Outpost 2

Welcome To...

Noty

Welcome To... (edycja polska)

04-01-2019 19:16 | Komentarze: 0
W grze Welcome To… wcielamy się w architektów z lat 50-tych. Naszym celem jest zaprojektowanie jak najlepszego, najpiękniejszego i najbardziej funkcjonalnego zupełnie nowego miasta na terenie Stanów Zjednoczonych. Każdy z nas będzie miał te same możliwości (definiowane prz...

Welcome To... Samochód z lodami oraz Zombie (dodatek #2)

16-05-2019 10:20 | Komentarze: 0
Zestaw dwóch rozszerzeń, które sprytnie zmieniają nasze rozgrywki w Welcome To… poprzez dodanie nowych opcji punktacji. Pamiętajcie – nowe dodatki to zupełnie nowe arkusze dla Waszego egzemplarza gry!

Samochód z lodami

Podążaj za samochodem z lodami, żeby zebrać jak najwięcej słodkości!

Zombie

Twoim zadaniem będzie ochrona nowo powstałego osiedla przed inwazją zombie. Buduj barykady, zmieniaj amunicję i działaj! Czy uda Ci się odeprzeć atak hordy nieumarłych?

Uwaga! Do gry wymagana jest podstawowa wersja Welcome To...

Welcome to... Halloween oraz Święta (dodatek #3)

16-05-2019 10:24 | Komentarze: 0
Zestaw dwóch rozszerzeń, które sprytnie zmieniają nasze rozgrywki w Welcome to… poprzez dodanie nowych opcji punktacji. Pamiętajcie – nowe dodatki to zupełnie nowe arkusze dla Waszego egzemplarza gry!

Halloween

W tej wyjątkowej dzielnicy gracze podczas budowy obiektów maj...

Wieści

Welcome to... w połowie kwietnia

Welcome to... w połowie kwietnia

26-03-2019 08:40 | Marcin 'Karriari' Martyniuk | Komentarze: 0

W połowie kwietnia do sprzedaży trafi Welcome To..., w której gracze wcielają się w architektów projektujących miasto, a tymczasem wydawnictwo Rebel udostępniło instrukcję. Tytuł korzysta z popularnej mechaniki roll&write.

» więcej