string(15) ""
» Blog » Zmiana priorytetów?
20-05-2022 14:03

Zmiana priorytetów?

W działach: Polter | Odsłony: 76

Hej ludki ;-)

Ostatnio troszkę myślałem i doszedłem do następujących wniosków:

1. W sumie nie chcę nagrywać filmików na YT. W sumie, to nawet nie lubię aż tak bardzo gier komputerowych (choć kiedyś bardzo lubiłem i miałem nadzieję, że mi się odmieni). Film trzeba nagrać, potem dorobić do niego napisy, potem zaś wszystko to połączyć w jeden plik i wrzucić na YT... nie do końca widzę w tym wszystkim sens, skoro nie napełnia mnie to twórczą radością ani niczym?

2. Ostatnio odwiedziłem tego mojego anglojęzycznego bloga o RPG i muszę powiedzieć, że strona internetowa wygląda bardzo ładnie UwU Możliwe, że zacznę go jednak rozwijać, niejako z boku aktywności na Polterku. Lubię RPG, lubię język angielski, lubię Wordpressa. Myślę, że mógłbym to polubić.

3. W związku z punktem 2 pytanie - byłoby okej, gdyby na bloga anglojęzycznego szły tłumaczenia recenzji RPG z Poltera? Oczywiście, dam linka do oryginałów, napiszę, kto brał udział w pracach redakcyjnych itp. Gdybym miał pisać dwa osobne teksty do każdego RPG-a, to bym się chyba zabił xD Ale jedna recenzja + jedno tłumaczenie wygląda już znacznie lepiej, moim zdaniem? ;-)

Takie luźne przemyślenie w temacie co chcę zrobić okołofandomowo w obecnym czasie, pomyślałem, że mogę się z Wami podzielić ;-)

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Exar
   
Ocena:
+1
Kaworu, jeśli mogę, dam Ci radę. Kup sobie Advanced Squad Leader i już nie będziesz musiał nic w życiu zmieniać - bo nie będziesz miał czasu:)
20-05-2022 20:16
Kaworu92
   
Ocena:
0

Ale ja nie chcę xD LOL? xD

20-05-2022 20:24
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0

Ode mnie masz pełne błogosławieństwo na publikowanie na anglojęzycznym blogu tłumaczeń swoich polterowych recenzji.

20-05-2022 20:52
Exar
   
Ocena:
0
Może nie wiesz, że chcesz?
20-05-2022 21:48

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.