»

Artykuły

Wyświetlono rezultaty 201-240 z 29221.

Top8 Extended (Allegro Majówka)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame: UBR Atog: 13 Rock: 8 UG: 6 Goblins: 6 Rektor-Paterna: 3 RDW: 3 RG Stompy: 3 Ponza: 2 MBC: 2 Patrriarch's-Goblins: 2 WhiteWeenie: 2 RB Wishing Goblins: 2 Sneak Attack: 2 Reanimator: 2 Enchantreska: 2 UGR: 1 Draco-Explosion: 1 Psychatog: 1 Elves: 1 UW Controll: 1 Fires: 1 Squee-Cluster: 1 Tr...

Magic League top 8 Master 07-05-2004

01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 0
1st, RW Slide - roelof Main Deck 2 Temple of the False God 4 Secluded Steppe 9 Plains 2 Mirrodin's Core 6 Mountain 4 Forgotten Cave 1 Exalted Angel 2 Astral Slide 4 Wrath of God 2 Slice and Dice 3 Damping Matrix 4 Spark Spray 2 Decree of Justice 4 Renewed Faith 1 Decree of Annihilation 2 Akroma's...

Top4 Extended Katowice 08.05.05

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 9
1-2. Michał Świętek "BR Carlos Goblins" 3 Rishadan Port 2 Swamp 2 Shadowblood Ridge 4 Sulfurous Springs 4 Bloodstained Mire 4 Mountain 4 Chrome Mox 1 Gempalm Incinerator 1 Goblin Sharpshooter 3 Terminate 4 Goblin Warchief 4 Goblin Matron 3 Mogg Fanatic 3 Sparksmith 3 Patriarch's Bidding 3 Siege-Ga...

Top4 Mirrodin Block Constructed (Allegro Majówka)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 2
Metagame: Tooth and Nail: 6 Big Red: 5 Affiravager: 3 Mono G: 1 UGR Charbelcher: 1 Ravager: 1 Top I: Dominik Konieczny 15x Forest 3x Stalking Stones 4x Cloudpost 2x Blinkmoth Nexus 4x Oblivion Stone 2x Mindslaver 4x Tooth and Nail 4x Sylvan Scrying 4x Reap and Sow 2x Talisman of Unity 4x Oxidize...

Top8 Standard (Allegro Majówka)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame: Goblins: 3 Green Goblins: 1 Ponza: 5 Ravager: 5 Gobo-Bidding: 6 Tooth and Nail: 4 Astral Slide: 3 AffiTog: 2 Urazatron: 2 Cmentarz: 5 RG LD: 2 UW Controll: 5 RDW: 1 WW Control: 1 Top 1: Jan Foltyn 4x Temple of False God 4x Cloudpost 4x Windswept Heath 7x Forest 4x Plains 3x Mindslaver ...

Magic League Top 8 Master 09-05-04

01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 2
1st, Goblin-Bidding - roocker  Main Deck 12 Mountain 4 Swamp 3 City of Brass 4 Bloodstained Mire 3 Gempalm Incinerator 3 Patriarch's Bidding 4 Goblin Sharpshooter 4 Siege-Gang Commander 3 Shatter 4 Goblin Warchief 4 Goblin Piledriver 4 Goblin Sledder 4 Skirk Prospector 4 Skullclamp Sideboard...

National Qualifier w Opolu - T2 (15.05.2004)

01-01-1970 01:00 | Regis | Komentarze: 0
1. Urbaniak Piotr "Cichy za tego Kamahla urwę ci jaja" 4x Wood Elves 4x Wirewood Symbiote 3x Wirewood Herald 3x Viridian Shaman 1x Fierce Empath 4x Birds of Paradise 3x Vine Trellis 1x Duplicant 1x Triskelion 1x Sundering Titan 2x Darksteel Colossus 3x Tooth and Nail 4x Vernal Bloom 4x Skullclamp ...

Extended Łódź (Top3)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Michał Musiał Tradewind Aggro 3 Mystic Enforcer 3 Adarkar Wastes 2 Brushland 2 Yavimaya Coast 7 Forest 2 Plains 2 Island 1 City of Brass 3 Windswept Heath 1 Flooded Strand 2 Viridian Shaman 4 Werebear 3 Armageddon 2 Gilded Drake 4 Yavimaya Elder 4 Birds of Paradise 4 Anurid Brus...

Top8 - Mistrzostwa Węgier 2004

01-01-1970 01:00 | lumpy | Komentarze: 0
Zwycięzca: Karoly Liptak 4 March of the Machines 4 Wrath of God 2 Pulse of the Fields 4 Mana Leak 4 Talisman of Progress 2 Mycosynth Lattice 4 Darksteel Ingot 2 Future Sight 4 Thirst for Knowledge 4 Echoing Truth 3 Damping Matrix 4 Coastal Tower 4 Flooded Strand 3 Secluded Steppe 1...

T2 Katowice 22.05.04 (Top4)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
Metagame turnieju: 2 BG Cloud Cemetery 1 UBR Crazy Eld 1 Mono G Elves 2 Rb Clamp Bidding 1 White Weenie 1 Astral Slide 2 Ravager Affinity (1x BRu, 1x BR) 1 Gw Twelve Post 1 Mono Red Ponza 1 Goblin Ponza 1 UW Control 1 BR Control 1. Michał "Młody" Świętek Leszek Dutkiewicz.dec Na prośbę gracza or...

Top8 - Mistrzostwa Niemiec 2004

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 0
Sascha Deinert Decktyp: Elf and Nail lands (22): 22Forest creatures (28): 1Darksteel Colossus 2Triskelion 4Wirewood Symbiote 1Sundering Titan 3Vine Trellis 4Viridian Shaman 4Birds of Paradise 1Kamahl, Fist of Krosa 4Wood Elves 1Fierce Empath 2Wirewood Herald 1Duplicant spells (11): 4Skullcl...

Top8 - Mistrzostwa Szwecji 2004

01-01-1970 01:00 | _Kkeldorn_ | Komentarze: 1
1. Carl Thillse Ravager Affinity 4 Arcbound Ravager 4 Arcbound Worker 4 Disciple of the Vault 4 Frogmite 4 Myr Enforcer 2 Ornithopter 3 Oxidize 3 Pyrite Spellbomb 3 Shrapnel Blast 4 Skullclamp 3 Thoughtcast 3 Welding Jar 4 Glimmervoid 4 Great Furnace 4 Seat of the Synod 3 Tree of Tales 4 Vault of W...

Top3 T2 z Fifth Dawn na Magic-League (27-05-2004)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. RG Control - Lechu2k Main Deck: 4 Wooded Foothills 16 Forest 3 Mountain 3 Solemn Simulacrum 4 Wood Elves 4 Eternal Witness 4 Birds of Paradise 4 Fireball 4 Electrostatic Bolt 4 Oxidize 3 Rampant Growth 3 Vernal Bloom 4 Skullclamp Sideboard: 3 Molder Slug 3 Naturalize 4 Pyroclasm 3 Threaten 2 Du...

Top8 - Grand Prix Bruksela

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Tobias Henke Affinity Main Deck 4 Glimmervoid 4 Seat of the Synod 4 Great Furnace 3 Vault of Whispers 3 Darksteel Citadel 4 Arcbound Ravager 4 Arcbound Worker 4 Disciple of the Vault 2 Atog 4 Frogmite 4 Skullclamp 4 Thirst for Knowledge 4 Shrapnel Blast 2 Electrostatic Bolt 2 Wel...

Turniej w bloku Mirrodin z FD (Magic-League, 01.06

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1. March of the Indestructibles - Arcanis 22 Island 4 Darksteel Ingot 4 Darksteel Brute 4 Darksteel Pendant 4 March of the Machines 4 Last Word 4 Condescend 4 Serum Visions 4 Thirst for Knowledge 4 Pulse of the Grid 2 Mycosynth Lattice Sideboard: 3 Acquire 4 Annul 4 Vedalken Shackles 4 AEther Spell...

Magic League Master z Fifth Dawn

01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 0
1st, RW Rift - Silvia Main Deck 4 Forgotten Cave 4 Secluded Steppe 7 Mountain 10 Plains 2 Temple of the False God 3 Eternal Dragon 3 Renewed Faith 3 Akroma's Vengeance 4 Starstorm 4 Electrostatic Bolt 4 Lightning Rift 4 Damping Matrix 4 Wrath of God 4 Exalted Angel Sideboard 2 Wipe Clean 3 Shat...

Magic League MrBC Master

01-01-1970 01:00 | Delta | Komentarze: 4
1st, March of the Indestructibles - pG Main Deck 3 Vex 6 Mountain 9 Island 4 Mirrodin's Core 4 Cloudpost 4 Darksteel Ingot 4 Serum Visions 4 Condescend 3 Wayfarer's Bauble 3 Darksteel Pendant 4 March of the Machines 4 Thirst for Knowledge 4 Mycosynth Lattice 3 Echoing Truth 2 Magma Jet Sideboar...

Top4 Triala T2 na #magic-league

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1st, Tooth and Nail - M-D-Z 4 Chrome Mox 4 Rampant Growth 4 Vine Trellis 4 Reap and Sow 4 Sylvan Scrying 3 Solemn Simulacrum 4 Tooth and Nail 1 Akroma, Angel of Wrath 1 Darksteel Colossus 1 Sundering Titan 4 Urza's Power Plant 4 Urza's Tower 4 Urza's Mine 10 Forest 2 Ravenous Baloth 2 Naturalize 1...

Top4 GP Trial Rimini (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
Metagame: 3 Mono Black Control 2 Big Red 2 Tooth and Nail 2 Affinity 2 UG 1 Mono Green 1 UR March Tomasz Figarski 3-0-1 4 Blinkmoth Nexus 19 Swamp 1 Island 3 Chittering Rats 4 Solemn Simulacrum 3 Greater Harvester 4 Barter in Blood 4 Night’s Whisper 4 Talisman of Dominance 4 Consume Spirit 3...

Top8 Mistrzostw Portugalii (T2)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 1
Vasco Grossman 17 Forest 4 Wooded Foothills 1 Mountain 4 Birds of Paradise 4 Vine Trellis 4 Wirewood Symbiote 4 Wood Elves 3 Viridian Shaman ...

Top5 z Triala MirBC w lidze

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1st, Fireworks - Filo 4 Great Furnace 4 Tree of Tales 4 Vault of Whispers 4 Seat of the Synod 4 Myr Incubator 4 Pentad Prism 4 Krark-Clan Ironworks 4 Chrome Mox 4 Chromatic Sphere 4 Talisman of Dominance 4 Thoughtcast 4 Fabricate 4 Serum Visions 1 Culling Scales 4 Ancient Den 3 Condescend SB: 4 Ec...

Top4 - Extended Katowice 12.06.04

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 3
Metagame turnieju: 2 RG Carlos Beats 1 UGw Madness 2 UGr Madness 1 UG Chrome Madness 3 UBr Scepter Tog 1 Mono Red Ponza 1 Mono Red Goblin Sligh 1 WB Aggro Control Zwycięzca: Michał "Młody" Świętek RG Carlos Beats "Mission Impossible" 4 Wild Mongrel 3 Grim Lavamancer 3 Flametongue Kavu 4 Ranocor...

Talie top 8 - Mistrzostwa Czech

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 0
1. Ondrej Baudys 4x Skullclamp 4x Vine Trellis 4x Wood Elves 4x Wirewood Symbiote 4x Birds of Paradise 2x Wirewood Herald 2x Forgotten Ancient 2x Oxidize 2x Viridian Shaman 2x Tooth and Nail 3x Vernal Bloom 2x Triskelion 1x Darksteel Colossus 1x Duplicant 1x Kamahl, Fist of Krosa 1x...

Talie top8 - Mistrzostwa Japonii

01-01-1970 01:00 | Kaspian | Komentarze: 0
1. Fujita Tsuyoshi Go Anan Deck 3 City of Brass 4 Wooded Foothills 4 Forest 12 Mountain 4 Goblin Sledder 4 Sparksmith 4 Goblin Warchief 4 Goblin Sharpshooter 3 Goblin Goon 3 Clickslither 4 Siege-Gang Commander 3 Skirk Prospector 4 Electrostatic Bolt 4 Oxidize Sideboard: 4 Skullcla...

Top 8 Mistrzostw USA - 20.06.2004

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 4
Alex Melnikow - Elf and Nail 4 Wooded Foothills 1 Mountain 16 Forest 4 Wirewood Symbiote 4 Birds of Paradise 3 Vine Trellis 4 Wood Elves 3 Viridian Shaman 3 Wirewood Herald 1 Duplicant 2 Darksteel Colossus 1 Kamahl, fist of Krosa 1 Triskelion 4 Skullclamp 4 Vernal Bloom 4 Tooth...

Top4 Triala T2 z naszej ligi

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1st, GW Witness Slide - Hight 2 Gilded Light 4 Renewed Faith 3 Akroma's Vengeance 4 Wrath of God 4 Viridian Shaman 4 Astral Slide 3 Mindslaver 3 Eternal Dragon 4 Eternal Witness 7 Forest 3 Temple of the False God 7 Plains 4 Tranquil Thicket 4 Secluded Steppe 4 Rampant Growth SB: 2 Duplicant 1 Akro...

Mistrzostwa Anglii - 27.06.2004

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 5
1. John Ormerod - Tooth And Nail 10 Forest 4 Urza's Mine 4 Urza's Tower 4 Urza's Power Plant 1 Stalking Stones 2 Vine Trellis 2 Darksteel Colossus 1 Triskelion 1 Duplicant 1 Ravenous Baloth 4 Solemn Similacrum 4 Sylvan Scrying 4 Reap And Sow 2 Talisman Of Impulse 2 Talisman Of Unity 4...

Top8 GP Zurich (MirBC)

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1. Manuel Bucher 1 Plains 1 Blinkmoth Nexus 4 Cloudpost 2 Stalking Stones 15 Forest 1 Darksteel Colossus 1 Duplicant 1 Leonin Abunas 4 Solemn Simulacrum 1 Platinum Angel 4 Eternal Witness 2 Mindslaver 3 Reap and Sow 4 Oxidize 4 Sylvan Scrying 4 Tel-Jilad Justice 4 Tooth and Nail 4...

Top8 Mastersa w lidze (MirBC)

01-01-1970 01:00 | Miszcz_ | Komentarze: 0
1st, Big Red - Hugo_8 2 Great Furnace 18 Mountain 4 Darksteel Citadel 4 Molten Rain 4 Scrabbling Claws 2 Pulse Of Forge 3 Electrostatic Bolt 3 Shrapnel Blast 4 Flamebreak 4 Barbed Lightning 4 Magma Jet 4 Arc-Slogger 4 Solemn Simulacrum SB: 4 Slith Firewalker 4 Granulate 4 Damping Matrix 3 Echoing...

Top8 Mistrzostw Polski 2004

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 4
1. miejsce - Sebastian "Guli" Guliński 3 Chromatic Sphere 4 Welding Jar 4 Arcbound Worker 4 Arcbound Ravager 4 Thoughtcast 4 Shrapnel Blast 4 Pyrite Spellbomb 4 Cranial Plating 4 Frogmite 3 Myr Enforcer 4 Disciple of the Vault 4 Seat of the Synod 4 Great Furnace 3 Vault of Whispers 3...

Top8 Mastera na #Magic-League (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Lothar | Komentarze: 1
1st, Mono Green Aggro - roelof Main Deck 20 Forest 4 Blinkmoth Nexus 4 Tel-Jilad Chosen 4 Viridian Zealot 4 Viridian Shaman 4 Troll Ascetic 4 Fangren Firstborn 4 Molder Slug 2 Pulse of the Tangle 4 Oxidize 3 Predator's Strike 3 Deconstruct Sideboard 1 Forest 1 Deconstruct 4 Karstoderm 1 Predator'...

Top8 - T1 Turyn 11.07.04

01-01-1970 01:00 | Lothar | Komentarze: 0
1st, Welder MUD - Marco Marotta Maindeck 4 Smokestack 4 Tangle Wire 4 Trinisphere 3 Chalice of the Void 4 Goblin Welder 4 Metalworker 1 Karn, Silver Golem 2 Triskelion 1 Sundering Titan 3 Juggernaut 1 Memory Jar 1 Wheel of Fortune 1 Sword of Fire and Ice 1 Sol Ring 1 Mana Crypt 1 Man...

Top8 PolTour Łódź (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
1. Mateusz Dąbkowski Deck Name: "Huragan Wiktorów" 4 x Echoing Courage 2 x Fangren Firstborn 3 x Tel-Jilad Chosen 3 x Eternal Witness 4 x Molder Slug 3 x Beacon of Creation 4 x Viridian Shaman 3 x Tel-Jilad Justice 4 x Troll Ascetic 4 x Viridian Zealot 2 x Oxidize 23 x Forest 2 x Blinkmoth Nexus S...

Top8 Mastera Mrbc w naszej lidze 18.07.2004

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
1) Big Red - marlei 2 Great Furnace 4 Darksteel Citadel 18 Mountain 4 Arc-Slogger 4 Electrostatic Bolt 4 Molten Rain 4 Pulse of the Forge 3 Furnace Whelp 3 Shrapnel Blast 4 Slith Firewalker 3 Magma Jet 3 Flamebreak 4 Seething Song Sideboard 3 Shatter 3 Echoing Ruin 4 Vulshok War Boar 2 Grab the Rein...

Top8 turnieju \"Power Nine\" (T1)

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 0
Marc Perez - U/R Fish 4 Volcanic Island 4 Mishra's Factory 4 Wasteland 3 Flooded Strand 2 Polluted Delta 2 Faerie Conclave 2 Island 1 Library of Alexandria 1 Strip Mine 3 Null Rod 1 Mox Sapphire 4 Grim Lavamancer 4 Cloud of Faeries 4 Spiketail Hatchling 2 Voidmage Prodigy 1 Gorilla Shaman 4 Force o...

Extended w Olsztynie

01-01-1970 01:00 | Wow | Komentarze: 3
Mikołaj Domin (Wg Tooth) - zwycięzca 4 Solemn Simulacrum 2 Darksteel Colosous 2 Sundering Titan 1 Duplicant 1 Vine Trellis 4 Sylvan Scrying 4 Reap and Saw 4 Tooth and Nail 4 Mindslaver 4 Oblivion Stone 2 Decree of Justice 4 Talisman of Unity 4 Urza's Tower 4 Urza's Mine 4 Urza's Power Plant 4 Wind...

Top4 T1 w Kielcach (24.07.2004)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Emil Kos 4 Duress 4 Hymn to Tourach 2 Sinkhole 2 Rancid Earth 4 Diabolic Edict 3 Powder Keg 4 Nantuko Shade 4 Hypnotic Specter 2 Unearth 1 Yawgmoth’s Will 1 Demonic Tutor 1 Vampiric Tutor 1 Necropotence 4 Dark Ritual 1 Lotus Petal 1 Strip Mine 3 Wasteland 4 Polluted Delta 14 Swamp SB: 4...

Top4 Extended w Bydgoszczy (02.08.2004)

01-01-1970 01:00 | | Komentarze: 0
1. Przemysław 'Przem' Knociński - "bydgoskkie stowarzyszenie gaśnic proszkowych przeciwko prezerwatywom w portfelach" 3 Patriarchat's Bidding 3 Powder Keg 2 Chrome Mox 2 Gempalm Incinerator 1 Sparksmith 3 Siege-Gang Commander 4 Goblin Ringleader 4 Goblin Sharpshoter 4 Goblin Warchief 4 Goblin Matro...

Top8 PolTour Warszawa (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 18
Metagame: 18 Affinity 18 Big Red 7 Tooth 6 Mono G 5 UG 1 Mono U March 1 UB March 1 G/u Control 1 UW Control 1 UGW Control 1 RG 1 MBC 1 Ironworks Michał Sumka - zwyciężca 11 Forest 12 Mountain 4 Arc-Slogger 4 Eternal Witness 4 Solemn Simulacrum 3 Troll Ascetic 4 Viridian Shaman 4 Electrostatic Bol...

Top8 GP Trial Rimini (MrBC)

01-01-1970 01:00 | Zolw | Komentarze: 0
GP Trial Rimini Metagame: 19 Affinity 7 Big Red 5 UG 3 Tooth 3 RG 2 UWG Control 2 Ironworks 2 MBC 1 Mono G 1 WUB Control 1 BG D.C. Green 1 UR Control 1 WG Control 1 URG 1 UB March Marcin Tarczyński - zwyciężca 3 Blinkmoth Nexus 4 Cloudpost 13 Forest 4 Mountain 2 Darksteel Colossus 1 Leonin Abunas...
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.