Outpost 2

Uniwersum Daro The Hero

Noty

Daro The Hero #5: Daro i klątwa 8-bit

04-12-2017 15:35 | Komentarze: 0
Nowe wydawnictwo ze stajni WHO Comics.

Kolejny odcinek przygód Daro, leniwego studenta filozofii, który po zniszczeniu Ziemi przez Wielkiego Robota tuła się po kosmosie.

Po spotkaniu Bowiego, kosmitów i Latającego Potwora Spagetti, który obdarza go (podobno) Wielkimi Mocami, tym razem wchodzi w drogę innemu potężnemu bóstwu...

Wątki mistyczno-filozoficzno-religijne, tajemnica, psychodelia i alternatywne światy. Wszystko zanurzone w wartkiej akcji. Czy Daro znów wyjdzie cało z kolejnej opresji?...

Daro The Hero #2: Daro Początki: Ucieczka za zniszczonej planety

05-12-2017 12:27 | Komentarze: 0
Daro The Hero powraca w drugiej części trylogii DARO: POCZĄTKI.

Zagłada trwa. Tajemniczy Wielki Robot dewastuje ziemię.

Nasz bohater próbuje przetrwać w postapokaliptycznym świecie u progu całkowitej zagłady. Do tego wydaje się, że uwziął się na niego pewien menel...

Daro The Hero #3: Daro Początki: Kiedy moc spotyka nerda

05-12-2017 12:59 | Komentarze: 0
Ostatnia część tryptyku DARO: POCZĄTKI.

Wieczny, leniwy student Daro, jako jeden z niewielu cudem przetrwał atak Wielkiego Robota i zagładę Ziemi.

Dryfując w przestrzeni kosmicznej, próbuje sprostać nowej sytuacji. Co z tego wyniknie? Jedno jest pewne, zdobędzie Wielkie Moce! Ale bez spojlerów... Bezkresny kosmos, kosmici, Makaron oraz gościnnie Bowie jako Czarna Gwiazda.

Premiera 13 lutego na Złotych Kurczakach we Wrocławiu.

Planeta RTV/AGD

05-12-2017 13:06 | Komentarze: 0
Planeta RTV/AGD to spin-off serii DARO THE HERO, z postacią demonicznego Doktora Plagiata w roli głównej.

Tajemniczy Plagiat, stojący za atakiem Wielkiego Robota i zniszczeniem Ziemi (patrz, pierwsza i druga część tryptyku DARO:Początki) od zawsze wzbudzał ciekawość sympatyków serii. Nowa pozycja jest opowieścią o początkach drogi naukowca ku Ciemnej Stronie Mocy.

Daro The Hero #4: Wielkie "Kich!!" i co dalej?

05-12-2017 15:16 | Komentarze: 0
Nowy zeszyt DARO, to podsumowanie i krótkie przypomnienie zawiłej akcji z trzech tomów trylogii DARO:POCZĄTKI. Dobry start dla tych, którzy nie śledzili od początku przygód leniwego bohatera. W drugiej części odsłaniający niesamowity fakt: Daro rzeczywiście posiadł nadludzkie moce! Jakie... Dowiecie się z tego i kolejnych odcinków. 

Wieści

Daro The Hero znowu w akcji

Daro The Hero znowu w akcji

04-12-2017 15:55 | Wiktor 'Anzelm' Wieczorek | Komentarze: 0

W ostatni czwartek swoją premierę miał kolejny zeszyt serii Daro The Hero. Piąty zeszyt serii, stworzony przez Wojciecha Malarta, Daro i klątwa 8-bit można już było przedpremierowo nabyć podczas warszawskiego spotkania komiksowego Niech żyje komiks! 2.

» więcej