrying 4 Reap and Saw 4 Tooth and Nail 4 Mindslaver 4 Oblivion Stone 2 Decree of Justice 4 Talisman of Unity 4 Urza's Tower 4 Urza's Mine 4 Urza's Power Plant 4 Wind...

Top4 T1 w Kielcach (24.07.2004)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Emil Kos 4 Duress 4 Hymn to Tourach 2 Sinkhole 2 Rancid Earth 4 Diabolic Edict 3 Powder Keg 4 Nantuko Shade 4 Hypnotic Specter 2 Unearth 1 Yawgmoth’s Will 1 Demonic Tutor 1 Vampiric Tutor 1 Necropotence 4 Dark Ritual 1 Lotus Petal 1 Strip Mine 3 Wasteland 4 Polluted Delta 14 Swamp SB: 4...

Top4 Extended w Bydgoszczy (02.08.2004)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Przemysław 'Przem' Knociński - "bydgoskkie stowarzyszenie gaśnic proszkowych przeciwko prezerwatywom w portfelach" 3 Patriarchat's Bidding 3 Powder Keg 2 Chrome Mox 2 Gempalm Incinerator 1 Sparksmith 3 Siege-Gang Commander 4 Goblin Ringleader 4 Goblin Sharpshoter 4 Goblin Warchief 4 Goblin Matro...

Top8 PolTour Warszawa (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 18
Metagame: 18 Affinity 18 Big Red 7 Tooth 6 Mono G 5 UG 1 Mono U March 1 UB March 1 G/u Control 1 UW Control 1 UGW Control 1 RG 1 MBC 1 Ironworks Michał Sumka - zwyciężca 11 Forest 12 Mountain 4 Arc-Slogger 4 Eternal Witness 4 Solemn Simulacrum 3 Troll Ascetic 4 Viridian Shaman 4 Electrostatic Bol...

Top8 GP Trial Rimini (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
GP Trial Rimini Metagame: 19 Affinity 7 Big Red 5 UG 3 Tooth 3 RG 2 UWG Control 2 Ironworks 2 MBC 1 Mono G 1 WUB Control 1 BG D.C. Green 1 UR Control 1 WG Control 1 URG 1 UB March Marcin Tarczyński - zwyciężca 3 Blinkmoth Nexus 4 Cloudpost 13 Forest 4 Mountain 2 Darksteel Colossus 1 Leonin Abunas...

Top8 TeamDQ Challenge (Ext)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
Metagame: 15 Scepter Tog 12 Rock 7 RG 6 Goblins 5 Affinity 4 RDW 3 UG 2 Reanimator 1 WG 1 Enchantress 1 UWB 1 UB Zombie Infestation 1 Ponza 1 UW Control 1 Mono W 1 Elfy Michał Zembaty - top8 17 Mountain 4 Wasteland 3 Rishadan Port 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Warchief 4 Skirk Prospector 4 Siege-G...

Top8 PTQ Columbus (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
Metagame: 15 Big Red 13 Affinity 9 RG 6 UG 4 BG 4 Tooth 1 UR March 1 Trinket/Salvager Sebastian Guliński - zwyciężca 4 Glimmervoid 4 Great Furnace 4 Seat of Synod 4 Vault of Whispers 4 Darksteel Citadel 3 Shrapnel Blast 4 Night's Whisper 4 Arcbound Ravager 4 Disciple of the Vault 4 Thoughtcast 4...

Top20 pierwszego dnia Mistrzostw Świata 2004 (T2)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 3
1 Sasha Zorc Tooth and Nail / Day 1 Standard: 18 points 6 Forest 4 Wooded Foothills 1 Mountain 1 Tranquil Thicket 4 Urza's Mine 4 Urza's Tower 4 Urza's Power Plant 24 land 3 Eternal Witness 3 Solemn Simulacrum 1 Darksteel Colossus 1 Triskelion 1 Mephidross Vampire 1 Sundering Titan ...

Top8 Mistrzostw Świata 2004 (Standard)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Kamiel Cornelissen - Affinity Main deck: 4 Great Furnace 4 Seat of the Synod 4 Blinkmoth Nexus 3 Darksteel Citadel 1 Glimmervoid 4 Vault of Whispers 4 Arcbound Worker 4 Frogmite 4 Disciple of the Vault 4 Arcbound Ravager 3 Atog 1 Myr Retriever 4 Myr Enforcer 4 AEther Vial 4 Crania...

Top4 PTQ Columbus (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 13
Metagame przedstawiało się następująco: 11 Affinity 4 RG Artifact Hate 2 RG Tooth and Nail 3 Big Red 3 Mariusz Górniak 14 Forest 10 Mountain 4 Arc-Slogger 4 Solemn Simulacrum 4 Eternal Witness 4 Viridian Shaman 3 Molder Slug 4 Wayfarer's Bauble 4 Magma Jet 4 Oxidize 3 Fireball 2 Grab the Reins ...

Najlepsze talie pierwszego dnia GP Rimini (Mrbc)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Domingo Ottati - U/G Control 12 Forest 12 Island 4 Viridian Shaman 3 Solemn Simulacrum 4 Eternal Witness 2 Rude Awakening 4 Serum Visions 1 Thirst For Knowledge 4 March of the Machines 4 Oxidize 4 Condescend 2 Last Word 3 Echoing Truth 1 AEther Spellbomb Sideboard: 4 Troll Ascetic 1...

Top 8 GP Rimini 2004

01-01-1970 01:00 | Bubas | Komentarze: 4
Domingo Ottati - U/G Control 12 Forest 12 Island 24 land 4 Viridian Shaman 3 Solemn Simulacrum 4 Eternal Witness 2 Rude Awakening 4 Serum Visions 1 Thirst For Knowledge 4 March of the Machines 4 Oxidize 4 Condescend 2 Last Word 3 Echoing Truth 1 AEther Spellbomb SB: 4 Troll Ascetic ...

Top 4 turnieju T2 w lidze

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1st - Jonron18 'Mono U Control' 3 Echoing Truth 3 Vedalken Shackles 4 Darksteel Ingot 3 Keiga, the Tidal Star 4 Serum Visions 3 Thirst for Knowledge 4 Mana Leak 4 Hinder 4 March of the Machines 4 Condescend 20 Island 4 Blinkmoth Nexus SB: 3 Bribery 4 Relic Barrier 4 Annul 4 Imi Statue 2nd - Jov...

Top4 nocnego Extended w Łodzi

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. Jakub Wudarski 4 x Polluted Delta 4 x Underground River 3 x Islan 5 x Swamp 4 x Chrome Mox 4 x Vampiric Tutor 4 x Brainstorm 4 x Careful Study 2 x Echoing Truth 4 x Cabal Therapy 4 x Reanimate 2 x Life/Death 4 x Exhume 4 x Putrid Imp 2 x Akroma Angel of Wrath 2 x Verdant Force 2 x Phantom Nishob...

Top4 Kielce 06.11.2004 (Vintage)

01-01-1970 01:00 | Fog | Komentarze: 0
1. Rafał Buczowski 1 Bayou 1 Underground Sea 4 Polluted Delta 3 Elvish Spirit Guide 1 Sol Ring 1 Mana Vault 4 Llanowar Wastes 1 Lotus Petal 1 Chrome Mox 6 Swamp 3 Worldgorger Dragon 2 Ambassador Laquatus 1 Caller of the Claw 4 Duress 3 Cabal Therapy 2 Putrid Imp 3 Xantid Swarm 3 Animate Dead 2 Danc...

Top8 Pro Tour Columbus 1.XI.2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 0
I. Pierre Canali - UBW Affinity Lands(19): 4 Seat of the Synod 4 Vault of Whispers 2 Ancient Den 2 Glimmervoid 4 Darksteel Citadel 1 City of Brass 2 Blinkmoth Nexus Creatures(26): 4 Arcbound Worker 4 Disciple of the Vault 4 Frogmite 4 Arcbound Ravager 4 Meddling Mage 3 Myr Enforcer 3...

Top4 Jesienny Maraton 23.X.2004 (Standard)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 7
Metagame: 6 Vial Affinity 4 Rude Awakening 3 Ponza 3 Ravfinity 1 GB 1 Sligh 1 KCI 1 Tooth & Nail Łukasz Pędrakowski *** 1. miejsce *** - Rude Awakening Lands(23): 10 Island 11 Forest 1 Minamo, School at Water's Edge 1 Okina, Temple of the Grandfather's Creatures(18): 4 Viridian Shaman 3 Melo...

Top4 Road to Nagoya w Łodzi 7.11.2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 1
1. Mateusz Dąbkowski 3 x Cranial Plating 4 x Frogmite 4 x Arcbound Warker 4 x Arcbound Ravagier 3 x Chromatic Sphere 4 x Aether Vial 3 x Myr Enforcer 4 x Meddling Mage 4 x Disciple of the Vault 3 x Somber Hoveguard 4 x Thoughcast 3 x Blighmoth Nexus 1 x City of Brass 3 x Gvimmervoid 4 x Seal of the...

Top8 Jesienny Maraton 23.X.2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Mariano | Komentarze: 0
Metagame: 9 Rock 5 Psychatog/r 5 Red Deck Wins 5 Affinity (w tym 1 z Oppo) 4 U/G Madness 4 Reanimator 2 Goblin Bidding 2 5cTog 1 Rector 1 WWub 1 Sneak Attack 1 Echantress Tomasz Pędrakowski *** Winner *** - Psychatog 3 Swamp 4 Polluted Delta 3 Mountain 10 Island 1 Back to Basics 4 Fire/Ice ...

Top8 Eldarion Katowice 13.11.2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | kocureq | Komentarze: 0
1. Pędrakowski Tomek 1 Spiritmonger 3 Wall of Blossoms 3 Birds of Paradise 4 Cabal Therapy 1 Genesis 1 Yavimaya Elder 3 Duress 4 Pernicious Deed 3 Ravenous Baloth 2 Diabolic Edict 1 Smother 3 Eternal Witness 3 Sakura-Tribe Elder 1 Haunting Echoes 1 Living Death 2 Vampiric tutor 6 Swamp 1 Dust Bowl ...

Top4 Eldarion Katowice 12.11.2004 (Standard)

01-01-1970 01:00 | kocureq | Komentarze: 2
1. Jaskólski Hubert 3 Atog 4 Thoughtcast 4 Frogmite 4 Arcbound Ravager 4 AEther Vial 4 Arcbound Worker 4 Myr Enforcer 4 Chromatic Sphere 4 Disciple of the Vault 2 Myr Retriever 3 Cranial Plating 4 Seat of the Synod 2 City of Brass 3 Great Furnace 3 Tree of Tales 4 Vault of Whispers 4 Blinkmoth Nexu...

Top2 Eldarion Katowice 12.11.2004 (Two-Headed Giant Extended)

01-01-1970 01:00 | kocureq | Komentarze: 1
Udział wzięło 11 teamów (par), rozegrano 4 rundy i top2. Zwyciężył team Etheral Winds w składzie Piotr Longa i Damian Woźniak pokonując w zaciekłej walce (2 godziny i 53 minuty) team Danonki (Łukasz "Kot" Kotowicz i Leszek "Eld" Dutkiewicz) i wygrał 24 boostery Scourge'a. Danonki dostały 12 booste...

Top 8 GP Seattle 5-6.03.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
Ernie Marchesano (Rock) 3 Treetop Village 1 Volrath's Stronghold 4 Llanowar Wastes 8 Forest 6 Swamp 1 Dust Bowl 4 Birds of Paradise 3 Sakura-Tribe Elder 3 Ravenous Baloth 3 Eternal Witness 2 Troll Ascetic 4 Wall of Blossoms 1 Withered Wretch 3 Vampiric Tutor 4 Cabal Therapy 1 Recurr...

Top4 Katowice 20.11.04 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 2
Metagame turnieju: 5 Scepter Tog 2 GB Rock 2 RG Beats 2 UBw Ravager Affinity 1 GBw Pattern 1 GWr Astro-Glide 1 5c Gro-A-Tog 1 Rb Death Goblins 1 GUr "Blue River Rock" 1 W rogue 1 G rogue Po 5 rundach swissa: 1. Leszek Eld Dutkiewicz UBr Scepter-Tog (13) 3 Daze 3 Mana Leak 4 Counterspell 4 Brains...

Top 4 Falkon 2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Bubas | Komentarze: 0
Michał "Moto" Soltys 4 Wild Mongrel 4 Basking Rootwalla 4 Circual Logic 4 Carefull Study 3 Quiet Speculation 3 Arrogant Wurm 3 Daze 3 Roar of the Wurm 3 Aquamoeba 3 Waterfront Bouncer 2 Wonder 2 Deep analysis 12 Island 10 Forest SB: 3 Scrabling Claws 3 Seal of Removal 3 Naturalize 3 Submerge 2 St...
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.