» Blog » Wielka szkoda
08-06-2012 23:10

Wielka szkoda

W działach: Bzdety | Odsłony: 0

Wielka szkoda, że nasza reprezentacja tak spartaczyła drugą połowę. Po pierwszej byłem pełen ostrożnego optymizmu, bo wyglądało, że wreszcie w polskim futbolu pojawiła się nowa jakość. Niestety, to, co działo się po przerwie przypomniało mi, czemu generalnie nie oglądam nieturniejowych meczy Polaków. Chaos, brak sensownej gry, bezradność i brak walki sprawiły, iż to ostatecznie Grecy byli bliżej zwycięstwa.

Słowa uznania dla Tytonia za wybronienie karnego i "karny kop w zad" dla naszej drużyny.

Tak, żalę się, bo jest mi źle. Miało być jak nigdy, a póki co jest jak zawsze.