Zac Efron

Noty

Lorax

07-02-2012 16:35 | Komentarze: 0
Ekranizacja jednej z najpiękniejszych bajek dr. Seussa, twórcy tak wspaniałych i pouczających historii, jak Horton słyszy Ktosia. Pragnący zdobyć serce wybranki młody chłopak dowiaduje się o Loraxie – nieco zrzędliwym, lecz uroczym stworzeniu, które przemawia w imieniu drzew. Poruszająca opowieść zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

[opis dystrybutora kino]

Król rozrywki

08-01-2018 23:22 | Komentarze: 0
Oryginalny musical, który ukazuje narodziny przemysłu rozrywkowego, głosząc jednocześnie pochwałę wyobraźni, dzięki której niemożliwe staje się możliwe. Inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma film opowiada historię wizjonera, który zaczyna od zera, by wcielić w życie ideę ol...

Baywatch: Słoneczny patrol

23-01-2018 01:55 | Komentarze: 0
Filmowa wersja kultowego serialu lat dziewięćdziesiątych XX wieku. To właśnie po to, by oglądać ten serial, Joey i Chandler z Przyjaciół kupili sobie superwygodne fotele i podczas emisji krzyczeli rozemocjonowani "Biegnij, Pamela (Anderson), biegnij!".

Pełna widowiskowych...

Wieści

Zac Efron w Akirze?

Zac Efron w Akirze?

05-11-2010 22:12 | Martyna 'Saya' Urbańczyk | Komentarze: 7
Jak podają internetowe serwisy, w zachodnich mediach okołofilmowych krąży plotka, że główną rolę w planowanej aktorskiej wersji anime Akira ma zagrać Zac Efron (High School Musical). Póki nie ma na ten temat oficjalnych informacji, pozostaje mieć nadzieję, że to rzeczywiście tylko plotka.