» Blog » Wyprzedaż - Serca krwawienie, czyli Gardło Sobie Podrzynam!
05-11-2013 00:33

Wyprzedaż - Serca krwawienie, czyli Gardło Sobie Podrzynam!

W działach: Ból, Cierpienie, Żałość, Piniądze | Odsłony: 408

Wyprzedaż - Serca krwawienie, czyli Gardło Sobie Podrzynam!

Witajcie.

Dzisiaj będzie smutna notka, choć rozpocznę od pochwalenia się.

Opowieści z Karczmy są na ukończeniu i wszystko wskazuje na to, że na Falkonie będziecie je mogli zobaczyć, pograć w nie i kupić na stoisku RPGsklepu.
Zarówno Darken, jak i wiele innych osób włożyło mnóstwo serca w wydanie tej gry. Ja dodałem swoją małą cegiełkę w postaci montażu filmików promocyjnych. Można je podziwiać na YT, ale zapraszam na oficjalny profil OzK, gdzie znajdziecie filmiki, jak i więcej informacji.

A teraz, kolekcjonerzy i zbieracze o miękkich sercach - czujcie się ostrzeżeni.
Zróbmy to szybko.

W życiu zbieracza czasem przychodzi taki moment, że musi rozstać się ze swoim dobytkiem. Najgorzej, gdy musi, choć nie chce. Teraz jest mój czas. 

Mam dla Was kilka książek, które chcę sprzedać. Na razie te, z którymi jestem najmniej sentymentalnie związany. Chciałbym, żeby poszły w dobre ręce, dlatego ta notka powstała zanim wystawiłem je przez Allegro - bo może kto dobry weźmie. Ceny orientacyjne, można negocjować, ale książki raz że dobre, raz że jednak... sporo duszy mają (część kupiłem już używaną, weźcie poprawkę na to oglądając zdjęcia. Przesyłka do ustalenia indywidualnego - książki chcę sprzedawać zestawami. W Krakowie odbiór osobisty, jak się ładnie uśmiechnie, to nawet sam doniosę. Zdjęcia wszystkich pozycji tutaj (gdyby nie działało dajcie znać): Zdjęcia książek i w ogóle

Gene Wolfe

  • seria o kacie Severianie Cień Kata, Miecz Liktora, Pazur Łagodziciela, Cytadela Autarchy ~35zł, świetna, nieszablonowa fantastyka, zdecydowanie za mało znana
  • dylogia Rycerz Czarnoksiężnik kolejna mało znana i lubiana seria. Genialna opowieść, niestety redakcja polskiego wydania kuleje ~35zł

Tad Williams

  • Marchia Cienia
  • Rozgrywka Cienia
  • Powrót Cienia
    ~90zł razem. Drogo. Ale to jest genialność. Czysta genialność. Te książki są... Ah. Żałuję, że nie mam 4 tomu - ale dość łatwo go dostać.

Glen Cook Kroniki Czarnej Kompanii ~30zł. Takie fantasy chcę czytać. Doskonałość oldschoolu w dobrym wydaniu

Robert E. Howard Conan i Pradawni Bogowie ~30zł Doskonałość sword&sorcery

Na razie tyle, ale pewnie będzie więcej. Piszcie w komentach, PW, FB, e-mailu (kr[email protected]), czego nie weźmiecie tutaj, ląduje na Allegro

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Tad Williams i genialność?? Ok... gusta są różne :D
05-11-2013 19:28
   
Ocena:
0

Genialność?? Nie powinien być przypadkiem geniusz?? 

05-11-2013 19:31
baczko
   
Ocena:
0

Wszystko poza Williamsem mam, a aż tyle luźnej kasy obecnie nie posiadam :)

05-11-2013 19:43
KFC
   
Ocena:
0

Ja tam nie polecam, dla mnie Tadek to jeden wielki grafoman-erotoman ;P

05-11-2013 19:50
Krzyś
   
Ocena:
0

No popatrz KFC, a ja teraz staram sobie przypomnieć i nie potrafię, żeby w tych trzech tomach były w ogóle sceny erotyczne. Ba, z trudem sobie przypominam jeden czy dwa opisy odnoszące się w ogóle do tej sfery.
To zdecydowanie bardziej kierunek Władcy Pierścieni niż np. Wiedźmina.
Fakt, przez część pierwszego tomu pojawia się przerost formy nad treścią, ale napięcie i fabuła tym naprodukowane procentują w dalszej części. Polecam.
 

05-11-2013 20:26
Khiodamat
   
Ocena:
0

Erotoman? *cichy śmiech* On i sceny erotyczne to dwa różne bieguny. Grafoman? Dla mnie Tad Williams to jeden z ulubionych pisarzy i jego proza jest dla mnie genialna. Mogę czytać cały czas i się nie nudzi. Ulubiony pisarz? Jak najbardziej!

Wszystkie książki Tada posiadam :D

06-11-2013 07:20
Rysia777
   
Ocena:
0

To ja poproszę Czarną Kompanię!!!

12-11-2013 00:33

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.