string(15) ""
» Blog » Zmienić motyw graficzny na moim blogu książkowym?
24-01-2022 13:54

Zmienić motyw graficzny na moim blogu książkowym?

Odsłony: 46

Hej.

Wiem, że mam bloga od nieco ponad roku i możliwe, że jest nieco za wcześnie na zmienianie wyglądu strony (tym bardziej, że wszystkie grafiki na blogu dostosowałem do kolorów tego konkretnego theme), ale przeglądałem ostatnio różne darmowe motywy na Wordpresie i…

...Author bardzo mi się podoba, ma elegancki i prosty wygląd… :3 

Myślicie, że zmienić wygląd strony, czy zostawić tak, jak jest? Serio nie wiem, ale myślę, że gdybym wiedział o tym konkretnym motywie, to wziąłbym go wtedy zamiast tego, co teraz mam na stronie… xD Halp xD

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Johny
   
Ocena:
0

Mówisz o twoim blogu książkowym? Nie wiem, czy z takim layoutem jaki masz teraz osiągniesz popularność. Ale wydaje mi się wyjątkowo oryginalny. Dla mnie to taki twój indywidualny styl. Nigdzie nie widziałem żeby ktoś wytapetował stronę wściekle łososiowym kolorem :).

Ten nowy który pokazujesz wydaje mi się niczym nie wyróżniać. Jeśli chcesz się wtopić w tłum, będzie dobry. Dla mnie jednak ten stary jest częścią kolorytu.

24-01-2022 22:48
Kaworu92
   
Ocena:
0

Hm... nigdy o tym tak nie myślałem? xD i w sumie lubię obecną stronę na urządzeniach mobilnych? :-P

A kolor był dołączony do tego konkretnego theme - lubię umieszczenie rzeczy na stronie i dlatego go wybrałem - i bez płacenia Wordpresowi nie mam dostępu do CSS-a co by zmodyfikować kolor czy coś, więc... ;-)

25-01-2022 14:39

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.