Virginio Gigli

Artykuły

Coimbra

Coimbra

Uniwersyteckie życie

15-11-2018 12:05 | Krzysztof 'Hunter' Martyniuk | Komentarze: 1
Największe miasta Portugalii? Lizbona i Porto... Zaraz zaraz, jeszcze Coimbra, znana głównie za sprawą słynnego ośrodka uniwersyteckiego. Wspomniane miasta, a właściwie pochodzący z nich podróżnicy, uznawani są za mających największy wkład w odkrycia geograficzne na przełomie XV...

Noty

Dolina Królów

26-06-2012 20:49 | Komentarze: 0
Dolina Królów to gra dla 2-4 graczy, która przenosi nas w czasy starożytnego Egiptu. Każdy z graczy wciela się w rolę wielkiego architekta i kieruje pracą ekipy robotników. Celem gry jest wybudowanie świątyni, królewskiego grobowca, czy w końcu monumentalnej piramidy. Bądź pierwszym który ukończy swe dzieło i zdobądź łaskę Faraona!

(Opis wydawcy)

Maestro Leonardo (Leonardo da Vinci)

18-08-2012 13:24 | Komentarze: 0
Najwięksi wynalazcy renesansu zgromadzili się we włoskiej Florencji aby rywalizować ze sobą o sławę i fortunę. Burmistrz obiecał im wypłacić nagrodę za każdy ukończony wynalazek.

Wybierz wynalazki, które chcesz stworzyć, zdobądź w miejskich sklepach niezbędne części, przyjmij...

Grand Austria Hotel

25-11-2017 10:29 | Komentarze: 0
W samym sercu Wiednia niezliczona ilość kawiarni walczy o swoich klientów. Ich nowym źródłem dochodu staje się zapewnianie noclegu swoim gościom, co stanowi nie lada okazję do przeistoczenia małej kawiarenki w pełnoprawny hotel. 

To prawdziwa historia powstania jedynego Grand Aust...

Coimbra

30-06-2018 11:58 | Komentarze: 0
Na przełomie XV i XVI wieku Portugalia była jednym z prekursorów największych odkryć geograficznych. Kulturowym sercem tego kraju była wtedy ówczesna stolica – Coimbra. Gdy staniesz na czele jednego z najstarszych rodów w mieście, Twoim nadrzędnym celem będzie pozyskiwanie wpływów...