»

Artykuły

Wyświetlono rezultaty 241-280 z 29226.

Top8 TeamDQ Challenge (Ext)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
Metagame: 15 Scepter Tog 12 Rock 7 RG 6 Goblins 5 Affinity 4 RDW 3 UG 2 Reanimator 1 WG 1 Enchantress 1 UWB 1 UB Zombie Infestation 1 Ponza 1 UW Control 1 Mono W 1 Elfy Michał Zembaty - top8 17 Mountain 4 Wasteland 3 Rishadan Port 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Warchief 4 Skirk Prospector 4 Siege-G...

Top8 PTQ Columbus (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
Metagame: 15 Big Red 13 Affinity 9 RG 6 UG 4 BG 4 Tooth 1 UR March 1 Trinket/Salvager Sebastian Guliński - zwyciężca 4 Glimmervoid 4 Great Furnace 4 Seat of Synod 4 Vault of Whispers 4 Darksteel Citadel 3 Shrapnel Blast 4 Night's Whisper 4 Arcbound Ravager 4 Disciple of the Vault 4 Thoughtcast 4...

Top20 pierwszego dnia Mistrzostw Świata 2004 (T2)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 3
1 Sasha Zorc Tooth and Nail / Day 1 Standard: 18 points 6 Forest 4 Wooded Foothills 1 Mountain 1 Tranquil Thicket 4 Urza's Mine 4 Urza's Tower 4 Urza's Power Plant 24 land 3 Eternal Witness 3 Solemn Simulacrum 1 Darksteel Colossus 1 Triskelion 1 Mephidross Vampire 1 Sundering Titan ...

Top8 Mistrzostw Świata 2004 (Standard)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Kamiel Cornelissen - Affinity Main deck: 4 Great Furnace 4 Seat of the Synod 4 Blinkmoth Nexus 3 Darksteel Citadel 1 Glimmervoid 4 Vault of Whispers 4 Arcbound Worker 4 Frogmite 4 Disciple of the Vault 4 Arcbound Ravager 3 Atog 1 Myr Retriever 4 Myr Enforcer 4 AEther Vial 4 Crania...

Top4 PTQ Columbus (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 13
Metagame przedstawiało się następująco: 11 Affinity 4 RG Artifact Hate 2 RG Tooth and Nail 3 Big Red 3 Mariusz Górniak 14 Forest 10 Mountain 4 Arc-Slogger 4 Solemn Simulacrum 4 Eternal Witness 4 Viridian Shaman 3 Molder Slug 4 Wayfarer's Bauble 4 Magma Jet 4 Oxidize 3 Fireball 2 Grab the Reins ...

Najlepsze talie pierwszego dnia GP Rimini (Mrbc)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Domingo Ottati - U/G Control 12 Forest 12 Island 4 Viridian Shaman 3 Solemn Simulacrum 4 Eternal Witness 2 Rude Awakening 4 Serum Visions 1 Thirst For Knowledge 4 March of the Machines 4 Oxidize 4 Condescend 2 Last Word 3 Echoing Truth 1 AEther Spellbomb Sideboard: 4 Troll Ascetic 1...

Top 8 GP Rimini 2004

01-01-1970 01:00 | Bubas | Komentarze: 4
Domingo Ottati - U/G Control 12 Forest 12 Island 24 land 4 Viridian Shaman 3 Solemn Simulacrum 4 Eternal Witness 2 Rude Awakening 4 Serum Visions 1 Thirst For Knowledge 4 March of the Machines 4 Oxidize 4 Condescend 2 Last Word 3 Echoing Truth 1 AEther Spellbomb SB: 4 Troll Ascetic ...

Top 4 turnieju T2 w lidze

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1st - Jonron18 'Mono U Control' 3 Echoing Truth 3 Vedalken Shackles 4 Darksteel Ingot 3 Keiga, the Tidal Star 4 Serum Visions 3 Thirst for Knowledge 4 Mana Leak 4 Hinder 4 March of the Machines 4 Condescend 20 Island 4 Blinkmoth Nexus SB: 3 Bribery 4 Relic Barrier 4 Annul 4 Imi Statue 2nd - Jov...

Top4 nocnego Extended w Łodzi

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. Jakub Wudarski 4 x Polluted Delta 4 x Underground River 3 x Islan 5 x Swamp 4 x Chrome Mox 4 x Vampiric Tutor 4 x Brainstorm 4 x Careful Study 2 x Echoing Truth 4 x Cabal Therapy 4 x Reanimate 2 x Life/Death 4 x Exhume 4 x Putrid Imp 2 x Akroma Angel of Wrath 2 x Verdant Force 2 x Phantom Nishob...

Top4 Kielce 06.11.2004 (Vintage)

01-01-1970 01:00 | Fog | Komentarze: 0
1. Rafał Buczowski 1 Bayou 1 Underground Sea 4 Polluted Delta 3 Elvish Spirit Guide 1 Sol Ring 1 Mana Vault 4 Llanowar Wastes 1 Lotus Petal 1 Chrome Mox 6 Swamp 3 Worldgorger Dragon 2 Ambassador Laquatus 1 Caller of the Claw 4 Duress 3 Cabal Therapy 2 Putrid Imp 3 Xantid Swarm 3 Animate Dead 2 Danc...

Top8 Pro Tour Columbus 1.XI.2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 0
I. Pierre Canali - UBW Affinity Lands(19): 4 Seat of the Synod 4 Vault of Whispers 2 Ancient Den 2 Glimmervoid 4 Darksteel Citadel 1 City of Brass 2 Blinkmoth Nexus Creatures(26): 4 Arcbound Worker 4 Disciple of the Vault 4 Frogmite 4 Arcbound Ravager 4 Meddling Mage 3 Myr Enforcer 3...

Top4 Jesienny Maraton 23.X.2004 (Standard)

01-01-1970 01:00 | RagingGarth | Komentarze: 7
Metagame: 6 Vial Affinity 4 Rude Awakening 3 Ponza 3 Ravfinity 1 GB 1 Sligh 1 KCI 1 Tooth & Nail Łukasz Pędrakowski *** 1. miejsce *** - Rude Awakening Lands(23): 10 Island 11 Forest 1 Minamo, School at Water's Edge 1 Okina, Temple of the Grandfather's Creatures(18): 4 Viridian Shaman 3 Melo...

Top4 Road to Nagoya w Łodzi 7.11.2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 1
1. Mateusz Dąbkowski 3 x Cranial Plating 4 x Frogmite 4 x Arcbound Warker 4 x Arcbound Ravagier 3 x Chromatic Sphere 4 x Aether Vial 3 x Myr Enforcer 4 x Meddling Mage 4 x Disciple of the Vault 3 x Somber Hoveguard 4 x Thoughcast 3 x Blighmoth Nexus 1 x City of Brass 3 x Gvimmervoid 4 x Seal of the...

Top8 Jesienny Maraton 23.X.2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Mariano | Komentarze: 0
Metagame: 9 Rock 5 Psychatog/r 5 Red Deck Wins 5 Affinity (w tym 1 z Oppo) 4 U/G Madness 4 Reanimator 2 Goblin Bidding 2 5cTog 1 Rector 1 WWub 1 Sneak Attack 1 Echantress Tomasz Pędrakowski *** Winner *** - Psychatog 3 Swamp 4 Polluted Delta 3 Mountain 10 Island 1 Back to Basics 4 Fire/Ice ...

Top8 Eldarion Katowice 13.11.2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | kocureq | Komentarze: 0
1. Pędrakowski Tomek 1 Spiritmonger 3 Wall of Blossoms 3 Birds of Paradise 4 Cabal Therapy 1 Genesis 1 Yavimaya Elder 3 Duress 4 Pernicious Deed 3 Ravenous Baloth 2 Diabolic Edict 1 Smother 3 Eternal Witness 3 Sakura-Tribe Elder 1 Haunting Echoes 1 Living Death 2 Vampiric tutor 6 Swamp 1 Dust Bowl ...

Top4 Eldarion Katowice 12.11.2004 (Standard)

01-01-1970 01:00 | kocureq | Komentarze: 2
1. Jaskólski Hubert 3 Atog 4 Thoughtcast 4 Frogmite 4 Arcbound Ravager 4 AEther Vial 4 Arcbound Worker 4 Myr Enforcer 4 Chromatic Sphere 4 Disciple of the Vault 2 Myr Retriever 3 Cranial Plating 4 Seat of the Synod 2 City of Brass 3 Great Furnace 3 Tree of Tales 4 Vault of Whispers 4 Blinkmoth Nexu...

Top2 Eldarion Katowice 12.11.2004 (Two-Headed Giant Extended)

01-01-1970 01:00 | kocureq | Komentarze: 1
Udział wzięło 11 teamów (par), rozegrano 4 rundy i top2. Zwyciężył team Etheral Winds w składzie Piotr Longa i Damian Woźniak pokonując w zaciekłej walce (2 godziny i 53 minuty) team Danonki (Łukasz "Kot" Kotowicz i Leszek "Eld" Dutkiewicz) i wygrał 24 boostery Scourge'a. Danonki dostały 12 booste...

Top 8 GP Seattle 5-6.03.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
Ernie Marchesano (Rock) 3 Treetop Village 1 Volrath's Stronghold 4 Llanowar Wastes 8 Forest 6 Swamp 1 Dust Bowl 4 Birds of Paradise 3 Sakura-Tribe Elder 3 Ravenous Baloth 3 Eternal Witness 2 Troll Ascetic 4 Wall of Blossoms 1 Withered Wretch 3 Vampiric Tutor 4 Cabal Therapy 1 Recurr...

Top4 Katowice 20.11.04 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 2
Metagame turnieju: 5 Scepter Tog 2 GB Rock 2 RG Beats 2 UBw Ravager Affinity 1 GBw Pattern 1 GWr Astro-Glide 1 5c Gro-A-Tog 1 Rb Death Goblins 1 GUr "Blue River Rock" 1 W rogue 1 G rogue Po 5 rundach swissa: 1. Leszek Eld Dutkiewicz UBr Scepter-Tog (13) 3 Daze 3 Mana Leak 4 Counterspell 4 Brains...

Top 4 Falkon 2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Bubas | Komentarze: 0
Michał "Moto" Soltys 4 Wild Mongrel 4 Basking Rootwalla 4 Circual Logic 4 Carefull Study 3 Quiet Speculation 3 Arrogant Wurm 3 Daze 3 Roar of the Wurm 3 Aquamoeba 3 Waterfront Bouncer 2 Wonder 2 Deep analysis 12 Island 10 Forest SB: 3 Scrabling Claws 3 Seal of Removal 3 Naturalize 3 Submerge 2 St...

Kilkanaście najlepszych talii w T2, Extended oraz T1 z Magic-League

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Turniej w T2 Zwycięzca - "Kiki-Tooth" - SL|RedDemon 4 Eternal Witness 1 Oblivion Stone 3 Mindslaver 4 Oxidize 1 Boseiju, Who Shelters All 1 Okina Land 7 Forest 3 Urza's Power Plant 3 Urza's Mine 3 Urza's Tower 1 Sundering Titan 1 Duplicant 1 Leonin Abunas 1 Platinum Angel 1 Kiki-Jiki, Mirror Breake...

Top 8 Mastera Magic-League 4.12.2004 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 5
Zwycięzca - SL|RedDemon - Tooth and Nail 4 Eternal Witness 1 Oblivion Stone 3 Mindslaver 4 Oxidize 1 Boseiju, Who Shelters All 1 Okina Land 7 Forest 3 Urza's Power Plant 3 Urza's Mine 3 Urza's Tower 1 Sundering Titan 1 Duplicant 1 Leonin Abunas 1 Platinum Angel 1 Kiki-Jiki, Mirror Breaker 1 Darkstee...

Top8 Mistrzostw Polski Juniorów

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Zwycięzca - Bartosz Wojciechowski 3 x Eternal Witness 4 x Tooth and Nail 1 x Sundering Titan 1 x Platinum Angel 2 x Mindslaver 4 x Sylvan Scrying 3 x Solem Simulacrum 1 x Kiki - Jiki Mirror Breaker 1 x Triskelion 1 x Darksteel Colossus 1 x Mephidross vampire 1 x Duplicant 3 x Sakura - Tribe Elder 4...

Top8 Białymstok 18.12.2004 (Extended)

01-01-1970 01:00 | XaN007 | Komentarze: 8
Metagame: UG Madness 6 UB Reanimator 6 UR March of the Machines 1 UBr Psychatog 6 GB The Rock 5 RB Wish Goblins 5 GB The Rock (z Wishami) 4 UBw Affinity (z Meddlingami) 3 UBr Affinity 2 UB Mind Desire 2 G Elfy 2 GBr The Rock 1 R goblins 1 RDW 1 WWu 1 UG Enchantreska (WoW) 1 B Suicide...

Top4 Bydgoszcz 20.02.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Rafał Osowicki (UB Reanimator) 4 Polluted Delta 4 Underground River 6 Swamp 2 Island 4 Chrome Mox 4 Cabal Theraphy 4 Careful Study 3 Duress 4 Putrid Imp 4 Akroma, Angel of Wrath 2 Rorix, the Bladewing 1 Phantom Nishoba 4 Vampiric Tutor 4 Reanimate 4 Exhume 1 Echoing truth 4 Brainstorm 1 Sickenin...

Top 8 Siedlce (Vintage)

01-01-1970 01:00 | Bubas | Komentarze: 0
1st Place - Marcin "Gooz" Guz - FCG (Sie werden dich essen) 5 Mountain 1 Forest 4 Taiga 4 Wooded Foothills 1 Bloodstained Mire 2 Ancient Tomb 3 Wasteland 1 Strip Mine 1 Lotus Petal 1 Mox Diamond 4 Food Chain 4 Goblin Recruiter 4 Goblin Ringleader 4 Goblin Warchief 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Lackey...

2x Top4 Łódź 01.05 (T2, Extended)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Turniej T2 1. Maciej Bołtromiuk ( Łódź ): 4 x Sakura Tribe Elder 4 x Viridian Shaman 4 x Eternal Witness 2 x Kumano, Master Yamabushi 4 x Arc-Slogger 4 x Magma Jet 4 x Pyroclasm 4 x Stone Rain 4 x Creeping Mold 3 x Plow Under 12 x Forest 8 x Mountain 2 x Shivan Oasis 1 x Shinka, The Bloodsoaked Ke...

Top4 Bydgoszcz 30.01.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Jan Zieniewicz (Affinity) 2 City of Brass 2 Glimmervoid 4 Blinkmonth Nexus 4 Darksteel Citadel 4 Vault of Whispers 4 Seat of Synod 4 Welding Jar 4 Chromatic Sphere 4 Disciple of the Vault 4 Arcbound Worker 4 Arcbound Ravager 4 Cranial Plating 4 Tangle Wire 4 Frogmite 4 Thoughcast 4 Myr Enforcer ...

Top4 Ełk 29.01.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | rozpruwak | Komentarze: 0
Dominik Kozak - WOW Enchantress 3xExploration 3xArgothian Enchantress 4xEnchantress Presence 3xWords of Wind 4xSeal of Removal 3xLiving Wish 1xEnergy Field 3xWild Growth 4xFertile Ground 2xSnap 1xSolitary Confinment 1xSterling Groove 2xEternal Witness 2xCloud of Faeries 2xPropaganda 1xStroke of Gen...

Top 4 Lublin 05.02.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Bubas | Komentarze: 0
1st - Matusz Sadurski 4x Bloodstained Mire 4x Sulfurous Springs 1x Shadowblood Ridge 10x Mountain 3x Swamp 4x Goblin Piledriver 4x Goblin Matron 4x Goblin Warchief 3x Goblin Ringleader 3x Sparksmith 3x Burning Wish 2x Gempalm Incinerator 1x Goblin Sharpshooter 2x Siege-Gang Commander 4x Terminate 4...

Top8 Grand Prix Trial Eindhoven 11.02.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame: Rock 7 RDW 5 UB Reanimator 5 RB Goblins 5 UG Madness 4 Affinity 3 Psychatog 3 Goblin Pattern 3 Tooth and Nail 2 Aluren 2 Enchantress 2 Desire 2 RG Goblins 1 Ghoul 1 Gro-Atog 1 Life 1 GUW 1 Iron Works 1 Rector 1 MBC 1 Mono G Elves 1 Talie najlepszej ósemki: Łukasz Kotowicz – Zwycię...

Top8 Pro Tour Qualifier Philadelphia 12.02.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame Affinity 6 UGr KaceTech 5 UBr Atog 5 UB Reanimator 5 Rock 5 RB Goblins Wishing 4 WoW 3 Aluren 3 RB Goblins 3 RDW 3 UW Desire 2 Red Rock 2 UG Madness 2 Life GW 2 Ghoul 1 RG Goblins 1 Dragonstorm 1 RB Reanimator 1 Gro-A-tog UBg 1 UBr Finkel-tog 1 UBw Atog 1 MBC 1 UB Desire 1 RG Pattern Gobli...

Top4 Katowice 19.02.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 5
1-2. Michał 'Młody' Świętek Tooth and Nail by Wojas 4 Urza's Tower 4 Urza's Mine 4 Urza's Power Plant 4 Brushland 7 Forest 4 Tooth and Nail 4 Sylvan Scrying 2 Mindslaver 3 Reap and Sow 1 Platinum Angel 1 Leonin Abunas 1 Sundering Titan 1 Kiki-Jiki Mirror Breaker 3 Moment's Peace 3 Oblivion Stone 3...

Top8 Grand Prix Eindhoven 26-27.02.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Rogier Maaten GP Eindhoven Top 8 Main Deck 4 Vault of Whispers 4 Seat of the Synod 4 Great Furnace 3 Ancient Den 3 Darksteel Citadel 2 Glimmervoid 4 Arcbound Ravager 4 Arcbound Worker 4 Frogmite 4 Myr Enforcer 4 Disciple of the Vault 3 Atog 4 Thoughtcast 3 Welding Jar 4 AEther Vial ...

Top8 PTQ Philadelphia 26.02.2005 (Extended)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 3
Rafał Arendt – Zwyciężca 4 Arcbound Ravager 4 Disciple of the Vault 4 Frogmite 4 Arcbound Worker 3 Myr Enforcer 3 Cabal Therapy 2 Aether Vial 4 Thoughtcast 4 Chromatic Sphere 2 Ornithopter 3 Cranial Plating 4 Tangle Wire 2 Ancient Den 4 Vault of Whispers 4 Seat of the Synod 4...

Top 8 Lublin 05.03.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 1
Metagame : UG Madness - 8 Affinity - 5 Goblin Bidding - 4 UBr Scepter Tog - 4 White Weenie - 2 Wu Weenie - 1 Tooth and Nail - 2 Ponza - 2 UBw Kotog - 2 BG Rock - 1 UW Control - 1 Reanimator - 1 Pattern - 1 Goblins - 1 Zombie - 1 Tradewind Opposition - 1 WG Life - 1 RG Beats - 1 Seismic Assault - 1 ...

Top8 Grand Prix Singapore 19-20.03.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Temporary Solution / Chih Shih Chen Main Deck 7 Plains 6 Island 4 Flooded Strand 4 Adarkar Wastes 1 Seat of the Synod 1 Ancient Den 3 Waterfront Bouncer 3 Gilded Drake 4 Meddling Mage 3 Exalted Angel 4 Silver Knight 1 Parallax Tide 1 Seal of Cleansing 1 Worship 1 Sword of Fire and...

Top8 Warszawa 19.03.05 (Extended)

01-01-1970 01:00 | KeFFir | Komentarze: 0
1. Hubert "KeFFir" Sieklucki - Aluren "Zidek moj Idol" Main: 2 Vampiric Tutor 4 Aluren 3 Living Wish 4 Cabal Therapy 4 Brainstorm 3 Intuition 1 Auriok Champion 3 Raven Familiar 1 Cloud of Faeries 3 Cavern Harpy 4 Wall of Blossoms 4 Birds of Paradise 1 Eternal Witness 2 Llanowar Wastes 3 City of Bra...

Top4 Bielsko-Biała 19.03.05 (Standard)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Zwycięzca – Radosław ‘RadeON’ Sosna - Affinity 2x Morriok rigger 2x Myr enforcer 3x Ornithopter 4x Frogmite 4x Arcbound ravager 4x Disciple of the vault 4x Arcbound worker 3x Chromatic sphere 4x Thoughcast 4x Cranail plating 4x Aether vial 4x Seat of the synod 4x Vault of whispe...

Top8 Katowice 24.03.05. (Extended)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 4
1. Przemek Wołowiec - Ubr Finkel_Ober_THX_Tog_:) Main: 4 Isochron Scepter 4 Counterspell 2 Mana Leak 4 Daze 3 Cunning Wish 4 Shadowmage Infiltrator 4 Accumulated Knowledge 4 Brainstorm 3 Diabolic Edict 4 Fire/Ice 1 Psychatog 1 Mountain 2 Swamp 9 Island 4 Polluted Delta 3 Bloodstained Mire 4 Chrom...
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.