Zabójczyni i Czerwona Pustynia

Artykuły

Zabójczyni i Czerwona Pustynia

Zabójczyni i Czerwona Pustynia

Morderczy trening

29-07-2014 23:35 | Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler | Komentarze: 0
Zabójczyni i Czerwona Pustynia to kolejna opowieść odsłaniająca fragment przeszłości Calaeny Sardothien i ukazująca wydarzenia poprzedzające te składające się na fabułę Szklanego tronu. Podobnie jak pozostałe trzy nowele opublikowane przez Sarah J. Maas, recenzowana pozycja oferuje prostą...
Zabójczyni

Zabójczyni

Zrozumieć zabójczynię

01-12-2016 18:20 | Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler | Komentarze: 0
Zabójczyni. Szklany tron. Opowieści to zbiorcza edycja pięciu prequeli cyklu o Celaenie Sardothien (czterech wydanych już w Polsce i jednego dotąd niepublikowanego u nas), przedstawiających losy protagonistki przed jej uwolnieniem z Endovier i zapełniających część luk w jej biografii. Czy jednak kto...

Noty

Zabójczyni i Czerwona Pustynia

10-12-2013 22:21 | Komentarze: 0
Wcześniejsze losy bohaterki Szklanego Tronu.

Celaena Sardothien, zabójczyni znana na całym kontynencie, wyrusza w podróż, która ma odmienić jej życie. Okaleczona i upokorzona przez swojego Mistrza, zostaje wysłana na szkolenie daleko na południe, do sessiz suikast – okrytych złą sławą Milczących Zabójców. By wypełnić zadanie, Celaena musi zdobyć list polecający od samego Niemego Mistrza, a nie będzie to łatwe zmuszona będzie stawić czoła nie tylko morderczym przygotowaniom, ale również zabójczemu dla przybysza z dalekiej północy pustynnemu klimatowi.

Zabójczyni

13-05-2015 11:25 | Komentarze: 0
Fantastyczna gratka dla miłośników pięknej i bezwzględnej Zabójczyni!

Specjalnie dla fanów – wyjątkowe zbiorcze wydanie czterech historii o Celaenie Sardothien, które poprzedzają akcję Szklanego tronu.

W jednym tomie ukażą się aż cztery minipowieści: Zabójczyni i władca piratów, Zabójczyni i Czerwona Pustynia, Zabójczyni i podziemny świat oraz Zabójczyni i imperium Adarlanu.

Wieści

Prequele

Prequele "Szklanego tronu" w wydaniu zbiorczym

13-05-2015 12:59 | Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler | Komentarze: 0

Pod koniec kwietnia nakładem wydawnictwa Uroboros ukazała się  książka Zabójczyni Sarah J. Maas, zbierająca w jednym tomie cztery minipowieści o Celaenie Sardothien: Zabójczyni i władca piratów, Zabójczyni i Czerwona Pustynia, Zabójczyni i podziemny świat oraz Zabójczyni i imperium Adarlanu.

Prequele

Prequele "Szklanego tronu" w wydaniu zbiorczym uzupełnionym

27-09-2016 15:32 | Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler | Komentarze: 0

26 października nakładem wydawnictwa Uroboros ukaże się Zabójczyni. Szklany tron. Opowieści autorstwa Sarah J. Maas. Jest to zbiorcze wydanie prequeli cyklu o Celaenie Sardothien, zawierające cztery minipowieści znane już polskim czytelnikom (Zabójczyni i władca piratów, Zabójczyni i Czerwona Pustynia, Zabójczyni i podziemny świat oraz Zabójczyni i imperium Adarlanu) wzbogacone o piątą nowelę, dotąd u nas nie publikowaną: Zabójczyni i uzdrowicielka.

» więcej

"Zabójczyni. Szklany tron. Opowieści" w sprzedaży

26-10-2016 12:50 | Aleksandra 'yukiyuki' Cyndler | Komentarze: 0

Dzisiaj swoją premierę ma książka Zabójczyni. Szklany tron. Opowieści autorstwa Sarah J. Maas. Jest to zbiorcze wydanie prequeli cyklu o Celaenie Sardothien, zawierające cztery minipowieści znane już polskim czytelnikom (Zabójczyni i władca piratów, Zabójczyni i Czerwona Pustynia, Zabójczyni i podziemny świat oraz Zabójczyni i imperium Adarlanu) wzbogacone o piątą, dotąd u nas nie publikowaną, historię: Zabójczyni i uzdrowicielka.