»

Artykuły

Wyświetlono rezultaty 29001-29040 z 29223.

Top8 Mistrzostw Izraela

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 4
1. Barry Kimchi GW Weenie Creatures: 2 Tireless Tribe 4 Benevolent Bodyguard 3 Deftblade Elite 4 Wild Mongrel 4 Whipcorder 4 Anurid Brushhopper 3 Glory 4 Exalted Angel Spells: 3 Glorious Anthem 3 Battle Screech 2 Prismatic Strands Lands: 12 Plains 4 Brushland 4 Windsweapt Heath 4 Forest Sideboard:...

Top8 Extended Katowice

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Michal Zembaty Goblin Sligh 4 Goblin Goon 4 Goblin Lackey 4 Goblin Piledriver 3 Grim Lavamancer 4 Jackal Pup 4 Mogg Fanatic 3 Mogg Flunkies 4 Sparksmith 3 Lava Dart 2 Reckless Charge 4 Seal of Fire 4 Bloodstained Mire 8 Mountain 3 Rishadan Port 3 Wasteland 3 Wooded Foothills SB: 2 Cursed Totem...

Top8 Mistrzostw Austrii

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 2
1st UG Madness - Markus Jobstl 4 Careful Study 4 Circular Logic 3 Wonder 2 Aquamoeba 2 Quiet Speculation 3 Merfolk Looter 3 Unsummon 1 Deep Analysis 1 Ray of Relevation 4 Wild Mongrel 4 Arrogant Wurm 4 Basking Rootwalla 3 Roar of the Wurm 11 Island 10 Forest 1 City of Brass SB 2 Compost 2 Spellban...

Top8 Mistrzostw Norwegii

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 1
1st Sigurd Eskeland UG Madness/Speculation 2 Aquamoeba 4 Arrogant Wurm 4 Basking Rootwalla 3 Merfolk Looter 4 Wild Mongrel 3 Wonder 4 Careful Study 4 Circular Logic 2 Deep Analysis 2 Quiet Speculation 3 Roar of the Wurm 3 Unsummon 2 City of Brass 9 Forest 11 Island SB 1 Counterspell 1 Deep Analysis ...

Top4 Extended Zabrze

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 11
Gralo 15 osob. Rozegrano 5 rund swissa i top4. 1. (BY DROP) Lukasz Kotowicz Turbo-Land 4 Exploration 4 Oath of Druids 4 Horn of Greed 3 Moment's Peace 4 Counterspell 4 Accumulated Knowledge 1 Battlefield Scrounger 2 Scroll Rack 2 Gush 2 Intuition 2 Krosan Reclamation 1 Capsize 3 Time Warp 5 Fores ...

Top4 Extended Zabrze 01.06.03

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 5
Grało 17 osób, rozegrano 5 rund swissa i Top4. 1. Wołowiec Przemek UB Atog 4 Polluted Delta 4 Underground River 12 Island 3 Swamp 4 Force spike 4 Counterspell 4 Powder Keg 3 Fact or Fiction 2 Intuition 3 Cunning Wish 4 Accumulated Knowledge 4 Smother 1 Thwart 4 Psychatog 4 Brainstorm SB: 1 Misdire...

Top8 Mistrzostw Szwecji

01-01-1970 01:00 | ironas | Komentarze: 1
1. Bertil Elfgren - MBC 3 Cabal Coffers 23 Swamp 4 Chainer’s Edict 4 Corrupt 3 Diabolic Tutor 4 Duress 2 Haunting Echoes 1 Innocent Blood 1 Mind Sludge 3 Mutilate 2 Skeletal Scrying 3 Smother 3 Nantuko Shade 2 Undead Gladiator 2 Visara the Dreadful Sideboard 3 Cabal Therapy 1 Disrupting Sc...

Top8 Mistrzostw Niemiec

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 8
1st, Elves - Dirk Baberowski Main 4 Birchlore Ranger 4 Llanowar Elves 2 Taunting Elf 4 Wirewood Hivemaster 4 Wellwisher 4 Timberwatch Elf 4 Bloodline Shaman 4 Wirewood Pride 4 Seeker of Skybreak 1 Caller of the Claw 1 Coat of Arms 4 Wirewood Herald 4 Wooded Foothills 4 Karplusan Forest 4 Wirewood L...

Top8 Mistrzostw Australii

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 5
Andrew Varga Australian Champion G/W Beats Fat Boys Main Deck 1 Nantuko Monastery 1 Mountain 2 Brushland 3 Windswept Heath 3 Wooded Foothills 2 Contested Cliffs 6 Forest 6 Plains = 24 land 4 Birds of Paradise 2 Phantom Centaur 4 Anurid Brushhopper 3 Glory 4 Wild Mongrel 3 Ravenous...

Top8 Mistrzostw Czech

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 34
1. miejsce: Petr Nahodil - RG Main Deck: 5x Mountain 5x Forest 4x Karplusan Forest 2x Mossfire Valley 4x Birds of Paradise 3x Llanowar Elves 4x Wild Mongrel 4x Basking Rootwalla 4x Call of the Herd 4x Elephant Guide 2x Phantom Centaur 4x Llanowar Elves 4x Violent Eruption 4x Volcanic Hammer 4x Fire...

Top8 Mistrzostw Chorwacji

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 8
1. Ognjen Cividi ZevaTog 4 Psychatog 4 Aether Burst 3 Chain of Vapor 4 Circular Logic 3 Concentrate 4 Counterspell 3 Deep Analysis 1 Sickening Dreams 4 Smother 3 Standstill 2 Upheaval 1 Zombie Infestation 3 Cephalid Coliseum 10 Island 1 Lonely Sandbar 4 Polluted Delta 4 Swamp 2 Underground River ...

Top8 Mistrzostw Stanów Zjednoczonych

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 3
Kolejność po 12 rundach: Neil Reeves Upheaval Zombie Infestation Main Deck 9 Island 4 Swamp 4 Polluted Delta 4 Underground River 1 Darkwater Catacombs 4 Lonely Sandbar 2 Upheaval 4 Counterspell 3 Circular Logic 3 Zombie Infestation 3 Deep Analysis 2 Concentrate 3 Compulsion 4 Innoce...

FNM OnBC Katowice

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 20
Zagralo 26 osób. Po 5. rundach swissa: 1. Przemysław Wołowiec WR Astral-Slide 4 Secluded Steppe 4 Forgotten Cave 11 Plains 8 Mountain 4 Gempalm Incinerator 4 Astral Slide 4 Lightning Rift 4 Exalted Angel 2 Akroma, Angel of Wrath 4 Starstorm 4 Akroma's Vengance 4 Akroma's Blessing 3 Renewed Faith ...

Extended Katowice 28.06.03

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 2
Grało 36 osób. Rozegrano 6 rund swissa oraz top8 Single Elimination. W top: Łukasz Kotowicz(T-Land) pokonał 2-0 Piotra Widucha(GB Oath) Leszek Dutkiewicz(Rock) pokonał 2-0 Wojciecha Czerepaka(Lackey-Sligh) Marcin Tarczyński(Tinker) pokonał 2-1 Michała Zembatego(Lackey-Sligh) Jakub Anderwald(Lackey-...

Top8 PolTour Katowice 29.06.03

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 18
Zagrało 48 osób. Rozegrano 6 rund swissa oraz Top8 single elimination. W ćwierćfinałach: Zdrzalik Darek(gobliny) vs Urban Adam(astro) wygrał Adam Urban Wicha Wojciech(astro) vs Guja Maciej(gobliny) wygrał Wicha Wojciech Wołowiec Przemek(astro) vs Sieńko Piotr(gobliny) wygrał Wołowiec Przemek Zem...

Top8 Mistrzostw Europy 2003

01-01-1970 01:00 | liu | Komentarze: 9
1. Nicolai Herzog - UG 10 Island 2 City of Brass 10 Forest 4 Basking Rootwalla 4 Wild Mongrel 4 Aquamoeba 2 Arrogant Wurm 1 Phantom Centaur 2 Wonder 3 Roar of the Wurm 4 Careful Study 4 Circular Logic 3 Unsummon 3 Deep Analysis 1 Ray of Revelation 2 Quiet Speculation 1 Upheaval SIDEBOARD: 3 Phanto...

Top4 Extended Czarnków 05.07.03

01-01-1970 01:00 | feelforce | Komentarze: 8
TOP 4: 1-2 Tomasz Sawicki (Rock) Main: 7 Swamp 8 Forest 4 Llanowar Waste 3 Treetop Village 1 Dust Bowl 4 Birds of Paradise 4 Yavimaya Elder 3 Wall of Blossoms 3 Spiritmonger 3 Ravenous Baloth 1 Genesis 4 Pernicious Deed 3 Diabolic Edict 3 Cabal Therapy 2 Duress 2 Vampiric Tutor 2 Living Wish 1 Hau...

Extended Katowice 11.07.03

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Grało 20 graczy. Rozegrano 5 rund swissa oraz top4 single elimination. Po 5. rundach swissa: 1 Sławomir Jabs 15 2 Michał Zembaty 13 3 Michał Świętek 12 4 Grzegorz Engiert 12 W top4: Sławomir Jabs pokonal Grzegorza Engierta 2-0 Michał Świętek pokonal Michała Zembatego 2-0 W finale Sławomir Jabs...

Grand Prix Bangkok Top8 (T2)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 4
1. Tsuyoshi Fujita Goblin Bidding 4 Bloodstained Mire 1 Shadowblood Ridge 4 Sulfurous Springs 2 Swamp 12 Mountain 4 Skirk Prospector 4 Goblin Sledder 4 Sparksmith 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Warchief 4 Goblin Matron 3 Goblin Sharpshooter 1 Gempalm Incinerator 2 Siege Gang Commander...

Top8 Poltour Łódź (OnBC)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 16
1. Tomasz Pedrakowski Gobbo Sligh 19x Mountain 3x Goblin Burrows 4x Goblin Goon 3x Siege-gang Commander 3x Clicksliter 4x Sparksmith 4x Goblin Sledder 4x Goblin Warchief 3x Shock 4x Goblin Piledriver 4x Gempalm Incinerator 4x Skirk Prospector Sideboard: 3x Stabilzer 3x Sulfuric Vortex 2x Threaten ...

Grand Prix Detroit Top8 (OnBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 21
1. Bob Maher Red-White Control 4 Forgotten Cave 4 Secluded Steppe 8 Mountain 11 Plains 3 Akroma, Angel of Wrath 4 Eternal Dragon 4 Silver Knight 4 Starstorm 4 Lightning Rift 3 Renewed Faith 3 Decree of Justice 4 Akroma's Vengeance 4 Wing Shards Sideboard: 2 Oblation 2 Decree of A...

T2 Katowice 19.07.03

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 19
Grało 14 osób. Rozegrano 5 rund swissa oraz top4 single elimination. Kolejnosc po 5 rundach swissa: Paweł Bednarz 15pkt Arek Duda 10pkt Michał Świętek 10pkt Mateusz Pawełek 9pkt W top4: Paweł Bednarz pokonał 2-1 Mateusza Pawełka Michał Świętek pokonał 2-1 Arka Dudę W finale: Paweł Bednarz prze...

Poltour Nowy Sącz

01-01-1970 01:00 | torquemada | Komentarze: 43
Przemysław Wołowiec 4x Eternal Dragon 3x Akroma Angel of Wrath 4x Silver Knight 4x Starstorm 4x Akroma’s Vengeance 3x Reneved Faith 3x Decree of Justice 4x Wing Shards 4x Lighting Rift 4x Secluded Steppte 4x Forgotten Cave 8x Mountain 11x Plains Sideboard 3x Temple of the False God 2x Oblati...

MŚ 2003 w Berlinie (Standard)

01-01-1970 01:00 | liu | Komentarze: 14
Sylvain Lauriol, 6-0 - Goblin Bidding 4 City of Brass 4 Bloodstained Mire 2 Polluted Delta 2 Shadowblood Ridge 2 Swamp 1 Island 8 Mountain 4 Goblin Warchief 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Sledder 4 Sparksmith 4 Skirk Prospector 3 Gempalm Incinerator 3 Goblin Sharpshooter 3 Siege-Gang Commander 3 Patri...

Top8 Mistrzostw Świata w T1 2003

01-01-1970 01:00 | liu | Komentarze: 20
1-sze miejsce - Carl Winter - Hulk Smash 4 Mana Drain 4 Force of Will 4 Brainstorm 4 Accumulated Knowledge 3 Cunning Wish 3 Duress 2 Merchant Scroll 2 Deep Analysis 3 Psychatog 2 Intuition 1 Mystical Tutor 1 Demonic Tutor 1 Ancestral Recall 1 Time Walk 1 Yawgmoth's Will 1 Black Lotus 1 Sol Ring 1 Mo...

Top8 MŚ w Berlinie (Standard)

01-01-1970 01:00 | liu | Komentarze: 9
Daniel Zink - Wake 4 Krosan Verge 4 Skycloud Expanse 4 Forest 4 Plains 7 Island 2 Flooded Strand 2 Elfhame Palace 4 Mana Leak 1 Circular Logic 4 Wrath of God 2 Vengeful Dreams 3 Moment's Peace 3 Renewed Faith 3 Mirari's Wake 1 Mirari 4 Deep Analysis 3 Compulsion 3 Cunning Wish 2 Decree of Justice S...

Przykładowe decki Extended z MŚ 2003 w Berlinie

01-01-1970 01:00 | liu | Komentarze: 8
Kamiel Cornelissen, 5-1 - Angry Hermit 1 Darigaaz's Caldera 1 Mountain 4 Bloodstained Mire 4 Forsaken City 4 City of Brass 4 Underground River 4 Llanowar Wastes 4 Hermit Druid 2 Verdant Force 1 Anger 1 Gilded Drake 1 Avatar of Woe 1 Sutured Ghoul 2 Reanimate 4 Exhume 4 Entomb 4 Vampiric Tutor 4 Dure...

Kentucky Open

01-01-1970 01:00 | torquemada | Komentarze: 8
Co Champion Adam Young Main 4 Bloodstained Mire 4 Sulfurous Springs 2 Shadowblood Ridge 2 Swamp 12 Mountain 4 Skirk Prospector 4 Goblin Sledder 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Warchief 4 Goblin Matron 4 Sparksmith 2 Gempalm Incinerator 2 Siege-Gang Commander 3 Goblin Shar...

GP Yokohama (OnBC) - Top32

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 18
Top 32 Decks Morita Masahiko Go Anan Deck 4 Forgotten Cave 4 Secluded Steppe 4 Temple of the False God 1 Grand Coliseum 9 Plains 5 Mountain 4 Silver Knight 4 Eternal Dragon 4 Exalted Angel 1 Akroma, Angel of Wrath 2 Chartooth Cougar 4 Astral Slide 4 Starstorm 4 Lightning Rift 4 A...

GP Yokohama (OnBC) - Top8

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 20
Morita Masahiko Go Anan Deck 4 Forgotten Cave 4 Secluded Steppe 4 Temple of the False God 1 Grand Coliseum 9 Plains 5 Mountain 4 Silver Knight 4 Eternal Dragon 4 Exalted Angel 1 Akroma, Angel of Wrath 2 Chartooth Cougar 4 Astral Slide 4 Starstorm 4 Lightning Rift 4 Akroma's Vengeance...

GP Londyn Top 64

01-01-1970 01:00 | torquemada | Komentarze: 17
Jose Barbero Goblins Main 3 Goblin Burrows 22 Mountain 4 Clickslither 4 Gempalm Incinerator 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Sharpshooter 4 Goblin Sledder 4 Goblin Warchief 1 Menacing Ogre 2 Rorix Bladewing 4 Siege-Gang Commander 4 Skirk Prospector Sideboard 3 Carbonize 4 Stabilizer 4 St...

GP Londyn Top 8

01-01-1970 01:00 | torquemada | Komentarze: 14
Mario Pascoli UW Control Main 4 Flooded Strand 9 Island 8 Plains 2 Secluded Steppe 4 Temple of the False God 3 Eternal Dragon 4 Exalted Angel 4 Silver Knight 4 Akroma's Vengeance 3 Chain of Vapor 3 Complicate 3 Decree of Justice 3 Decree of Silence 4 Discombobulate 2 Stifle Sideboard...

Extended Czestochowa 23.08.03

01-01-1970 01:00 | lucus | Komentarze: 20
Top 4 1. Lukasz Kosciow - Sligh 3x wasteland 8x mountain 3x bloodstained mire 4x wooded foothills 1x blood oath 3x shock 3x reckless charge 3x lava dart 3x grim lavamancer 4x seal of fire 4x sparksmith 4x goblin piledriver 4x mogg fanatic 4x goblin lackey 3x goblin goon 2x goblin cad...

GP Trial Atlanta - Legnica

01-01-1970 01:00 | torquemada | Komentarze: 35
Piotr Widuch - Winner 4 Decree of Justice 2 Decree of Pain 3 Skeletal Scrying 4 Wrath of God 2 Akroma's Vengeance 3 Duress 4 Cabal Therapy 1 Haunting Echoes 1 Undead Gladiator 4 Renewed Faith 4 Smother 2 Eternal Dragon 2 Engineered Plague 3 Temple of the False God 2 Secluded Steppe 9...

GP Trial Genewa - Legnica

01-01-1970 01:00 | torquemada | Komentarze: 9
Michał Marcik - Winner 4 Silver Knight 4 Dawn Elemental 4 Exalted Angel 4 Eternal Dragon 4 Akroma's Vengeance 3 Decree of Justice 3 Renewed Faith 3 Wing Shards 3 Dragon Scales 2 Akroma, Angel of Wrath 4 Temple of the False God 4 Secluded Steppe 18 Plains SB 4 Wipe Clean 3 Oblation ...

Extended - Legnica

01-01-1970 01:00 | torquemada | Komentarze: 4
Paweł Rozynek - TOP 8 3 Aquamoeba 4 Arrogant Wurm 4 Basking Rootwalla 3 Waterfront Bouncer 4 Wild Mongrel 2 Wonder 4 Careful Study 4 Circular Logic 4 Daze 3 Deep Analysis 1 Intuition 2 Roar of the Wurm 7 Forest 11 Island 4 Yavimaya Coast SB 4 Chill 2 Rushing River 1 Waterfront Bo...

Team DQ Challenge - Standart - Legnica

01-01-1970 01:00 | torquemada | Komentarze: 18
Łukasz Pędrakowski – Winner 6 Forest 2 Barbarian Ring 4 Karplusan Forest 4 Mountain 4 Wooded Foothills 2 Mossfire Valley 4 Grim Lavamancer 4 Violent Eruption 4 Call of the Herd 4 Basking Rootwalla 4 Firebolt 4 Volcanic Hammer 4 Elephant Guide 4 Llanowar Elves 4 Wild Mongrel 2 P...

PT. Qualifier Nowy Orlean - Legnica

01-01-1970 01:00 | torquemada | Komentarze: 4
Radosław Gromko – Winner 9 Plains 7 Mountain 4 Secluded Steppe 4 Forgotten Cave 4 Temple of the False God 1 Wipe Clean 1 Renewed Faith 4 Starstorm 2 Astral Slide 2 Decree of Annihilation 4 Lightning Rift 3 Decree of Justice 3 Akroma, Angel of Wrath 4 Eternal Dragon 4 Wing Shards...

Top64 pierwszego dnia GP Atlanta

01-01-1970 01:00 | liu | Komentarze: 0
Robert Babis' Mono-Black Braids Deck 22 Swamp 2 Unholy Grotto 4 Rotlung Reanimator 4 Ravenous Rats 4 Nantuko Shade 4 Braids, Cabal Minion 4 Graveborn Muse 4 Cabal Therapy 4 Blackmail 4 Smother 4 Rancid Earth Sideboard: 3 Shambling Swarm 3 Chainer's Edict 3 Slay 4 Withered Wretch 2 Gempalm Polluter ...

GP Atlanta

01-01-1970 01:00 | torquemada | Komentarze: 11
Zvi Mowshowitz "The Red Army" Main 2 City of Brass 2 Swamp 11 Mountain 4 Bloodstained Mire 4 Shadowblood Ridge 1 Goblin Grappler 4 Goblin Sledder 4 Skirk Prospector 2 Sparksmith 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Warchief 4 Goblin Sharpshooter 4 Siege-Gang Commander 4 Gempalm Incinerator 2...
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.