WHO Comics

Noty

Daro The Hero #1: Daro Początki: Atak wielkiego robota

09-01-2015 19:09 | Komentarze: 0
DARO - nowy heros na polskiej scenie rysunkowej. Wybuchowa mieszanka estetyki kamp, sf, horroru, filmów klasy B i absurdalnego humoru. Pierwszy zeszyt Atak Wielkiego Robota to początek trzyczęściowej sagi DARO Początki czyli od zera do bohatera. Oto nasz bohater, wieczny student i bumelant wpada w wir niesamowitych zdarzeń zapoczątkowanych atakiem tajemniczego Wielkiego Robota. Kto za tym stoi? Co z tego wyniknie? Czy uda mu się wyjść cało ze wszystkich opresji? Kiedy i jak zdobędzie moce? Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedź czytając sagę DARO Początki.

Daro The Hero #3: Daro Początki: Kiedy moc spotyka nerda

05-12-2017 12:59 | Komentarze: 0
Ostatnia część tryptyku DARO: POCZĄTKI.

Wieczny, leniwy student Daro, jako jeden z niewielu cudem przetrwał atak Wielkiego Robota i zagładę Ziemi.

Dryfując w przestrzeni kosmicznej, próbuje sprostać nowej sytuacji. Co z tego wyniknie? Jedno jest pewne, zdobędzie Wielkie Moce! Ale bez spojlerów... Bezkresny kosmos, kosmici, Makaron oraz gościnnie Bowie jako Czarna Gwiazda.

Premiera 13 lutego na Złotych Kurczakach we Wrocławiu.

Planeta RTV/AGD

05-12-2017 13:06 | Komentarze: 0
Planeta RTV/AGD to spin-off serii DARO THE HERO, z postacią demonicznego Doktora Plagiata w roli głównej.

Tajemniczy Plagiat, stojący za atakiem Wielkiego Robota i zniszczeniem Ziemi (patrz, pierwsza i druga część tryptyku DARO:Początki) od zawsze wzbudzał ciekawość sympatyków serii. Nowa pozycja jest opowieścią o początkach drogi naukowca ku Ciemnej Stronie Mocy.

Daro The Hero #4: Wielkie "Kich!!" i co dalej?

05-12-2017 15:16 | Komentarze: 0
Nowy zeszyt DARO, to podsumowanie i krótkie przypomnienie zawiłej akcji z trzech tomów trylogii DARO:POCZĄTKI. Dobry start dla tych, którzy nie śledzili od początku przygód leniwego bohatera. W drugiej części odsłaniający niesamowity fakt: Daro rzeczywiście posiadł nadludzkie moce! Jakie... Dowiecie się z tego i kolejnych odcinków. 

Wieści

Daro The Hero znowu w akcji

Daro The Hero znowu w akcji

04-12-2017 15:55 | Wiktor 'Anzelm' Wieczorek | Komentarze: 0

W ostatni czwartek swoją premierę miał kolejny zeszyt serii Daro The Hero. Piąty zeszyt serii, stworzony przez Wojciecha Malarta, Daro i klątwa 8-bit można już było przedpremierowo nabyć podczas warszawskiego spotkania komiksowego Niech żyje komiks! 2.

» więcej