Outpost 2

Zasada Dwóch

Noty

Darth Bane 2. Zasada Dwóch

21-02-2010 00:58 | Komentarze: 0
Po bitwie na Ruusanie ocalał tylko jeden Sith – Darth Bane, wyznawca Zasady Dwóch, według której w galaktyce może żyć równocześnie tylko dwóch Sithów: mistrz i jego uczeń. Dziesięcioletnia Zannah, która pokonała dwóch Jedi, wydaje się odpowiednią kandydatką i pojętną uczennicą. Może stać się kluczem do zniszczenia Jedi i przejęcia władzy w galaktyce. Bane postanawia ją wyszkolić, chociaż wie, że kiedyś Zannah go zabije…

Wieści

Zapowiedź: Zasada Dwóch

Zapowiedź: Zasada Dwóch

21-02-2010 01:05 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
"Po bitwie na Ruusanie ocalał tylko jeden Sith – Darth Bane, wyznawca Zasady Dwóch, według której w galaktyce może żyć równocześnie tylko dwóch Sithów: mistrz i jego uczeń. Dziesięcioletnia Zannah, która pokonała dwóch Jedi, wydaje się odpowiednią kandydatką i pojętną uczennicą. Może stać się kluczem do zniszczenia Jedi i przejęcia władzy w galaktyce. Bane postanawia ją wyszkolić, chociaż wie, że kiedyś Zannah go zabije…"

Wydawnictwo Amber zapowiedziało wydanie drugiego tomu serii Darth Bane autorstwa Drewa Karpyshyna. Książka pojawi się 23 marca i kosztować będzie 34,80 zł.