string(15) ""
» Blog » Życie po Szyndlerze
16-09-2014 20:35

Życie po Szyndlerze

Odsłony: 1997

Zawiodłam, na sobotnim (13.09) spotkaniu z Mistrzem Szyndlerem wytrzymałam zaledwie półtorej godziny. Przez co nie zdołałam zadać mu całej serii pytań, które dręczą mnie i moje TWA. Następnym razem pójdę z wódą, to powinno pomóc... musi mi się udać!

Poniżej krótka relacja ze spotkania.


Na spotkanie przyszło 10 osób, w tym sam Mistrz, jego Syn, organizator spotkania i wierny Fan.

Na wstępie dowiedzieliśmy się, że jak już coś robić to super w te i na zad lub wcale... i na tym można by zakończyć spotkanie.

Historia 26 ksiąg ma krążyć wokół orczego dziecka, które w założeniu ma stać się bogiem, ale nie wiadomo czy nim zostanie, bo 20 bohaterów, którzy cofają się w czasie zaburza kontinuum.

Główni bohaterowie będą wymieniani, jeżeli autor uzna, że są słabi (a to nie on decyduje o ich charakterze?). I nie będą to zwykli bohaterowie, tylko postaci 15lvlowe... bogactwo!

Będzie też dużo dziwnych wątków miłosnych. Będzie historia elfki, która musi się poświęcić dla drużyny i poderwać wirowego potwora. A on dzięki niej poznaje co to uczucia i więź. Potem elfka zostanie porwana przez brata potwora i w wyniku dziwnych (dziwny to słowo klucz w wystąpieniu Mistrza) zdarzeń będzie musiała się z nim ukrywać, a potem zakochają się w sobie i suprajs suprajs pierwszy potwór ich nakryje i... elfka legalnie poślubi obu. Ale to nie będą wszystkie jej miłosne perypetie. Hentai+serial brazylijski=osomnes

Dla fanów półtalerzy - będzie ich pięć rodzai.

Katany, które widać na części ilustracji, to nie są kopie mieczy japońskich.. O nie! Mistrz nie kala się korzystaniem z cudzych pomysłów. To są dwumiecze, czyli jeden miecz wchodzący w drugi, dzięki czemu ich właściwości magiczne się sumują!

Mistrz podzielił się z nami swoim genialnym pomysłem. Otóż księżyce będą... zamieszkane. Czujecie ogrom innowacji? Jak słuchawki appla kierujące dźwięk prosto do ucha, a nie tradycyjnie do [ciemnych zakamarków jestestwa].

Skąd się wzięły nagi takie i śmakie? Otóż na Archipelagu Pajęczym jest Gildia Szatkownica. Jej członkowie składają z części ciał różnych ras, nowe i dzięki magii dają im możliwość rozmnażania. Dlatego niektóre nagi mają piersi. Genetyka tiaaaaaa. Zaczesz krasnoludowi brodę inaczej i już bah badam bum masz nowy gatunek.

A teraz coś co rozwaliło mnie i zmieniło pogląd na transport powietrzny - pięciodywany. Biedacy używają zwykłych dywanów latających, no góra dwudywanów. Jak się szarpniesz to stać cię na trójdywan... a wojsko, o panie, ci to latają na cztero- i pięciodywanach. Natomiast władców stać na siedmiodywany. To wygląda tak - masz dywan jeden nad drugim, ekwipunek między nimi, a na samej górze ludzie... genialne!

Podsumowując... to będzie opus magnum złej fantastyki i skarbnica lolcontentu na wiele lat.

Komentarze


KFC
   
Ocena:
0
Kanibal77
   
Ocena:
0

Araven

,,Dobra pytałem na Forum KC, kilka osób było na całym spotkaniu z Autorem KC w sobotę 13.09.2014. Ponoć o żadnych latających dywanach mowy nie było, jak również o Gildii szatkownicy czy jakoś tak. To jak rozumiem, "lekkie i świadome rozminięcie się z prawdą ?".

OhGodWhy

,,Do etapu z dywanami wytrwali wierni fani i ja, więc nie spodziewam się niczego innego niż obrony Mistrza.,,

Wierny fan(atyk) ma to do siebie, że nie będzie ściemniał, że jakiejś durnoty nie ma w settingu, tylko raczej bronił jej megajedwabistości plując przy tym na niewiernych i innych malkontentów. 

Jak dla mnie ktoś se założył drugie konto i trolluje. No, bo kaman, ktoś kto ma wykichane na kacety, polazł na spotkanie z Arturem, po czym doznał objawienia, że musi se założyć konto na polterku i opisać jakie to Artur kocopały wygadywał. 

Nie sondzem. 

18-09-2014 20:32
OhGodWhy
   
Ocena:
0

Ot baba :D

18-09-2014 20:38
-DE-
   
Ocena:
0

Ale czego wy chcecie od tych nieszczesnych dywanow? Moze AS byl z synem na Lego the Movie i sie zainspirowal. Drzewiej w MiM-ie byl cykl artykulow o czerpaniu pelnymi garsciami z filmow i ksiazek; AS sie do nich stosuje i chwala mu za to.

 

Zastanawiam sie, czy AS byl na Edge of Tomorrow, bo jesli tak, to mozemy sie spodziewac Katana podrozujacego w czasie. Moze byc grubo.

18-09-2014 21:10
XLs
   
Ocena:
0

Ja nic nie chce, dywany są czy nie... nic nie przekona mnie że to będzie dobry system, lub dobra literatura. Chyba że serio coś się stanie... i jakoś skoczy mocno w góre.

18-09-2014 22:23
KFC
   
Ocena:
+1

AS już dawno pisał o Katanie podróżującym w czasie i między wymiarami korzystając z samozauważenia albo z samoprzeoczenia, już nie pamiętam z którego konkretnie...

18-09-2014 22:27
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Profesja: Trzepacz Dywanów, Poziom 7, Wyuczony zawód: Gospoś, Zdolności nadnaturalne: Oburęczność Ułomności: Onanista... 

18-09-2014 23:20
Kanibal77
   
Ocena:
0

Phi, też mi ułomność... Skomentował bym szerzej sprawę, ale ślepota i nadmierne owłosienie między palcami dłoni znacznie utrudniają mi pisanie.

19-09-2014 13:42
OhGodWhy
   
Ocena:
+1

Próbowałeś używać kremu do depilacji?

19-09-2014 15:19
Araven
   
Ocena:
+6

Po zastosowaniu tortur, to znaczy łagodnych środków perswazji wobec uczestników spotkania
z 13.09.2014 z Autorem Sagi o Katanie, okazało się - że na tymże spotkaniu z p. Szyndlerem była jednak mowa o latających dywanach i gildii szatkownicy, wbrew temu co napisałem we wcześniejszym poście.

Tym samym relacja Autorki, była w pełni prawdziwa. Zdementowałem ją niesłusznie,  w dobrej wierze, bo mnie samego wprowadzono w błąd.  

Czy to wystarczy za sprostowanie ? Oby.:)  On wymyślił różne cuda, jak żywy mur z pandorianek
i inne herezje, ale gildia szatkownica mnie dobiła...

Nie ma już żadnej nadziei.

19-09-2014 21:14
KFC
   
Ocena:
+1

No proszę, nawet ci najprawdziwsi fani chamsko cenzurują ASa nie mogąc znieść tego geniuszu?

PO PROSTU NIEBYWAŁE! W PALE SIĘ NIE MIEŚCI! :D

19-09-2014 21:40
Kanibal77
   
Ocena:
+2

@OhGodWhy

W związku z rewelacjami przedstawionymi przez Aravena, zwracam honor. Po prostu uznałem, że konfabulujesz w celu zdobycia popularności poprzez pojazd po Arturze, który jest na topie(pojazd, nie Artur). Wygląda na to, żem się mylił.

19-09-2014 22:29
OhGodWhy
   
Ocena:
+3

Jeśli chodzi o sławę, to wystarczyłoby pokazać cycki xD 

Ja ino posłańcem beki jestem.

19-09-2014 22:53
Headbanger
   
Ocena:
+2

Ktoś w internecie przyznał, że się mylił? Ba! Zrobił to na polteruuu? Ok, przepowiednia się spełniła, można zwinąć ten cyrk i lecieć na orbitę słońca!

19-09-2014 23:31
Agrafka
   
Ocena:
+2
Już niedługo pojawi się ktoś kto przywróci równowagę na polteru.
20-09-2014 07:51
OhGodWhy
   
Ocena:
+2

Agrafko, spokojnie. Przecież jest Repek i świta.

20-09-2014 08:48
XLs
   
Ocena:
+5

"Afera Dywanowa" pokazuje jedno... z tego nabijać się nawet nie da... bo autor sam to doskonale robi. Prawdziwe all in one. Nabijasz się z pięciodywanów, to się okazuje... że to prawda, że to na poważnie... i że według autora to super pomysł. KC pogromca wszystkich rpgów... najlepsze co mogło się stać dla tego systemu to wydawnictwo MAG i w dupie mam co pisze autor.. RPG to nie książki działą inaczej. Jest wydawnictwom jest autor który im dostarcza chałę? Wypad.

20-09-2014 09:22
Z Enterprise
   
Ocena:
+5

@Haedbanger

Ok, przepowiednia się spełniła, można zwinąć ten cyrk i lecieć na orbitę słońca!

Fun fact  - od urodzenia jesteś na orbicie Słońca ;)

20-09-2014 11:50
earl
   
Ocena:
+2

@ XLs

Ale tu już nie chodzi o wynalazki takie czy śmakie. Dla mnie autor mógłby wymyślić latająco- pływający sześciokufer poruszający się z prędkością światła czy tym podobne rzeczy, gdyby je wplótł w odpowiednią fabułę. A tej fabuły nie ma - bo to, co się czyta, to są żałosne wypociny, na poziomie takim, jaki ja pisałem w 8 klasie podstawówki.

20-09-2014 11:53

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.