string(15) ""
» Blog » Weeeeee :D Pierwszy wpis na angielskim blogu o RPG UwU
27-06-2022 17:07

Weeeeee :D Pierwszy wpis na angielskim blogu o RPG UwU

W działach: POlter, RPG | Odsłony: 66

Hej ludki :D

Właśnie umieściłem mój pierwszy tekst na moim angielskim blogu o RPG – RPG with Kaworu UwU Na pierwszy ogień poszła recka FATE :D

Myślę, że nie będę na tym blogu informował o wszystkich postach na tym blogu, ale… muszę przyznać, że tłumaczenie tego tekstu sprawiło mi bardzo dużo przyjemności UwU Chyba mam kolejne już hobby? xD

A teraz dobra, muszę wrzucić linka na media społecznościowe ;-) Bye ;-)

1
Notka polecana przez: Aesthevizzt
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Aesthevizzt
   
Ocena:
+1

Możesz pokusić się o newsletter, coś w stylu moich blogowych podsumowań ;)

On the Polish market, there are recently a lot of RPG systems. Among novelties which had been published are The Witcher, D&D 5e or Call of Cthulhu 7e – the last game has taken the Polish crowdfunding scene by storm.

To było ładnych parę lat temu i brzmi jakby polski rynek rpg był, kolokwialnie mówić, sto lat za murzynami. Jeśli tłumaczysz starsze teksty zwróć uwagę na to, żeby to co było kontekstem biezacym prrzedstawić jako historyczny.

Szacun, że chciało Ci sie przetłumaczyć taki dość długi tekst z polskiego na angielski. Życzę Ci wytrwałości w działaniu takiej jak w przypadku książkowego bloga :)

27-06-2022 19:23
von Mansfeld
   
Ocena:
+1

To teraz porozrzucaj to na odpowiednie suby Redditowe, na Twitter, może jeszcze na jakieś grupy na Facebooka.

27-06-2022 19:48
Kaworu92
   
Ocena:
0
Nie chciałbym spamować reddita :P ale wrzuciłem na YT i FB dodając hasztagi? :) Choć... Może powinienem wrzucić na jakąś grupę angielska na FB? :)
27-06-2022 20:49

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.