string(15) ""
» Blog » Witaj, świecie vol.2*
09-11-2012 22:03

Witaj, świecie vol.2*

Odsłony: 2

Witajcie.

Mówią na mnie prezes i będę prowadził tego bloga. Od jakiegoś czasu prowadzę własny biznes- sklep internetowy z grami planszowymi, karcianymi, RPG i innego tego typu nerdowskimi rzeczami. Póki co nie podam jego nazwy, ale co się odwlecze to nie uciecze- kryptoreklamy będę zapodawał już niebawem.

 

Przed założeniem działalności gospodarczej byłem pewien, że prowadzenie firmy to nic strasznego. Coś, co ogarnę w pięć minut. Rzecz łatwa, prosta i przyjemna... Tak, myliłem się. Nie jest łatwo. Ale nie, nie będę narzekał jak stara dewota. Że mi źle, że co ja najlepszego zrobiłem, w co się wkopałem. Cieszę się. Kurde- powiem Wam, że fajnie jest robić coś swojego. Dla siebie. Od podstaw. I najważniejsze - robić coś co się robić chciało. I choć czuje się w tym momencie trochę jak pies dryfujący na kawałku gówna, który patrząc dookoła siebie widzi tylko zlewające się niebo z wodą to mam nadzieję, że niebawem zobaczę ląd. Suchy, świeżutki ląd. Z rosnącymi na nim przepysznymi banankami, kokoskami, winoroślą i nagimi, zdziczałymi amazonkami. Nie nie wiadomo jak zdziczałymi. Takimi lekkimi dzikuskami, z którymi dogadałbym się na migi^^. No i jakaś beczułeczka rumu, którą przygnały fale. Niedużą- max 50 litrów.

No, ale jestem na oceanie. I dryfuję. Dobrze, że chociaż jeszcze stada wygłodniałych rekinów póki co nie widać. Ale pojawią się. Czuje to.

 

 

 

 

*Czemu "witaj, świecie"? A bo już taki wpis raz dałem. Na tym właściwym blogu, firmowym. Do którego będę przemycał odnośniki jak już się ujawnię. W sensie sklep ujawnię (nie orientację, kurna- ta jest taka jaka być powinna), nazwę. I pomyśleć, że zamiast chlać piwsko w pubie, jak zwykle w piątek (piątek zobowiązuje, nie?) piszę bloga.

Komentarze


[email protected]

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Faszyzm wprowadzasz pod plaszczykiem wlasnego zdania, albo trollujesz z rozmyslem godnym architektow III Rzeszy. Wyturlajmy faszyzm z fandomu!
11-11-2012 00:26
Szary Kocur
   
Ocena:
0
Zawsze gdy widzę dwie kłócące się tyldy, to mam dziwne podejrzenie, że to tylko zigzak siedzi i doskonale się bawi, dyskutując sam ze sobą.
11-11-2012 00:37
~

Użytkownik niezarejestrowany
    @up up
Ocena:
0
No i proszę, znowu notkę za f....... ukryli. Zbyt ciężkie działa wytoczyłaś tyldo.

A czyż nie mam racji? Notka o 'strasznych skutach' jest niemerytoryczna - inaczej pisząc - nie na temat. Więcej nam potrzeba notek, które będą mieć tytuł adekwatny do treści.

"Petersburk, czemu ty się nas tak boisz?"

Po pierwsze - nieładnie przekręcać czyjegoś nicka jeśli ktoś chce się nim posługiwać.

Po drugie - moim zdaniem Petersburg blokuje tyldy bo wie, że go przegadają. A sam stara się rzeczowo odpowiadać pod każdym komentarzem na swoim blogu co się mu bardzo chwali. Do naszych odpowiedzi trudno się odnieść bo nie wiadomo kto tak naprawdę pisze i można się pogubić w dyskusji. Ale to jest tylko moje zdanie, mogę się mylić ;p
11-11-2012 10:51
Prezo
   
Ocena:
0
Trochę nie ogarniam tego co tu piszecie, przyznaję szczerze. Blokował nic nie będę, bo z założenia jestem przeciwny blokowaniu czegokolwiek- niemniej proszę, jeżeli już się wypowiadacie, drogie Tyldy- podpisujcie sie. Choćby nickiem "Twój stary", coby można Was rozróżnić.

Pozdrawiam.
11-11-2012 15:01
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
możesz nas numerować :)
11-11-2012 15:06
~nerv0 skądinąd

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nie blokuj tyld. Pisz z sensem a nie będą zaglądać. To udowodnione naukowo, że pryszczata inteligencja działa na trolle odstraszająco. ;)

Starczy, że od czasu do czasu wyrzucisz z komci coś niecenzuralnego za co moderacja ukrywa posty i będzie ok.
11-11-2012 15:26
~Generał

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Faszyzm nie jest słowem niecenzuralnym, w tym wypadku chodziło pewnie o kontekst.

@ Prezo
A tylda tyldzie nie równa - pamiętaj, że łatwiej jest jej przekroczyć regulamin jak nie ma konta. A od siebie dodam, że lepiej jednak blokować komentarze jak notka jest bardziej flejmogenna :)

Masz być jak łasica!
Jak chrabąszcz!
Jak gajowy w Ściganym!
No! ;P
11-11-2012 17:27
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@nerv0 skądinąd

Jak będzie pisał z sensem, to tylko tyldy będą tam zaglądać i komentować, bo zalogowani nie mają mocy i umiejętności prowadzenia rzeczowych merytorycznych dyskusji. Udowodnione naukowo. Patrz ostatni wpis sila.
11-11-2012 19:17
~

Użytkownik niezarejestrowany
    @up
Ocena:
0
Czytałeś ten wpis w ogóle czy chcesz tu flejm rozkręcic?

Sil pisał ciekawie a tyldy też o settingach i światach się wypowiadały nawet więcej niż zwykle.

@Prezo
Ja tu już nie widzę miejsca na dyskusję - notki lepiej nie odkrywać i tyldy zablokować.
11-11-2012 19:39
~

Użytkownik niezarejestrowany
    @up up
Ocena:
0
Okej, poprawka na to, co napisałem wyżej - z tego wpisu zrozumiałem, że do zalogowanych zaliczasz także Sila i ze Sil nie prowadzi rzeczowych dyskusji.

Mój błąd, przepraszam.

Uważam jednak, że zalogowani też potrafią prowadzić 'rzeczowe merytoryczne dyskusje' nawet jeśli temat jest od czapy. To samo tyldy. Nie ma co generalizować ;)

Można wykasować mój wpis 11-11-2012 19:39.
11-11-2012 19:59
~nerv0

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Chodziło mi oczywiście o hejterów i trolle. Tyldy bywają rozmaite i nie raz mają coś ciekawego do powiedzenia. Dla tego ja u siebie tyld nie blokuję.
11-11-2012 20:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.