» Blog » Trójmiast pozytywne i.....gramy!!!
06-10-2009 19:25

Trójmiast pozytywne i.....gramy!!!

Odsłony: 3

Po długiej przerwie...nie tym razem nie będzie o tym co mi się nie podoba w danym systemie, tym razem będzie historia z życia wzięta:

Czas studiów to dla niektórych okazja do poznania nowych osób, samodzielnego życia i tego jak często można mieć kaca...
Dla mnie jednak był(a nawet jest nadal) okres kroku w nieznane. Nowe miasto, nowe zwyczaje, nowe życie. Szybko topniejące fundusze, brak porannego pieczywa i obowiązkowe ćwiczenia. Ostatnie kilka dni pokazały jak dobrze było w domu, ale także dały motywację by dalej kroczyć dalej naprzód. Co było pozytywnego w tym wszystkim? "Gramy", czyli pierwsza edycja Gdyńskich dni z planszówkami. Znowu poczułem się jak w domu(lub na konwentach) - przyjaźni ludzie, dobre gry i miło spędzony czas. Znajome twarze z Olsztyna, znajome twarze z uczelni(potem). Gdy jechałem na tajemniczą stację SKM "Gdynia Redłowo" nie wiedziałem nawet czy trafię na miejsce. Wracając, już z podniesioną głową - jestem w domu, pomyślałem. Nawet w tak obcym Trójmieście, znalazłem osoby, które odbierają na tych samych falach co ja.

I to jest właśnie w pozytywne - gdziekolwiek mnie nie zawieje, znajdę kogoś, dla kogo będę chciał tam zostać. A piszę to z komputera na Wydziale Prawa i Administracji w Gdańsku, nie zapowiada się na to, bym szybko chciał go opuszczać :)

A więc, byle do egzaminu !!! :P

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.