Van Helsing

Artykuły

Van Helsing. From Beneath the Rue Morgue

Van Helsing. From Beneath the Rue Morgue

Głos zza oceanu

08-06-2005 14:42 | Tomek 'Death Star Builder' Nowak | Komentarze: 1
W cyklu tekstów autorstwa Tomka Nowaka chcemy przybliżyć Wam kilka ciekawych pozycji, które ukazały się za Wielką Wodą nakładem wydawnictwa Dark Horse. Czy komiks okołofilmowy może prześcignąć pierwowzór? To spór na inną chwilę. W tym przypadku jedno jest pewne – schodząc pod Rue Morgue poczu...

Noty

Pogromca wampirów

26-07-2010 23:26 | Komentarze: 0
Russel Bayne (Jeremy London) zostaje ukąszony przez wilkołaka. Z przerażeniem obserwuje dziwną transformację swojego ciała. Na dodatek los rzuca go w sam środek wojny między wilkołakami, wampirami i ludźmi. Przywódca jednego z wampirzych klanów, Von Griem, próbuje wykorzystać niezwykłą moc starożytnej bogini Lilith, aby z jej pomocą zniszczyć świat ludzi. Russel będzie próbował pokrzyżować te plany, mając za sprzymierzeńca łowcę wampirów Jacoba Van Helsinga (Rhett Giles).

[opis dystrybutora DVD]

Źródła:Filmweb/IMDB

Van Helsing

31-01-2011 19:41 | Komentarze: 0
Grupa zabójców wampirów wraz ze swym przywódcą dr Van Helsingiem szykuje się do walki z Hrabią Drakulą.

W grze, jeden z graczy kieruje Drakulą, przeszukując zamek w poszukiwaniu nowych ofiar, podczas gdy pozostali gracze przeszukują zamek w poszukiwaniu broni i wyposażenia, które pomoże im w walce z Hrabią. Gracz ugryziony przez Drakulę staje się jego sługą, od tej chwili pomaga wampirowi w pokonaniu jego zabójców.

Wieści

Guillermo Del Toro i Van Helsing

Guillermo Del Toro i Van Helsing

14-06-2010 00:24 | JImmyKupa | Komentarze: 0
Guillermo Del Toro chce nakręcić film opowiadający o fikcyjnym profesorze antropologii Abrahamie Van Helsingu wykreowanym przez Brama Stockera w powieści Dracula. Del Toro napisał już konspekt scenariusza. Van Helsing Del Toro nie będzie remake'em filmu Stephena Sommersa z 2004 roku z Hugh Jackmanem.