» Blog » Wielka szkoda
08-06-2012 23:10

Wielka szkoda

W działach: Bzdety | Odsłony: 0

Wielka szkoda, że nasza reprezentacja tak spartaczyła drugą połowę. Po pierwszej byłem pełen ostrożnego optymizmu, bo wyglądało, że wreszcie w polskim futbolu pojawiła się nowa jakość. Niestety, to, co działo się po przerwie przypomniało mi, czemu generalnie nie oglądam nieturniejowych meczy Polaków. Chaos, brak sensownej gry, bezradność i brak walki sprawiły, iż to ostatecznie Grecy byli bliżej zwycięstwa.

Słowa uznania dla Tytonia za wybronienie karnego i "karny kop w zad" dla naszej drużyny.

Tak, żalę się, bo jest mi źle. Miało być jak nigdy, a póki co jest jak zawsze.

0
I tak mieli szczęście, bo gdyby nie ten minimalny spalony to Polacy mogliby przegrać jak nic z Grekami. Ale cóż, ważne, że zdobyliśmy punkt a po dzisiejszej grze Czechów jest szansa, że może zdobędziemy następne.
08-06-2012 23:20
zegarmistrz

Ocena:
+2
Serio, to po 1 połowie liczyłem, że wygramy. Mieliśmy bardzo dużą przewagę: jeden Grek mniej, wynik 1-0, cały czas byliśmy pod bramką Hellenów... Gdyby udało się wbić jedną bramkę. Ba! Gdyby udało się nie spartaczyć tej jednej akcji pod naszą bramką, to wygralibyśmy mecz.
08-06-2012 23:29
Malaggar

Ocena:
+1
Tomku, nie wiem. Co prawda Czesi przegrali i grali dziurawie w obronie, ale pokazali więcej woli walki niż my.
I właśnie o wolę walki się martwię. Jak dalej będzie z naszych uchodziło powietrze przy każdym niepowoedzeniu, to szybko wrócimy do domu (he he he).
09-06-2012 00:02
earl

Ocena:
0
Dobre, Michale. Zważywszy, że większość naszych reprezentantów gra poza Polską, to faktycznie szybko wrócą do domu.
09-06-2012 00:18
Malaggar

Ocena:
+5
Cytat dnia "Smuda nie wiedział, że w fazie grupowej nie ma dogrywki" - idealnie wyjaśnia brak zmian ;)

0
Też mnie to zaskoczyło, ale zadzwoniłem szybko do Mourinho i mi wyjaśnił, że "no".

Eva plusuje z przyczajki.

@Aure: Szpakowski... rany, to jeden z tych komentatorów, ktorzy PRZESZKADZAJĄ w oglądaniu meczu.
09-06-2012 00:35
earl

Ocena:
0
Ale Szpaku jest wieczny: już raz próbowano go odsunąć od komentowania (2002) ale powrócił jak wańka-wstańka i znowu nadaje.
09-06-2012 00:48
Malaggar

Ocena:
0
Wtedy komentował Basałaj? Koleś od "Ale Żurawski nie złapał piłki"?
09-06-2012 01:04
27383

Ocena:
0
Mnie wczoraj rozwalił Mirek Trzeciak komentujący Czechy-Rosja. Co się odezwał, to tak podjarany, że rżałem ze śmiechu :D
09-06-2012 07:57
earl

Ocena:
0
ALe i tak nikt nie przebije Tomasza Zimocha, który jak komentuje, to ma się wrażenie, jakby za każdym razem doznawał nieziemskiej seksualnej rozkoszy.

0
Żal serce ściska, tyle zmarnowanych okazji, ale cóż zrobić, taki jest sport. Zwłaszcza w wykonaniu naszej reprezentacji, chociaż Grecy też się nie popisali. Nie strzelili nawet karniaka.
09-06-2012 12:29
Malaggar

Ocena:
0
Tak się nie popisali, że grając w osłabieniu odrobili stratę i walneli gola którego pewnie 3/4 sędziów by uznało bo spalony, jeśli był, to na milimetry.
09-06-2012 12:31
~tyld

Ocena:
0
Sędzia w ogóle miał parę krzywdzących dla Greków rozstrzygnięć: oprócz spalonego choćby ręka leżącego Perquisa w polu karnym, nie dam też się pociąć za słuszność dwóch żółtych dla tego Greka, co zszedł za kartki. Nie były to sytuacje ewidentne, ale greccy kibice mogli czuć pewien niesmak.
09-06-2012 13:14