string(15) ""
» Blog » Ujawniamy kolejne informacje
15-07-2011 01:45

Ujawniamy kolejne informacje

W działach: Avangarda 007 | Odsłony: 0

SĄ NOCLEGI W SALACH WSPÓLNYCH! Trochę na to czekaliście, ale możemy Was w końcu uspokoić. Są noclegi w salach wspólnych dla niewymagających. Pomieszczenia udostępnia znane ze zjAvy XXI LO im Hugona Kołłątaja - niestety jest ono znacznie oddalone od terenu konwentu, ale po długich poszukiwaniach okazało się to dla nas jedyną opcją. Szczegółowe informacje dot. noclegów dojazdu etc. już wkrótce na stronie.

 

Wydawnictwo PORTAL ma dla Was wyzwanie: wielki konkurs Postapo! Przebierz się we wspaniały strój rodem z Zasranych Stanów. Stań się brudnym punkiem z Hegemonii, potwornym mutantem Borgo, schludnym żołnierzem Posterunku, a może szlachcicem z Federacji. W sobotni wieczór, o godzinie 21:00 zapraszamy na portalowe stanowisko w gralni. Zaprezentuj swój strój, zgarnij wyczesane nagrody! Co więcej, każda osoba, która przyjdzie na stoisko w stroju postapo, otrzyma zniżkę na produkty Wydawnictwa Portal. Już  się zastanawiasz się, w co się ubierzesz?

 

Na konkurs zaprasza także BezKartek.pl Aby wygrać czytnik książek Cybook Gen3 (Booken), trzeba po prostu zaśpiewać piosenkę – może to być własna kompozycja wykonywana na żywo lub ogólnie dostępny półplayback – na temat wydawnictwa bezkartek.pl. Tekst powinien zawierać takie słowa jak e-book(i), audiobook(i), czytnik(i), self-publishing, czytanie, lider, największa oferta i tak dalej. W tekście powinna też znaleźć się wzmianka o samym konwencie i jego tegorocznym motywie przewodnim.
Klip nie musi pokazywać twarzy śpiewających. Inwencja w klimatach fantastycznych – stroje, makijaż – mile widziana. Występować mogą zarówno pojedyncze osoby, jak i całe grupy.
Po umieszczeniu na YouTube filmiku pod tytułem "Wyśpiewaj fantastyczny czytnik z bezkartek.pl", należy wkleić na tablicy bezkartek na Facebooku link do tego materiału i jednocześnie wysłać na adres e-mail: [email protected] maila z linkiem do zgłoszonego filmu oraz danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, e-mail i tel. kontaktowy).

 

 

Kolejne newsy już wrótce - śledźcie naszą stronę

Komentarze


Albiorix
   
Ocena:
+3
Polecam notkę za nie bycie związaną z flamem :D
15-07-2011 10:47
earl
   
Ocena:
+6
Ja ją poleciłem za wielką pracę włożoną przez organizatorów w przygotowanie całej imprezy.
15-07-2011 10:51
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Ujawniam kolejną informację: będą bobry!
15-07-2011 14:42
Xaric
    @earl
Ocena:
+3
jedno słowo: dzięki.
15-07-2011 15:14
earl
   
Ocena:
+2
@ Xaric

Nie ma za co. Przygotowywałem 3 konferencje naukowe i wiem, ile to jest pracy nad tym, aby każdy czuł się dobrze. A i tak wszystkim się nie dogodzi, co jest już regułą. Dlatego też doceniam jak ktoś, tak jak Wy, ciężko haruje, aby stworzyć i przekuć ze słów w czyny jakąś cenną inicjatywę. I cieszę się, widząc efekty - czyli program - w którym dostrzegam wiele wspaniałych i wartych zobaczenia punktów.
15-07-2011 15:44

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.