string(15) ""
» Blog » Wielki Cthulhu przebudził się...
04-04-2011 23:38

Wielki Cthulhu przebudził się...

W działach: Insane Insight, Fhtagn, forum, blogosfera, serwis, moderatorzy | Odsłony: 22

Wielki Cthulhu przebudził się...
...i zmienił regulamin Polteru.

Fhtagn.

Zapraszamy do zapoznania się z nową, ujednoliconą wersją regulaminu, która obowiązuje od dzisiaj w całym serwisie.

Z wprowadzeniem nowego regulaminu wiąże się jedna zasadnicza zmiana, która dotyczy sposobu moderowania notek blogowych. Postanowiliśmy pozostawić tę sprawę w gestii osób bezpośrednio zainteresowanych, a więc posiadaczy blogów. Tak jak każdy bloger może postanowić sam, kto będzie mógł komentować jego notki (wszyscy, zalogowani, nikt), tak i każdy będzie miał i prawo, i obowiązek samodzielnego decydowania o zawartości notki i dopuszczanych przez siebie komentarzy.

Moderatorzy nie będą ingerować w treść wpisów blogowych i komentarzy pod nimi – z wyjątkiem przypadków (zapewne bardzo rzadkich), które zostaną ocenione jako wyraźne złamanie polskiego prawa. Odpowiedzialność za zawartość komentarzy i notek będzie więc należała do samych blogerów.

Mimo to jednak nie zgadzamy się na promowanie wpisów łamiących regulamin. Post taki nie będzie więc linkowany na stronie głównej, społecznościowej czy też w ramce wyświetlającej najnowsze wpisy (chyba że autor dostosuje jego treść do zasad regulaminu). Nadal wszakże będzie można się dostać do notki za pomocą bezpośredniego linku albo przez profil autora.

Zawartość komentarzy nie będzie mieć wpływu na decyzję o ukryciu (lub nie) wpisu, z wyjątkiem przypadków nagminnego łamania regulaminu przy zupełnym braku reakcji właściciela bloga.

Poltergeist jest prywatnym portalem, któremu poświęcamy codziennie wiele czasu i pracy; co więcej, w ostatecznym rozrachunku to my odpowiadamy za całość serwisu. Zależy nam więc na zachowaniu określonych standardów, sprzyjających kulturalnej wymianie zdań. Wszystko, co robią moderatorzy oraz administratorzy – działania, prośby, interwencje – ma taki właśnie cel.

Fhtagn.

Prawa do wykorzystanego utworu należą do wiernych wyznawców Przedwiecznego z zespołu Metallica. Grafikę wykonał zasłużony archikultysta Francois 'Goomi' Launet, autor m.in. niewypowiedzianie bluźnierczego komiksu Unspeakable Vault (of Doom).

Komentarze


Mayhnavea
   
Ocena:
0
Jak się ma włączone powiadomienia, to działają one i do starych notek.
05-04-2011 20:33
pluszowypajonk
   
Ocena:
+1
Wielki Cthulhu zaistniał na polterze, jako moderator lol :). Czas się ujawnić! Witam :)
05-04-2011 21:27
Llewelyn_MT
   
Ocena:
0
Ja bym jednak dał inną ilustrację muzyczną. Chyba jest bardziej godna.
06-04-2011 00:38
Repek
   
Ocena:
0
@llew
Specjalnie dla Ciebie damy przy najbliższej okazji. :)

P.
06-04-2011 00:46

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.