Wojciech Chmielarz

Artykuły

Królowa Głodu

Królowa Głodu

Firefly dla dorosłych

20-02-2014 18:47 | Bartosz 'Zicocu' Szczyżański | Komentarze: 4
Z pewnością wielu z Was kojarzy Firefly – serial, który zdobył setki fanów między innymi dzięki temu, z jaką brawurą łączył science fiction z westernem. Jeżeli stęskniliście się za tym oryginalnym mariażem, nie możecie przegapić Królowej Głodu. Wojciech Chmielarz zmiksował kowbojską stylistykę...

Noty

Podpalacz

07-10-2012 00:22 | Komentarze: 0
Warszawa, środek mroźnej zimy. W spalonym domu leży ciało zamordowanego biznesmena, a jego żona, ciężko poparzona, walczy o życie w szpitalu.

Komisarz Jakub Mortka szybko orientuje się, że trafił na seryjnego podpalacza, który krąży po mieście z koktajlami Mołotowa w plecaku. Nikt nie ma wątpliwości, że będą kolejne ataki. Nikt nie ma wątpliwości, że znowu zginą ludzie.

Farma lalek

04-05-2013 17:26 | Komentarze: 0
Krotowice – miasteczko zagubione gdzieś w Karkonoszach. Jedenastoletnia Marta nie wraca do domu na noc. Policja rozpoczyna poszukiwania i szybko odnajduje pedofila, który przyznaje się do gwałtu i zabójstwa. Ale to tylko początek. Stare uranowe sztolnie kryją bowiem wiele tajemnic.

Dla komisarza Jakuba Mortki staż w Krotowicach miał być odpoczynkiem i spokojną chwilą na przemyślenie własnego życia. Zamiast tego będzie zmuszony szukać sprawcy makabrycznej zbrodni, której okrucieństwo przerasta wszystko, z czym do tej pory się spotkał.

Królowa głodu (e-book)

10-02-2014 20:50 | Komentarze: 0
Minęło dwadzieścia lat od chwili kiedy żołnierze Korporacji zdobyli Kuźnię Zachodu i dokonali rzezi jej mieszkańców, oraz dziesięć, od dnia w którym wojska Federacji przegnały najeźdźców. Teraz tereny dawnego księstwa to ziemia niczyja, zamieszkała przez opanowanych gorączką żyw...

Wieści

Ćwiek i Chmielarz łączą siły

Ćwiek i Chmielarz łączą siły

08-03-2021 06:38 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Na Audiotece zadebiutowały już dwa pierwsze odcinki Skowytu, audioserialu grozy, którego twórcami są Jakub Ćwiek (cykl Kłamca) oraz Wojciech Chmielarz (Żmijowisko). W rozszerzeniu wieści zamieściliśmy pierwszy odcinek – zachęcamy do bezpłatnego odsłuchania.

» więcej