string(15) ""
» Blog » ZSzeF już niedługo!
28-08-2010 14:58

ZSzeF już niedługo!

Odsłony: 12

ZSzeF już niedługo!
ZSZeF już niedługo, więc przygotowania idą pełną parą. Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji o przyjeździe, to nie czekaj i zrób to teraz!

W programie mamy mnóstwo atrakcji, żebyście mogli wybrać coś właśnie dla siebie. Począwszy od pięknych zamościanek, które będziecie mogli podziwiać podczas pokazu tańca brzucha, a kończąc ma wszelkiego rodzaju konkursach ;) Znajdziecie również nocne seanse filmowe, przedstawienie teatralne, konkurs na najlepszy cosplay, konwentowy salon tatuażu, wycieczki po Zamościu, LARPy, pokazy bractwa rycerskiego oraz fireshow.
Zapaleni fantaści będą mieli okazję do zdobycia wspaniałych nagród ufundowanych przez naszych sponsorów. A to wszystko podczas konkursu ogólnofantastycznego, gdzie przetestujemy Waszą wiedzę w tej dziedzinie.
Co więcej, znajdzie się też coś dla miłośników mangi i anime. W tym roku nie poprzestaliśmy na fantastyce i stworzyliśmy bardzo rozbudowany blok m&a, na którym czekają Was wspaniałe prelekcje i konkursy ( a jest co wygrywać ;) ).

W drugi dzień konwentu zapraszamy na koncert. Wystąpią: K.A.S.K., Mechanika Płynów, Intruder i inni.
Bilety do nabycia przy wejściu na koncert oraz w 2 LO przy akredytacji konwentu.
Będziemy na bieżąco informować o następnych zespołach oraz o cenie wejściówek

A i jeszcze jedno...
Ty też możesz tworzyć ZSZeF! Masz pomysł na prelekcję, panel, konkurs? Nie krępuj się. Dzięki temu my rozbudujemy program, a Ty będziesz miał prawo do zniżki przy akredytacji. Zgłoszenia pod adresem mailowym: [email protected]

Z racji dużej ilości punktów programu i czasu trwania konwentu, potrzebujemy ludzi do obsługi. W zamian za pomoc przy sprawach organizacyjno-technicznych, będzie można skorzystać z darmowej wejściówki i równie darmowego bufetu :) Kontakt pod adresem mailowym: [email protected]
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.