» Blog » Update tłumaczeń, bloga, projektów
25-08-2014 13:12

Update tłumaczeń, bloga, projektów

Odsłony: 154

Hello~

Ostatnio zapowiedziałem tłumaczenie niemieckiego SpacePirates, niestety praca... nie przebiega tak, jak to przewidziałem, podręcznik ma dość sporą objętość a ze zbiórek na PayPal, mających mi pomóc znaleźć dodatkowych tłumaczy i korektorów zebrałem 0zł, więc chwilowo zatrzymuję tłumaczenie.

Dwa krótkie rozdziały zostały przetłumaczone i (prawdopodobnie) poprawione, więc na pewno nie będę wyrzucał projektu do kosza, ale możliwe że chwilowo zajmę się czymś prostszym i krótszym, na oku miałem pewien mystery-thriller z dobrego wydawnictwa, ale mam problem skontaktować się z autorem.

Mój główny blog przeszedł również kompletną przebudowę, chyba największą zmianą są wpisy w dwóch językach oraz "Skrzynia", gdzie mieszczą się wszystkie projekty:

http://jaskinianoobirusa.blogspot.com/p/skarbytreasures.html

Jak zapewne widać, część projektów nie należy do mnie. Po prostu robię autorom darmową reklamę wstawiając okładki i linki do ich dzieł. Jeśli sami coś stworzyliście i chcielibyście dorzucić to do skrzyni by ew. zdobyć kilka dodatkowych ściągnięć to nie ma problemu, w ostatnim wpisie wytłumaczyłem, co należy zrobić.

A jeśli ktoś woli "fejsika", to założyłem tam również osobną stronę, gdzie na bieżąco będę informował o aktualizacjach i ew. dalszych projektach.

https://www.facebook.com/Noobirus

No to do następnego razu

Komentarze


Qendi
   
Ocena:
0

Nie wiem jak będę dysponował czasem więc nie chcę nic obiecywać ale po połowie września powinienem mieć go na tyle dużo, że mogę pomóc trochę przy tłumaczeniu. Wprawdzie tłumaczę 8-10h na dobę ale czasami można zrobić coś pro publico bono. Odezwij się do mnie we Wrześniu w każdym razie

25-08-2014 16:25
Noobirus
   
Ocena:
0

@Quendi

Oki, zapamiętam.

25-08-2014 16:32

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.