Wschodzący Cień

Noty

Wschodzący Cień

27-11-2011 10:05 | Komentarze: 0
Kamień Łzy, legendarna forteca, zostaje zdobyty. Callandor trafia do rąk tego, który jest godny nim władać. To zaledwie początek dla Randa al’Thora, pasterza, który stał się Smokiem Odrodzonym. Przyjaciele i wrogowie mobilizują się, sporządzają plany działania, knują spiski, podczas gdy Smok studiuje teksty proroctw i z największym wysiłkiem stara się kontrolować przepełniającą go Moc. Wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że musi wybuchnąć wojna…

Wschodzący cień

02-02-2021 23:25 | Komentarze: 0
Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie.

Kamień Łzy, legendarna forteca, zostaje zdobyty. Callandor trafia do rąk tego, który jest godny nim władać. To zaledwie początek dla Randa al’Thora, pa...

Wieści

Kolejny tom Koła Czasu zapowiedziany

Kolejny tom Koła Czasu zapowiedziany

15-12-2020 13:19 | Radosław 'radomir' Czaja | Komentarze: 0

Wydawnictwo Zysk i S-ka zapowiedziało wydanie powieści Wschodzący cień Roberta Jordana, czwartego tomu cyklu Koło czasu. Książka ma się ukazać w styczniu przyszłego roku – zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią.

» więcej
Wschodzący cień dostępny w księgarniach

Wschodzący cień dostępny w księgarniach

03-02-2021 21:54 | Radosław 'radomir' Czaja | Komentarze: 0

Od dziś za sprawą wydawnictwa Zysk i S-ka możemy zakupić twardookładkowe wznowienie powieści Wschodzący Cień Roberta Jordana, czwartego tomu cyklu Koło Czasu. Zapraszamy do zapoznania się z opisem książki.

» więcej