string(15) ""
» Blog » Wolsungowa piosenka i konkurs teledyskowy!
12-12-2012 13:42

Wolsungowa piosenka i konkurs teledyskowy!

W działach: Wolsung | Odsłony: 8

Wolsungowa piosenka i konkurs teledyskowy!

Info wprawdzie z zeszłego tygodnia, ale przypominamy, żeby nie umknęło zainteresowanym. Zwłaszcza że pewnie są tu fani Wolsunga, steampunkowych strojów i dobrej muzyki :)

 

Kuźnia Gier i zespół BatstaB mają przyjemność ogłosić, że wspólnie pracują nad steampunkowym klipem. Nagrana już została inspirowana światem Wolsunga piosenka "The City, the Fog, the Machine", a teledysk... będzie przedmiotem konkursu!

Na adres [email protected] przesyłajcie Wasze zdjęcia w steampunkowych strojach i stylizacjach, które wykorzystamy do zmontowania teledysku!


Za "Wasze zdjęcia" uznajemy takie, na których sami się znajdujecie lub jesteście ich autorami. Uczestnik konkursu przesyłając nam zdjęcie deklaruje, że ma zarówno zgodę modela jak i fotografa na jego publikację. BatstaB i Kuźnia Gier zobowiązują się z kolei wykorzystać zdjęcia tylko i wyłącznie na potrzeby stworzenia klipu do piosenki "The City, the Fog, the Machine" zespołu BatstaB. Zgłoszenia nadsyłać można do końca grudnia.

 

Natomiast na razie prezentujemy utwór ozdobiony ilustracjami z wolsungowych podręczników: http://www.youtube.com/watch?v=Wx966sohgCw.

 

Komentarze


DeathlyHallow
   
Ocena:
0
no tak, ale to akurat okrutna konkluzja w tym sensie, że znacznie lepsze zespoły niż BatstaB (znacznie znacznie) nie mają szansy przetrzymać takiego porównania. rzecz nie tym, że trzeba napisać arcydzieło albo zamilknąć, nie to chciałem zasugerować wrzucające te linki.

raczej, że pewną 'steampunkową olschoolowość' znacznie lepiej osiągać środkami używanymi raczej przez psychodeliczno-strażackich Beatlesów niż poprzez przypałowe gorsety i tykanie zegara w tle punkowo-gotyckiej sztampy.
13-12-2012 22:12
~torry

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Ciekawi mnie dlaczego Kuźnia zdecydowała się na promocję tego właśnie zespołu. Bo odwrotnie to nie ma jak działać. Będą przed utworem dedykowali go "Grze fabularnej Wolsung wydawanej przez Kuźnię Gier"?
14-12-2012 08:17
DeathlyHallow
   
Ocena:
0
no w sumie, myślę, że tak będą robić. albo będą raczej mówili, że to gra inspirowana Wolsungiem, a to taki fajny erpeg, sprawdźcie.

ed. przy całym moim braku sympatii dla tej piosenki i w ogóle dla osiągnięć muzycznych BatsaB (zostawiam KOSZMARNĄ estetykę na boku, bo muzyka to muzyka i gdybym chciał mieszać takie rzeczy z muzyką musiałbym nie słuchać Bowiego chociażby) uważałbym na jakieś spiskowe teorie. ani oni nie są gwiazdami, ani Kuźnia nie ma możliwości jakoś ich rozpropagować. ot, noszą cylindry, więc uznano, że są steampunkowi i się nadadzą.
14-12-2012 13:14
   
Ocena:
+1
Tragidyzujecie :P

Nie jest to co prawda sztuka przez duże S ale da się tego słuchać odczuwając nawet coś na kształt przyjemności. Znam dużo lepszych zespołów ale znam też masę goryszych ot względnie przyjemna piosenka, inne też niezłe. Nie wsensie jakoś specjalnie dobre ale właśnie niezłe.
16-12-2012 16:55

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.