Yoon Ha Lee
Artykuły
Smocza Perła
Noty
Smocza Perła
Gambit lisa
Największe nadzieje na powodzenie swojej misji wiąż...
Wieści
Zapowiedź drugiego F&SF
- Ted Kosmatka Sztuka alchemii;
- Christopher Rowe Słowo mapa znaczy wiara;
- Yoon Ha Lee Kości olbrzymów;
- George R.R. Martin A w tunelach panował mrok;
- Paolo Bacigalupi Kaloryk;
- Kelly Link Światło;
- Garth Nix W głębinach jeziora.
Nominacje do Arthur C. Clarke Award 2017
Znane są tegoroczne nominacje do nagrody im. Arthura C. Clarke'a – corocznej nagrody dla najlepszej powieści science fiction, której premiera w Wielkiej Brytanii miała miejsce w poprzednim roku. W tym roku wyboru dokonano z 86 pozycji, co stanowi znaczący spadek w stosunku do poprzedniej edycji konkursu.
» więcejGambit lisa zwizualizowany
Studio Dark Crayon zaprezentowało projekt grafiki, która ozdobi okładkę Gambitu lisa, pierwszego tomu nagradzanej trylogii science fiction autorstwa Yoon Ha Lee. Książka ma się ukazać w Polsce za sprawą wydawnictwa Mag jeszcze tej wiosny.
Counting Casualties - opowiadanie science fiction
Na stronie wydawnictwa Tor zamieszczono opowiadanie science fiction zatytułowane Counting Casualties, którego autorem jest Yoon Ha Lee, pisarz, którego powieść Gambit lisa już niedługo trafi do sprzedaży w Polsce za sprawą wydawnictwa Mag. Zachęcamy do lektury!
Nowe science fiction od Maga już za tydzień
Na 31 maja wyznaczono datę premiery Gambitu lisa, jednej z najlepiej ocenianych powieści science fiction ostatniej dekady. Autorem książki jest Yoon Ha Lee, a ukaże się ona nakładem wydawnictwa Mag, oraz zostanie objęta patronatem naszego serwisu – zachęcamy do zapoznania się z jej zarysem fabuły.
» więcej