»

Artykuły

Wyświetlono rezultaty 28961-29000 z 29254.

T6 Regionals w Katowicach (16.02.02)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 20
Krzysztof Zak (Top2) 4x Nightscape Familiar 2x Recoil 4x Repulse 4x Memory Lapse 4x Fact or Fiction 3x Psychatog 3x Duress 4x Counterspell 4x Peek 3x Upheaval 3x Undermine 9x Island 3x Cephalid Coloseum 3x Swamp 4x Underground River 4x Salt Marsh Sideboard : 2x Divert 2x Slay 2x Hibernation 3x In...

TOP 8 Open Qualifiera z Krakowa

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 4
Czesc. TOP 8 Open Qualifiera wygladalo nastepujaco: 1. Trzaski Wojciech 2. Sikora Bartosz 3-6 Rozczynialski Tomasz 3-6 Mos Michal 3-6 Zdrzalik Dariusz 3-6 Ciesla Bartosz 7-8 Zajac Daniel 7-8 Dudek Marcin Oto spisy deckow: Trzaski Wojciecj - TOP1 2x Reborn Hero 4x Voice of All 3x Knight Errant 4x...

Pro Tour Osaka (OBC)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 14
Robert Dougherty Mono Black Control 3 Cabal Coffers 25 Swamp 4 Nantuko Shade 2 Shambling Swarm 2 Stalking Bloodsucker 4 Chainer's Edict 4 Diabolic Tutor 1 Haunting Echoes 3 Innocent Blood 4 Mind Sludge 4 Mutilate 4 Rancid Earth 1 Skeletal Scrying side: 4 Braids, Cabal Minion 4 Faceless Butcher...

Decki z TOP 8 Mistrzostw Krakowa

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 8
Jakub Ząber - TOP 1 4x Counterspell 3x Mystic Snake 2x Syncopate 3x Fire/Ice 3x Opposition 4x Squirrel Nest 4x Birds of Paradise 4x Llanowar Elves 4x Call of the Herd 4x Fact or Fiction 3x Flametongue Kavu 4x Yavimaya Coast 3x Karplusan Forest 3x Shivan Reef 6x Forest 7x Island Sideboard: 1x Flame...

Top8 Mistrzostwa Czech

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 7
Vladimír Komanický PSYCHATOG 4 Standstill 4 Circular Logic 4 Psychatog 4 Chainer’s Edict 4 Salt Marsh 9 Island 4 Underground River 3 Upheaval 1 Mana Short 4 Fact or Fiction 4 Counterspell 4 Swamp 4 Nightscape Familiar 4 Aether Burst 1 Darkwater Catacombs 1 Cephalid...

TOP4 T2 Katowice 27.04.02

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 10
1. Sławomir Jabs GR 2x Grim Lavamancer 4x Llanowar Elves 4x Basking Rootwalla 4x Wild Mongrel 3x Yavimaya Barbarian 3x Raging Kavu 1x Shivan Wurm 4x Call of the Herd 2x Flametongue Kavu 2x Pardic Arsionist 4x Firebolt 4x Urza's Rage 2x Fire/Ice 1x Mossfire Valley 4x Karplusan Forest 1x Keldon Necro...

Top8 - Mistrzostwa Austrii

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 10
1. Stefan Genser Deck: 10 Island 4 Swamp 4 Salt Marsh 4 Underground River 1 Cephalid Coliseum 1 Darkwater Catacombs 4 Nightscape Familiar 4 Shadowmage Infiltrator 3 Psychatog 2 Merfolk Looter 4 Counterspell 4 Repulse 4 Fact or Fiction 4 Chainer's Edict 3 Memory Lapse 3 Circular Logic 1 Upheaval...

Norway Nationals 2002 Top8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 3
Thomas Johansen U/G/r Oppo 4 Birds of Paradise 4 Flametongue Kavu 4 Llanowar Elves 1 Merfolk Looter 2 Urza's Rage 1 Mystic Snake 2 Spellbane Centaur 1 Bearscape 4 Call of the Herd 4 Fact or Fiction 4 Fire/Ice 3 Memory Lapse 2 Opposition 1 Repulse 1 Temporal Spring 2 City of Brass 5 Forest 4 Island ...

TOP 32 drugiego dnia MP 2002

01-01-1970 01:00 | Duster | Komentarze: 15
1. Dmochowski, Jedrzej 6/5/1/0 4 Arrogant Wurm 4 Basking Rootwalla 4 Merfolk Looter 4 Birds of Paradise 3 Flametongue Kavu 3 Call of the Herd 3 Fact or Fiction 3 Circular Logic 3 Fire/Ice 2 Counterspell 2 Force Spike 1 Violent Eruption 3 Yavimaya Coast 2 Shivan Reef 2 Karplusan Forest 2 Cephalid C...

Top2 T2 Katowice 04.05.02

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 31
1. Jabs Sławomir GR napór 4x Llanowar Elves 4x Basking Rootwalla 3x Yavimaya Barbarian 4x Wild Mongrel 4x Raging Kavu 4x Call of the Herd 4x Flametongue Kavu 2x Grim Lavamancer 4x Flame Burst 4x Firebolt 2x Fice/Ice 1x Keldon Necropolis 8x Forest 7x Mountain 1x Barbarian Ring SB: 3x Compost 3x Hu...

Top8 Nationals Germany

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 5
1.Kai Budde 4 Nightscape Familiar 4 Psychatog 3 Memory Lapse 3 Circular Logic 4 Counterspell 4 Fact od Fiction 3 Probe 4 Force Spike 4 Repulse 2 Upheaval 1 Darkwater Catacombs 1 Cephalid Coliseum 4 Underground River 4 Salt Marsh 4 Swamp 11 Island 4 Ghastly Demise 4 Duress 1 Possessed Aven 1 Skelet...

Top8 - T2 w Bielsku (11.05.2002)

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 12
SPISY TALII TOP8 - T2 w BIELSKU - 11.05.2002 1. Przemek Wołowiec - Zevatog 4 Psychatog 4 Nightscape Familiar 4 Counterspell 4 Circular Logic 3 Memory Lapse 4 Fact or Fiction 4 Standstill 4 Aether Burst 3 Repulse 2 Upheaval 4 Salt Marsh 4 Underground River 2 Darkwater Catacombs 2 Swamp 8 Island Si...

Top8 Extended Katowice 01.06.02

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 8
1 Krzysztof (KillerMan) Solich Rock 4 treetop village 2 dust bowl 2 bayou 2 llanowar wastes 1 volrath's stronghold 5 swamp 7 forest 4 yawimaya elder 4 spiritmonger 4 birds of paradise 4 spike feeder 2 spike weaver 1 phyrexian plaguelord 4 wall of roots 4 duress 4 pernicious deed 2 phyrexian furnac...

Top 4 Classic Gdynia (08.06.2002)

01-01-1970 01:00 | Kazama | Komentarze: 3
Patryk Pomykalski – Mono Black Control 4 Hymn to Tourach 4 The Rack 4 Sinkhole 4 Mishra’s Factory 3 Cursed Scroll 4 Dark Ritual 4 Duress 4 Hypnotic Specter 2 Spinning Darkness 4 Diabolic Edict 1 Mox Jet 2 Contagion 1 Rhystic Tutor 1 Vampiric Tutor 1 Zuran Orb 1 Mind Twist 1 YawgmothR...

Top4 Extended Katowice 08.06.02

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 33
1. Leszek Dutkiewicz Perfect BUG 4x Tropical Island 4x Bayou 3x Underground Sea 4x Underground River 1x Treetop Village 3x Wasteland 5x Island 4x Counterspell 4x Force of Will 2x Forbid 4x Duress 4x Impulse 4x Fact or Fiction 2x Gaea's Blessing 3x Shadowmage Infiltrator 4x Pernicious Deed 1x Morphl...

Mistrzostwa Europy 2002 - Top8

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 24
Roland Bode, Germany Ger-Bra 1:0 Main Deck 4 Barbarian Ring 6 Forest 4 Karplusan Forest 1 Keldon Necropolis 3 Mossfire Valley 4 Mountain 4 Basking Rootwalla 4 Blurred Mongoose 3 Flametongue Kavu 4 Grim Lavamancer 4 Wild Mongrel 4 Yavimaya Barbarians 4 Fiery Temper 4 Firebolt 4 U...

PolTour Szczecin - Top8

01-01-1970 01:00 | Guli | Komentarze: 28
Top8 Poltouru w Szczecinie: 1 Rafał Szkolnicki UG 2 Łukasz Konieczny MBC 3 Paweł Stopa MBC 4 Sebastian Guliński UG 5 Danuta Czerwinska GW 6 Konrad Kemola GW 7 Adam Urban UB Braids 8 Piotr Szulc UG Grało 37 osób Ćwierćfinały: Paweł Stopa (MBC) wygrał z Adamem Urbanem (UB Braids) Rafał Szkolnicki (...

Top4 T2 Katowice 13.07.02

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 10
1. Przmysław Wołowiec (UBr Psychatog): Niestety decklista była nieczytelna :( 2. Piotr PitR Widuch (U/G madness): 4 Circular Logic 4 Counterspell 4 Merfolk Looter 4 Wild Mongrel 4 Careful Study 4 Roar of the Wurm 3 Deep Analysis 4 Arrogant Wurm 4 Basking Rootwalla 2 Wonder 4 Yavimaya Coast 2 Cep...

PolTour Łódź - Top8

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 13
1. Piotr Szulc UG Madness Roar Main: 9x Forest 11x Island 1x Cephalid Colliseum 1x Centaur Garden 4x Basking Rootwalla 4x Wild Mongrel 3x Wonder 4x Roar of the Wurm 4x Careful Study 3x Quiet Speculation 4x Aether Burst 2x Deep Analysis 4x Circular Logic 1x Krosan Reclamation 2x Compulsion 3x Arroga...

PolTour Katowice - Top8

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Top8: Lukasz Wojaczek mbc 4 Nantuko Shade 2 Laquatus Champion 3 Shambling Swarm 2 Guiltfeeder 4 Innocent Blood 4 Chainer's Edict 4 Diabolic Tutor 1 Morbid Hunger 2 Mutilate 4 Rancid Earth 3 Mind Sludge 1 Skeletal Scrying 23 Swamp 3 Cabal Coffers SB 4 Ghastly Demise 3 Mesmeric Fiend 2 Braids, Cabal...

Top4 Extended Katowice 27.07.02

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Piotr Gomółka Heavy Counter 4 Wasteland 1 Dust Bowl 2 Quicksand 1 Stalking Stones 4 Faerie Conclave 13 Island 3 Nevinnyral's Disk 3 Powder Keg 3 Force Spike 4 Mana Leak 4 Counterspell 3 Forbid 3 Misdirection 4 Impulse 2 Capsize 2 Thwart 3 Morphling 1 Stroke of Genious 2 Fact or Fiction SB: ...

PolTour Lublin - Top8

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 16
1. Sebastian Guliński 4x Wild Mongrel 4x Basking Rootwalla 4x Circular Logic 4x Roar of the Wurm 3x Wonder 2x Aquamoeba 4x AEther Burst 2x Deep Analysis 4x Careful Study 4x Quiet Speculation 1x Krosan Reclamation 2x Catalyst Stone 11x Forest 10x Island 1x Cephalid Coliseum Sideboard 4x Envelop 4x...

Extended Katowice 31.07.02

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 3
1. Bartek Til - Cradle Elf 4 Quirion Ranger 4 Llanowar Elves 4 Fyndhorn Elves 4 Priest of Titania 2 Rofellos Llanowar Emisary 1 Elvish Lyrist 4 Llanowar Sentinel 4 Masticore 2 Uktabi Orangutan 3 Coat of Arms 2 Overrun 3 Deranged Hermit 3 Elvish Champion 3 Winter Orb 14 Forest 4 Gaea's Cradle SB: 3...

T2 Katowice 03.08.02

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 9
1. Sławomir Jabs UG Madness: 4 Merfolk Looter 4 Wild Mongrel 4 Basking Rootwalla 4 Arrogant Wurm 4 Careful Study 4 Circular Logic 4 Counterspell 2 Wonder 4 Roar of the Wurm 3 Deep Analysis 4 Yavimaya Coast 9 Island 2 Cephalid Coliseum 7 Forest 1 Centaur Garden SB: 3 Sylvan Safekeeper 3 Gainsay 3 D...

PolTour Rzeszów - Top8

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 14
Metagame turnieju wyglądało tak: 12 UG 1 UGW 4 MBC 1 BU 1 Mono W 4 GW 2 GR 1 Mono R Grzegorz Borys - Winner - UG 4x Wild Mongrel 4x Basking Rootwalla 4x Circular Logic 4x Roar of the Wurm 3x Wonder 2x Aquamoeba 4x AEther Burst 1x Deep Analysis 4x Careful Study 4x Quiet Speculation 1x Krosa...

PolTour Nowy Sącz - Top8

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 6
Metagame: 10 GU 6 MBC 4 BU 1 Bu 1 WG 1 BG 1 WB 1 Ugw 1 BR Sebastian Guliński - "Bathożyciel 2" (GU) - Winner 4 Wild Mongrel 4 Basking Rootwalla 4 Circular Logic 4 Quiet Speculation 2 Catalyst Stone 1 Krosan Reclamation 2 Aquamoeba 4 AEther Burst 4 Roar of the Wurm 2 Deep Analysis 4 Careful...

PolTour Gdańsk - Top8

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 10
Spisy znalazły się tutaj dzięki uprzejmości Teamu DQ (http://maraton.rudykot.pl/) oraz poświęceniu Pawła Cetnerowskiego który je przepisał. Przemysław "Slay" Krok - winner 4x Wild Mongrel 4x Basking Rootwalla 4x Circular Logic 4x Careful Study 4x Roar of the Wurm 4x Quiet Speculation 4x Aether Bu...

GP Trial Hamburg (Kraków) - Top8

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 18
Łukasz Gieroń - zwycięzca 4 Basking Rootwalla 4 Wild Mongrel 4 Circular Logic 4 Careful Study 4 Arrogant Wurm 4 Aquamoeba 2 Envelop 3 Wonder 4 Aether Burst 1 Deep Analysis 3 Roar of the Wurm 12 Island 9 Forest 2 Centaur Garden Sideboard: 2 Squirrel's Nest 2 Envelop 3 Krosan Reclamation 1 Forest 2...

PolTour Kraków - Top8

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 10
Grzesiek Borys - zwycięzca 4 Beloved Chaplain 4 Tireless Tribe 2 Suntail Hawk 4 Spurnmage Advocate 3 Patrol Hound 3 Glory 3 Envelop 3 Quiet Speculation 1 Prismatic Strands 4 Divine Sacrament 4 Battle Screech 2 Deep Analysis 4 Skycloud Expanse 6 Island 13 Plains Sideboard: 1 Envelop 3 Prismatic Str...

GP Trial Reims (Kraków) - Top4

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 8
1. Krzysztof Hoffman 4x Swords to Plowshares 3x Impulse 4x Force of Will 4x Brainstorm 4x Counterspell 4x Oath of Druids 4x Powder Keg 2x Fact or Fiction 2x Gaea's Blessing 2x Cunning Wish 1x Sylvan Library 1x Morphling 1x Spike Weaver 1x Spike Feeder 4x Wasteland 4x Flood Plain 3x Treetop Village ...

PolTour Bydgoszcz - Top8

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 2
Spisy przepisał i udostępnił Michał "Michael" Kozina. Jacek Kowalski - winner 4x Zombie Cannibal 4x Crypt Creeper 4x Mesmeric Fiend 4x Nantuko Shade 4x Faceless Butcher 3x Balthor the Defiled 4x Cabal Therapy 4x Chainer's Edict 4x Innocent Blood 3x Gravestorm 22x Swamp SIDEBOARD: 4x Braids, Cabal...

PolTour Warszawa - Top8

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 2
Piotr Sieńko - winner 4 Innocent Blood 4 Chainer's Edict 4 Mutilate 4 Nantuko Shade 4 Rancid Earth 4 Diabolic Tutor 3 Tainted Pact 3 Mind Sludge 2 Guiltfeeder 1 Skeletal Scrying 1 Haunting Echoes 4 Cabal Coffers 22 Swamp Sideboard: 2 Sickening Dreams 1 Skeletal Scrying 3 Ghastly Demise 1 Guiltfee...

PTQ Houston - Top8

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 40
Paweł Sierociński - winner 3 Quiet Speculation 3 Glory 2 Envelop 4 Spurnmage Advocate 4 Tireless Tribe 2 Deep Analysis 4 Patrol Hound 4 Beloved Chaplain 4 Divine Sacrament 1 Prismatic Strands 4 Battle Screech 2 Suntail Hawk 4 Skycloud Expanse 5 Island 14 Plains Sideboard: 2 Kirtar's Desire 2 Pris...

Extended Katowice 21.09.02

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 4
Metagame: Rock & His Millions: 5 Thinker: 1 WGB Threshold-Geddon: 1 Super Gro: 1 4c Oath: 1 Alluren: 1 Forbidian: 1 Mono R Ponza: 1 Stasis: 2 White Weenie: 1 1. Leszek 'Eld' Dutkiewicz 2x Phyrexian Furnace 1x Chainer's Edict 4x Birds of Paradise 3x Wall of Routs 4x Yavimaya Elder 4x Spike Feeder 2...

Extended Katowice 19.11.2002

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 41
1. Przemyslaw Wolowiec Stasis 21 Island 2 Forsaken City 3 Daze 4 Thwart 4 Counterspell 2 Boomerang 4 Rescue 1 Feldon's Cane 1 Spellbook 2 Morphling 4 Stasis 4 Gush 4 Impulse 2 Foil 2 Misdirection SB: 4 Back to Basics 4 Submerge 2 Gainsay 2 Fact or Fiction 3 Treachery 2. Krzysztof Hoffman Super-...

Top4 Extended Katowice 26.10.02

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 15
W turnieju brało udział 16 osób. Spisy talii z top4: 1st Krzysztof Hoffi Hoffman Super-Gro: 4 Quirion Dryad 4 Werebear 4 Meddling Mage 4 Brainstorm 4 Sleight of Hand 4 Gush 3 Mystic Enforcer 4 Daze 4 Force of Will 3 Winter Orb 2 Foil 4 Swords to Plowshares 4 Land Grant 2 Flood Plain 4 Tropical Isl...

Top4 T2 Katowice 02.11.2002

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 13
Top 1: Marcin Nowak 4x Barbarian Ring 3x Petrified Field 2x Forgotten Cave 15x Mountain 2x Starstorm 3x Violent Eruption 3x Fiery Temper 3x Chain of Plasma 3x Grafted Skullcap 3x Words of War 4x Volcanic Hammer 4x Flame Burst 4x Firebolt 1x Seismic Assault 4x Ensnaring Bridge 3x Skullscorch SB: 2...

Top4 Extended Katowice 09.11.02

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 17
1. Marek Matyjaszek Fires 2 Treetop Village 6 Forest 4 Mountain 4 Karplusan Forest 3 Wasteland 2 Dust Bowl 1 Wooded Foothills 1 Bloodstained Mire 4 Flametongue Kavu 3 Masticore 4 Birds of Paradise 4 Llanowar Elves 3 Browbeat 4 Saproling Burst 3 Fires of Yavimaya 4 Call of the Herd 4 Phantom Centaur...

Top8 PolTour Wrocław (T2) - 10.11.2002

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 21
Adam Sierociński *Winner* Łoś w sokowirówce 4 Firebolt 4 Shock 4 Reckless Charge 4 Volcanic Hammer 4 Sparksmith 4 Grim Lavamancer 4 Raging Goblin 4 Blistering Firecat 2 Goblin Taskmaster 4 Goblin Piledriver 3 Goblin Sledder 10 Mountain 2 Barbarian Ring 4 Bloodstained Mire 3 Wooded Foothills 1 Gobli...

Top8 Extended Wrocław - 09.11.2002

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 7
Paweł Karaszewski aka Justin Gary *Finalist* Turbo Oath 4 Treetop Vilage 4 Yavimaya Coast 4 Polluted Delta 1 Swamp 2 Forest 2 Underground River 7 Island 2 Cognivore 4 Brainstorm 4 Accumulated Knowledge 2 Intuition 3 Fact or Fiction 3 Force Spike 4 Counterspell 2 Forbid 1 Foil 1 Mana Leak 4 Oath of...
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.