string(15) ""
» Blog » WTG: Garść informacji
23-08-2013 21:54

WTG: Garść informacji

W działach: gry, koncepcje | Odsłony: 399

WTG: Garść informacji

Na finalny rysunek Nieznajomego niestety poczekacie sobie do niedzieli.
Oczekiwanie na ten moment osłodzę Wam przedstawiając garść nowinek związanych z dalszymi pracami nad ilustracjami :)

Kolejne postaci jakie będziemy omawiać niebawem:
- Roboczo Mistrzyni Masek - pomysły: Hipnotyzerka, Kolekcjonerka dusz, Intrygantka (tak aż 3!)
- Roboczo Doktor Jekyll i Pan Hyde - pomysły: O ile wersja przed przemianą jest znana z komiksu to wersja po przemianie będzie omawiana.
- Roboczo Marionetkarz

Na razie te trzy :)
Będzie ciekawie, bo to moje 3 ulubione wątki.
Zachęcam do częstego odwiedzania i sprawdzania nowych postów (chyba, że @Repek utworzy nam osobne miejsce/wątki w planszowych i będzie łatwiej :D ) 

 

Komentarze


Agrafka
   
Ocena:
+6
Jeszcze kilka twoich komentarzy Petra i ludzie w ogóle przestaną pokazywać kobiety w swoich produkcjach. Zresztą trudno się dziwić - każda która się pojawia jest twoim zdaniem pokazana w złej pozie, źle ubrana, za ładna na kompetentną etc. Daj ludziom spokój i idź z feminizmem tam gdzie jest potrzebny. Zrób porządną grę, o równości płci zamiast jakichś prześmiewczych wypocin. Opłać grafików, którzy zrobią porządne nie-seksistowskie grafiki. Opracuj świat, w którym kobiety nie będą gwałcone ani dyskryminowane i będzie się to trzymało kupy. Na pewno zrobisz tak więcej niż trując ludziom tyłki.

EDIT:
żeby nie ignorować jednak twojego apelu podrzucam garstkę inspiracji do twojego nowego systemu 
 
24-08-2013 14:21
Reckles
   
Ocena:
+5
@Petra o co Ci chodzi? Wiem, że trollowanie jest fajne ale może opuść już ten temat jeśli chcesz psuć innym zabawę. Kobiety w wymyślonym przeze mnie świecie są tak samo ważne jak i mężczyźni.
Nie zapoznałaś się z dokumentacją - bo po co. Poza tym, nie ma jeszcze kompletnego pełnego opisu świata i postaci bo na tym polega nasza zabawa! Dopiero je kreujemy. Kobieta np. Iluzjonistka będzie kolejną omawianą. 
Celowo nie publikuje jeszcze wszystkich opisów bo równo z tym projektem tworzony jest także komiks i nie będę od razu spoilerował! 
To tak dla Twojej informacji. Jakby nie było nie jest to gra w Twoim stylu jak widzę i nie musisz na siłę wciskać swojego ALE.
NIE ODPOWIADAJ JUŻ PROSZĘ.
24-08-2013 15:07
Szept
   
Ocena:
0
Buraki jesteście, Petra stara się zapewnić parytet w komentarzach. Tak jak z parytetami bywa, nie musi być z sensem, ważne żeby ilość była zapewniona.
25-08-2013 21:52
Repek
   
Ocena:
0
Zachęcam do częstego odwiedzania i sprawdzania nowych postów (chyba, że @Repek utworzy nam osobne miejsce/wątki w planszowych i będzie łatwiej :D ) 


O co konkretnie chodzi? O wątek na forum? Takowy sam możesz założyć.

Pozdrawiam
26-08-2013 00:06

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.