Warhammer Fantasy Roleplay 3 ed. - Omens of War

Artykuły

Omens of War

Omens of War

13-07-2011 20:44 | Krystian 'Krishakh' Pruchnicki | Komentarze: 6
Khorne zawsze był dla mnie najmniej interesującym bogiem Chaosu w uniwersum Warhammera. Z drugiej jednak strony formuła Omens of War, jako suplementu zawierającego całą masę nowego, mechanicznego mięska, bardzo mi odpowiadała. Dlatego, choć dodatek wydawał się być gorącym towarem, podchodziłem do je...

Wieści

Mała, zajadła prelekcja

Mała, zajadła prelekcja

13-08-2010 01:08 | Maciej 'Repek' Reputakowski | Komentarze: 3
Niedawno dywagowaliśmy, co kryje się za jesiennymi zapowiedziami wydawnictwa Fantasy Flight Games. Podczas zakończonego niedawno Gen Conu Jay Little wyłożył karty na stół.

Całość prelekcji znajdziecie w rozszerzeniu wieści. » więcej
Kolejne informacje o Omenach Wojny

Kolejne informacje o Omenach Wojny

16-03-2011 19:35 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 16
Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games zamieszczone zostały kolejne informacje na temat zapowiadanego dodatku do trzeciej edycji Warhammera zatytułowanego Omens of War.

Poznajemy nowe style walki, pozwalające wojownikom doskonalić sztukę posługiwania się konkretnym typem oręża i karty Wzmocnienia (Enhance) - rodzaj Akcji pozwalających usuwać kości z puli ataku w zamian za dodatkowe korzyści w rodzaju zwiększenia zadawanych obrażeń.
Królestwo za konia!

Królestwo za konia!

06-04-2011 00:35 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 4
Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games zamieszczone zostały kolejne informacje o Omens of War, zapowiadanym dodatku do trzeciej edycji edycji Warhammera. Tym razem możemy poznać nową profesję i nieco wiadomości o zasadach dotyczących wierzchowców.
Strać głowę dla Omenów Wojny

Strać głowę dla Omenów Wojny

19-04-2011 23:28 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 3
Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games zamieszczone zostały kolejne informacje o Omens of War, nadchodzącym dodatku do trzeciej edycji Warhammer Fantasy Roleplay. Tym razem możemy dowiedzieć się nieco więcej o działaniu poważnych ran (severe injuries), jakie wprowadza to rozszerzenie.
Omeny Wojny nadeszły

Omeny Wojny nadeszły

27-04-2011 22:15 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 6
Jak informuje wydawnictwo Fantasy Flight Games, najnowszy dodatek do trzeciej edycji WFRP jest już dostępny.

Omens of War przynosi informacje o Potędze Chaosu znanej jako Khorne i jej legionach. Oprócz tego w pudełku znajdziemy też nowe zasady walki, profesje, mutacje i talenty, a także kompletny scenariusz przygody.
Omens of War - recenzja

Omens of War - recenzja

"Khorne zawsze był dla mnie najmniej interesującym bogiem Chaosu w uniwersum Warhammera. Z drugiej jednak strony formuła Omens of War, jako suplementu zawierającego całą masę nowego, mechanicznego mięska, bardzo mi odpowiadała. Dlatego, choć dodatek wydawał się być gorącym towarem, podchodziłem do jego lektury ze sporą dozą sceptycyzmu. Szybko okazało się, że w tym przypadku malowany diabeł jest straszny tylko na obrazku."

Dział WFRP zaprasza do lektury recenzji dodatku Omens of War, którą przygotował Krystian 'Krishakh' Pruchnicki. » więcej