»

Artykuły

Wyświetlono rezultaty 29081-29120 z 29219.

Top8 Regionals Warszawa (21.03.04)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 6
Spisy talii pochodzą ze strony teamu DQ. 1. Marek Socha BR Ravager Affinity 2 Glimmervoid 2 Blinkmoth Nexus 4 Darksteel Citadel 4 Vault of Whispers 4 Great Furnace 4 Frogmite 4 Ornithopter 4 Myr Enforcer 4 Arcbound Ravager 4 Disciple of the Vault 4 Shrapnel Blast 4 Skullclamp 4 Welding...

Top4 Extended Katowice (27.03.2004)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 1
I miejsce - Maciej Zembaty - Gobliny 3x Gempalm Incinerator 3x Goblin Goon 4x Goblin Piledriver 4x Goblin Warchief 4x Skirk Prospector 4x Mogg Fanatic 4x Siege-Gang Commander 4x Sparksmith 3x Firebolt 3x Lava Dart 3x Rishadan Port 4x Wasteland 17x Mountain Sideboard 4x Sulfuric Vortex 3x Oblivion...

Top8 Magicon 2 - Extended Poznań (27.03.2004)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 5
Metagame turnieju: 6 Scepter-Tog 6 Rock 4 UG MAdness 3 Reanimate 2 Clamp-Death 2 RG Beatdown 2 WoW 2 Sexy Rector 2 Draco-Explosion 2 RDW2K4 1 Fish 1 Hermit Opposition 1 Aluren 1 Fires 1 Counter Burn 1 Crazy No-Sroka 1 UW Millstone 1 UBR Elves 1 Ponza 1 BU Discard 1 RB Suicide Zwycięzca: Tomasz "...

Top2 T2 Katowice (3.4.2004)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame: 3 Mono Red Ponza 3 Br Clamp Bidding 2 RW Rift Control 1 UW Control 1 Ravager Affinity 1 RG Ponza Top2: (po czterech rundach swissa) 1. Leszek Eld Dutkiewicz Ravager Affinity 1 City of Brass 3 Glimmervoid 4 Darksteel Citadel 4 Seat of the Synod 4 Vault of Whispers 4 Great Furnace 4 Tho...

Top8 National Qualifier - Wrocław (2.4.2004)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame turnieju: 11x Ravager Affi 9x RB Clamp Bidding 4x Mono R Ponza 4x RW Slide 3x WG Tooth 2x RG LD 1x Gobbo LD 1x V.E.X. 1x MWC 1x RG Gobbo 1x RGw Beasts 1x Zombie Bidding Maciej Kaftan: 4 Goblin Sledder 4 Skirk Prospector 4 Goblin Sharpshooter 4 Goblin Warchief 4 Goblin Pi...

T2 Master 04-04-2004

01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 7
1st, Tooth & Nail - Stalin  Main Deck 3 City of Brass 5 Forest 4 Urza's Power Plant 4 Urza's Mine 4 Urza's Tower 1 Sundering Titan 1 Platinum Angel 1 Leonin Abunas 1 Darksteel Colossus 1 Akroma, Angel of Wrath 3 Naturalize 4 Oxidize 4 Tooth and Nail 4 Solemn Simulacrum 4 Sylvan Scrying 4 Reap and So...

Top8 National Qualifier w Bydgoszczy (17.04.2004)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 9
Metagame turnieju: Ravager Affinity 10 Tooth and Nail 8 RW Astral 5 RG Beasts Land Destruction 5 ClampBidding 5 Mono Red Ponza 4 Mono White UrzaTron 2 BG Cemetary 2 UW Control 2 BWu Aggro-control 1 GW Life 1 Elves 1 Goblin-Bidding 1 1. Marcin Tarczyński Spis zastrzeżony na prośbę gracza. 2. Ba...

T2 Master 11-04-2004

01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 0
1st, Tooth and Nail - SL RedDemon  Main Deck 3 Mindslaver 3 City of Brass 5 Forest 4 Urza's Power Plant 4 Urza's Mine 4 Urza's Tower 1 Sundering Titan 1 Platinum Angel 1 Leonin Abunas 1 Darksteel Colossus 1 Akroma, Angel of Wrath 4 Oxidize 4 Tooth and Nail 4 Solemn Simulacrum 4 Sylvan Scrying 4 Reap...

T1 na #mtg.pl (23.04.2004)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 1
1. Alan - Slavery 1 Ancient Tomb 1 Library of Alexandria 4 Mishra's Workshop 4 Shivan Reef 1 Tolarian Academy 4 Volcanic Island 1 Memnarch 1 Pentavus 4 Goblin Welder 1 Time Walk 4 Brainstorm 1 Fact or Fiction 4 Force of Will 4 Thirst for Knowledge 1 Ancestral Recall 1 Timetwister 1 Tinker 1 Windfal...

Top4 Extended Katowice 24.04.04

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame turnieju: 4 Ubr Scepter Tog 3 UG Madness 1 Br Goblin Bidding 1 UGw Words of Wind Enchantress 1 WRg Fluctuator-Rift 1 RGb Fires 1 UG Tradewind Opposition "Ubr Elves" 1 Goblin Sligh 1 Pattern aka Sexy Rector 2 RG Beats 1. Michał "Zemby" Zembaty Goblin Sligh 3 Gempalm Incinerator 3 Goblin...

Top4 T2 na #mtg.pl (25.04.04)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 3
1)Leszek "lechu2k" Rodzeń - ClampBidding 4 Bloodstained Mire 2 City of Brass 5 Swamp 12 Mountain 3 Patriarch's Bidding 4 Skullclamp 2 Shatter 3 Gempalm Incinerator 2 Sparksmith 4 Siege-Gang Commander 4 Goblin Piledriver 4 Skirk Prospector 3 Goblin Sledder 4 Goblin Warchief 4 Goblin Sharpshooter Sid...

Magic-league top 8 Master w T2 25-04-2004

01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 2
1st, Ponza - Kaesh Main Deck 20 Mountain 4 Blinkmoth Nexus 2 Stalking Stones 4 Electrostatic Bolt 4 Demolish 4 Molten Rain 4 Stone Rain 4 Pyrite Spellbomb 4 Avarax 4 Arc-Slogger 3 Starstorm 3 Detonate Sideboard 3 Culling Scales 4 Dwarven Blastminer 4 Shatter 4 Pyroclasm Kliknij prawym przyciskiem i...

Magic League T1 Master top 8 (18.04.2004)

01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 4
1st, Slavery - Streigh Main Deck 1 Ancient Tomb 1 Library of Alexandria 4 Mishra's Workshop 4 Shivan Reef 1 Tolarian Academy 4 Volcanic Island 1 Memnarch 1 Pentavus 4 Goblin Welder 1 Time Walk 4 Brainstorm 1 Fact or Fiction 4 Force of Will 4 Thirst for Knowledge 1 Ancestral Recall 1 Timetwister 1 Ti...

Top8 Extended (Allegro Majówka)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame: UBR Atog: 13 Rock: 8 UG: 6 Goblins: 6 Rektor-Paterna: 3 RDW: 3 RG Stompy: 3 Ponza: 2 MBC: 2 Patrriarch's-Goblins: 2 WhiteWeenie: 2 RB Wishing Goblins: 2 Sneak Attack: 2 Reanimator: 2 Enchantreska: 2 UGR: 1 Draco-Explosion: 1 Psychatog: 1 Elves: 1 UW Controll: 1 Fires: 1 Squee-Cluster: 1 Tr...

Magic League top 8 Master 07-05-2004

01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 0
1st, RW Slide - roelof Main Deck 2 Temple of the False God 4 Secluded Steppe 9 Plains 2 Mirrodin's Core 6 Mountain 4 Forgotten Cave 1 Exalted Angel 2 Astral Slide 4 Wrath of God 2 Slice and Dice 3 Damping Matrix 4 Spark Spray 2 Decree of Justice 4 Renewed Faith 1 Decree of Annihilation 2 Akroma's...

Top4 Extended Katowice 08.05.05

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 9
1-2. Michał Świętek "BR Carlos Goblins" 3 Rishadan Port 2 Swamp 2 Shadowblood Ridge 4 Sulfurous Springs 4 Bloodstained Mire 4 Mountain 4 Chrome Mox 1 Gempalm Incinerator 1 Goblin Sharpshooter 3 Terminate 4 Goblin Warchief 4 Goblin Matron 3 Mogg Fanatic 3 Sparksmith 3 Patriarch's Bidding 3 Siege-Ga...

Top4 Mirrodin Block Constructed (Allegro Majówka)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 2
Metagame: Tooth and Nail: 6 Big Red: 5 Affiravager: 3 Mono G: 1 UGR Charbelcher: 1 Ravager: 1 Top I: Dominik Konieczny 15x Forest 3x Stalking Stones 4x Cloudpost 2x Blinkmoth Nexus 4x Oblivion Stone 2x Mindslaver 4x Tooth and Nail 4x Sylvan Scrying 4x Reap and Sow 2x Talisman of Unity 4x Oxidize...

Top8 Standard (Allegro Majówka)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame: Goblins: 3 Green Goblins: 1 Ponza: 5 Ravager: 5 Gobo-Bidding: 6 Tooth and Nail: 4 Astral Slide: 3 AffiTog: 2 Urazatron: 2 Cmentarz: 5 RG LD: 2 UW Controll: 5 RDW: 1 WW Control: 1 Top 1: Jan Foltyn 4x Temple of False God 4x Cloudpost 4x Windswept Heath 7x Forest 4x Plains 3x Mindslaver ...

Magic League Top 8 Master 09-05-04

01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 2
1st, Goblin-Bidding - roocker  Main Deck 12 Mountain 4 Swamp 3 City of Brass 4 Bloodstained Mire 3 Gempalm Incinerator 3 Patriarch's Bidding 4 Goblin Sharpshooter 4 Siege-Gang Commander 3 Shatter 4 Goblin Warchief 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Sledder 4 Skirk Prospector 4 Skullclamp Sideboard...

National Qualifier w Opolu - T2 (15.05.2004)

01-01-1970 01:00 | Regis | Komentarze: 0
1. Urbaniak Piotr "Cichy za tego Kamahla urwę ci jaja" 4x Wood Elves 4x Wirewood Symbiote 3x Wirewood Herald 3x Viridian Shaman 1x Fierce Empath 4x Birds of Paradise 3x Vine Trellis 1x Duplicant 1x Triskelion 1x Sundering Titan 2x Darksteel Colossus 3x Tooth and Nail 4x Vernal Bloom 4x Skullclamp ...

Extended Łódź (Top3)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Michał Musiał Tradewind Aggro 3 Mystic Enforcer 3 Adarkar Wastes 2 Brushland 2 Yavimaya Coast 7 Forest 2 Plains 2 Island 1 City of Brass 3 Windswept Heath 1 Flooded Strand 2 Viridian Shaman 4 Werebear 3 Armageddon 2 Gilded Drake 4 Yavimaya Elder 4 Birds of Paradise 4 Anurid Brus...

Top8 - Mistrzostwa Węgier 2004

01-01-1970 01:00 | lumpy | Komentarze: 0
Zwycięzca: Karoly Liptak 4 March of the Machines 4 Wrath of God 2 Pulse of the Fields 4 Mana Leak 4 Talisman of Progress 2 Mycosynth Lattice 4 Darksteel Ingot 2 Future Sight 4 Thirst for Knowledge 4 Echoing Truth 3 Damping Matrix 4 Coastal Tower 4 Flooded Strand 3 Secluded Steppe 1...

T2 Katowice 22.05.04 (Top4)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame turnieju: 2 BG Cloud Cemetery 1 UBR Crazy Eld 1 Mono G Elves 2 Rb Clamp Bidding 1 White Weenie 1 Astral Slide 2 Ravager Affinity (1x BRu, 1x BR) 1 Gw Twelve Post 1 Mono Red Ponza 1 Goblin Ponza 1 UW Control 1 BR Control 1. Michał "Młody" Świętek Leszek Dutkiewicz.dec Na prośbę gracza or...

Top8 - Mistrzostwa Niemiec 2004

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 0
Sascha Deinert Decktyp: Elf and Nail lands (22): 22Forest creatures (28): 1Darksteel Colossus 2Triskelion 4Wirewood Symbiote 1Sundering Titan 3Vine Trellis 4Viridian Shaman 4Birds of Paradise 1Kamahl, Fist of Krosa 4Wood Elves 1Fierce Empath 2Wirewood Herald 1Duplicant spells (11): 4Skullcl...

Top8 - Mistrzostwa Szwecji 2004

01-01-1970 01:00 | _Kkeldorn_ | Komentarze: 1
1. Carl Thillse Ravager Affinity 4 Arcbound Ravager 4 Arcbound Worker 4 Disciple of the Vault 4 Frogmite 4 Myr Enforcer 2 Ornithopter 3 Oxidize 3 Pyrite Spellbomb 3 Shrapnel Blast 4 Skullclamp 3 Thoughtcast 3 Welding Jar 4 Glimmervoid 4 Great Furnace 4 Seat of the Synod 3 Tree of Tales 4 Vault of W...

Top3 T2 z Fifth Dawn na Magic-League (27-05-2004)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. RG Control - Lechu2k Main Deck: 4 Wooded Foothills 16 Forest 3 Mountain 3 Solemn Simulacrum 4 Wood Elves 4 Eternal Witness 4 Birds of Paradise 4 Fireball 4 Electrostatic Bolt 4 Oxidize 3 Rampant Growth 3 Vernal Bloom 4 Skullclamp Sideboard: 3 Molder Slug 3 Naturalize 4 Pyroclasm 3 Threaten 2 Du...

Top8 - Grand Prix Bruksela

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Tobias Henke Affinity Main Deck 4 Glimmervoid 4 Seat of the Synod 4 Great Furnace 3 Vault of Whispers 3 Darksteel Citadel 4 Arcbound Ravager 4 Arcbound Worker 4 Disciple of the Vault 2 Atog 4 Frogmite 4 Skullclamp 4 Thirst for Knowledge 4 Shrapnel Blast 2 Electrostatic Bolt 2 Wel...

Turniej w bloku Mirrodin z FD (Magic-League, 01.06

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. March of the Indestructibles - Arcanis 22 Island 4 Darksteel Ingot 4 Darksteel Brute 4 Darksteel Pendant 4 March of the Machines 4 Last Word 4 Condescend 4 Serum Visions 4 Thirst for Knowledge 4 Pulse of the Grid 2 Mycosynth Lattice Sideboard: 3 Acquire 4 Annul 4 Vedalken Shackles 4 AEther Spell...

Magic League Master z Fifth Dawn

01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 0
1st, RW Rift - Silvia Main Deck 4 Forgotten Cave 4 Secluded Steppe 7 Mountain 10 Plains 2 Temple of the False God 3 Eternal Dragon 3 Renewed Faith 3 Akroma's Vengeance 4 Starstorm 4 Electrostatic Bolt 4 Lightning Rift 4 Damping Matrix 4 Wrath of God 4 Exalted Angel Sideboard 2 Wipe Clean 3 Shat...

Magic League MrBC Master

01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 4
1st, March of the Indestructibles - pG Main Deck 3 Vex 6 Mountain 9 Island 4 Mirrodin's Core 4 Cloudpost 4 Darksteel Ingot 4 Serum Visions 4 Condescend 3 Wayfarer's Bauble 3 Darksteel Pendant 4 March of the Machines 4 Thirst for Knowledge 4 Mycosynth Lattice 3 Echoing Truth 2 Magma Jet Sideboar...

Top4 Triala T2 na #magic-league

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1st, Tooth and Nail - M-D-Z 4 Chrome Mox 4 Rampant Growth 4 Vine Trellis 4 Reap and Sow 4 Sylvan Scrying 3 Solemn Simulacrum 4 Tooth and Nail 1 Akroma, Angel of Wrath 1 Darksteel Colossus 1 Sundering Titan 4 Urza's Power Plant 4 Urza's Tower 4 Urza's Mine 10 Forest 2 Ravenous Baloth 2 Naturalize 1...

Top4 GP Trial Rimini (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
Metagame: 3 Mono Black Control 2 Big Red 2 Tooth and Nail 2 Affinity 2 UG 1 Mono Green 1 UR March Tomasz Figarski 3-0-1 4 Blinkmoth Nexus 19 Swamp 1 Island 3 Chittering Rats 4 Solemn Simulacrum 3 Greater Harvester 4 Barter in Blood 4 Night’s Whisper 4 Talisman of Dominance 4 Consume Spirit 3...

Top8 Mistrzostw Portugalii (T2)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 1
Vasco Grossman 17 Forest 4 Wooded Foothills 1 Mountain 4 Birds of Paradise 4 Vine Trellis 4 Wirewood Symbiote 4 Wood Elves 3 Viridian Shaman ...

Top5 z Triala MirBC w lidze

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1st, Fireworks - Filo 4 Great Furnace 4 Tree of Tales 4 Vault of Whispers 4 Seat of the Synod 4 Myr Incubator 4 Pentad Prism 4 Krark-Clan Ironworks 4 Chrome Mox 4 Chromatic Sphere 4 Talisman of Dominance 4 Thoughtcast 4 Fabricate 4 Serum Visions 1 Culling Scales 4 Ancient Den 3 Condescend SB: 4 Ec...

Top4 - Extended Katowice 12.06.04

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 3
Metagame turnieju: 2 RG Carlos Beats 1 UGw Madness 2 UGr Madness 1 UG Chrome Madness 3 UBr Scepter Tog 1 Mono Red Ponza 1 Mono Red Goblin Sligh 1 WB Aggro Control Zwycięzca: Michał "Młody" Świętek RG Carlos Beats "Mission Impossible" 4 Wild Mongrel 3 Grim Lavamancer 3 Flametongue Kavu 4 Ranocor...

Talie top 8 - Mistrzostwa Czech

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 0
1. Ondrej Baudys 4x Skullclamp 4x Vine Trellis 4x Wood Elves 4x Wirewood Symbiote 4x Birds of Paradise 2x Wirewood Herald 2x Forgotten Ancient 2x Oxidize 2x Viridian Shaman 2x Tooth and Nail 3x Vernal Bloom 2x Triskelion 1x Darksteel Colossus 1x Duplicant 1x Kamahl, Fist of Krosa 1x...

Talie top8 - Mistrzostwa Japonii

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 0
1. Fujita Tsuyoshi Go Anan Deck 3 City of Brass 4 Wooded Foothills 4 Forest 12 Mountain 4 Goblin Sledder 4 Sparksmith 4 Goblin Warchief 4 Goblin Sharpshooter 3 Goblin Goon 3 Clickslither 4 Siege-Gang Commander 3 Skirk Prospector 4 Electrostatic Bolt 4 Oxidize Sideboard: 4 Skullcla...

Top 8 Mistrzostw USA - 20.06.2004

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 4
Alex Melnikow - Elf and Nail 4 Wooded Foothills 1 Mountain 16 Forest 4 Wirewood Symbiote 4 Birds of Paradise 3 Vine Trellis 4 Wood Elves 3 Viridian Shaman 3 Wirewood Herald 1 Duplicant 2 Darksteel Colossus 1 Kamahl, fist of Krosa 1 Triskelion 4 Skullclamp 4 Vernal Bloom 4 Tooth...

Top4 Triala T2 z naszej ligi

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1st, GW Witness Slide - Hight 2 Gilded Light 4 Renewed Faith 3 Akroma's Vengeance 4 Wrath of God 4 Viridian Shaman 4 Astral Slide 3 Mindslaver 3 Eternal Dragon 4 Eternal Witness 7 Forest 3 Temple of the False God 7 Plains 4 Tranquil Thicket 4 Secluded Steppe 4 Rampant Growth SB: 2 Duplicant 1 Akro...

Mistrzostwa Anglii - 27.06.2004

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 5
1. John Ormerod - Tooth And Nail 10 Forest 4 Urza's Mine 4 Urza's Tower 4 Urza's Power Plant 1 Stalking Stones 2 Vine Trellis 2 Darksteel Colossus 1 Triskelion 1 Duplicant 1 Ravenous Baloth 4 Solemn Similacrum 4 Sylvan Scrying 4 Reap And Sow 2 Talisman Of Impulse 2 Talisman Of Unity 4...
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.