string(15) ""
» Blog » Złe Nemezis...
24-01-2011 17:36

Złe Nemezis...

W działach: Savage Worlds, Nemezis | Odsłony: 5

Ramel, jak mogłeś udostępnić Nemezis w przededniu sesji egzaminacyjnej...

Po pierwszej lekturze mam podobną liczbę zachwytów co zastrzeżeń. Ale przede wszystkim milion pomysłów na granie, a to chyba najważniejsze.

W bardziej cywilizowanym okresie roku pewnie naskrobałbym tutaj uczciwą recenzję. A tak tylko napiszę: kupujcie limitkę, bo warto. Mimo zastrzeżeń.

Komentarze


de99ial
   
Ocena:
0
He ;) Nie wszyscy się z tym zgadzają ;) Ale dzięki.

Pewnie gdzieś w archiwum się kiszą.
27-01-2011 01:42
de99ial
   
Ocena:
0
Czytam pdfa mimo, iż zapowiedziałem, że czekam na papier. I tak czekam, ale pdf skusił. I czytam.

Na tą chwilę mam jedną uwagę do:
@Beamhit
"...zbierz pan jakoś drużynę do kupy (a to może być bolesne, jak mistrz gry da graczom pełną swobodę przy tworzeniu postaci)."

Już w tej chwili mogę powiedzieć, że nie będzie to problem. Podane w podręczniku archetypy postaci to raczej propozycje, kierunkowskazy pokazujące kim bohaterowie mogą (lub mogli) być. I wcale nie trzeba się pocić z tego typu sprawami. Bo co stoi na przeszkodzie, aby obecny Przemytnik nie był w przeszłości Oficerem, wywalonym z armii za konkretny czyn, który przez jakiś czas bawił się w Najemnika i Łowcę Nagród, aby potem zająć się handlem jako Niezależny Kupiec a na koniec Przemytem?

Nie znam mechaniki SW, ale z tego co widzę Nemezis dokładnie trafia w moje gusta pod tym względem - jesteś tym kim chcesz być. Czyny definiują rolę postaci, nie rola (profesja czy jak tam zwał) czyny.

Podsumowując - czepiasz się Panie ;)
02-02-2011 13:40

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.