Tricon 2010

Artykuły

TRICON – Eurocon, Polcon, Parcon

TRICON – Eurocon, Polcon, Parcon

19-09-2010 10:58 | Olga 'Kitiara' Rostkowska | Komentarze: 8
Zawsze gdy jadę na konwent jako przedstawiciel serwisu, staram się zobaczyć jak najwięcej na własne oczy, porozmawiać z jak największą liczbą ludzi, poznać jak najwięcej odmiennych opinii – by móc wystawić imprezie możliwie rzetelną ocenę. Wiem, że dla organizatora konwentu nie ma nic milszego...

Wieści

Garść informacji o Triconie 2010

Garść informacji o Triconie 2010

21-03-2010 11:46 | Marcin 'DAME' Jasiunas | Komentarze: 0
Wśród gości spotkać będzie można Alana Campbella oraz Wojciecha Siudmaka, jednego z najbardziej znanych polskich artystów, czołowego przedstawiciela realizmu fantastycznego.

Swój udział w konwencie zapowiedziało zgrupowanie fanów Star Wars Czech Outpost of The 501st Legion, a na specjalnym triconowym pokazie zostaną zaprezentowane najciekawsze dzieła festiwalu amatorskich filmów SF i horroru eFHa.
Triconowe wieści

Triconowe wieści

08-04-2010 11:06 | Marcin 'DAME' Jasiunas
W chwili obecnej Tricon ma już 700 zarejestrowanych uczestników. Przypominamy przy tym, że z dniem 1 kwietnia koszt akredytacji uległ progresji i obecnie wynosi 80zł.

Szczegóły po kliknięciu w nagłówek wieści. » więcej
Garść najświeższych informacji o Triconie

Garść najświeższych informacji o Triconie

24-05-2010 08:28 | Marcin 'DAME' Jasiunas | Komentarze: 0
Swój przyjazd do Cieszyna potwierdził znany amerykański pisarz Orson Scott Card, autor między innymi Gry Endera, Mówcy Umarłych oraz cyklu o Alvinie Stwórcy.

Miło nam także poinformować, że na stronie Triconu znaleźć już można projekt koszulki konwentowej, którego autorką jest Małgorzata Pudlik.

Przypominamy również o konieczności wpłaty za noclegi w akademikach do końca maja 2010 - po tym terminie, niestety, organizatorzy nie będą w stanie zagwarantować wolnych miejsc.
Orson Scott Card gościem Triconu

Orson Scott Card gościem Triconu

24-05-2010 13:02 | Marcin 'malakh' Zwierzchowski | Komentarze: 21
W sierpniu do Polski zawita Orson Scott Card, autor między innymi głośnej Gry Endera. Pisarz będzie gościem konwentu Tricon, który odbędzie się w dniach od 26 do 29 sierpnia w Cieszynie.
Triconowy Blok Gier

Triconowy Blok Gier

03-07-2010 11:52 | Marcin 'DAME' Jasiunas | Komentarze: 0
Garść najświeższych informacji o zbliżającym się Europejskim Konwencie Miłośników Fantastyki Tricon 2010 - tym razem dotyczących głównie Bloku Gier.

Wśród atrakcji m.in. turniej broni larpowej, turnieje "Veto" i gry "Dominion", pokazy sztuk walki Laijutsu oraz pokaz parzenia herbaty. Więcej informacji kliknięciu w nagłówek wieści. » więcej
Triconowe wieści

Triconowe wieści

30-07-2010 13:09 | Marcin 'DAME' Jasiunas | Komentarze: 1
Do grona patronów Triconu dołączyło Narodowe Centrum Kultury, organizator projektu, którego efekty poznamy na niedzielnym panelu "Zwrotnice czasu".

Zapraszamy także do obejrzenia filmu reklamowego autorstwa Staszka Mąderka.

Miło nam także poinformować, że gościem Triconu został Gerald Home, który w filmie "Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi" wystąpił jako Mon Calamari Officer oraz Tessek-Squid Head.
Triconowe wieści

Triconowe wieści

02-08-2010 21:57 | Marcin 'DAME' Jasiunas | Komentarze: 0
Przypominamy, że z końcem lipca upłynął termin rejestracji elektronicznych. Od 1 sierpnia są przyjmowane tylko wpłaty za rejestracje dokonane wcześniej; po tym terminie wejściówkę będzie można wykupić jedynie na konwencie. Organizatorzy nie mogą zagwarantować, że wolne miejsca wciąż będą dostępne.
Tricon - program i promocje książkowe

Tricon - program i promocje książkowe

17-08-2010 20:35 | Marcin 'malakh' Zwierzchowski | Komentarze: 0
Organizatorzy konwentu Tricon 2010 udostępnili już szczegółową rozpiskę programową imprezy, którą znajdziecie tutaj.

Na miłośników fantastyki czekają także inne atrakcje, w postaci triconowych obniżek cenowych w Merlinie.
Szczegółowy program Triconu

Szczegółowy program Triconu

Na stronie Triconu pojawiła się ostateczna wersja programu. Tutaj można się zapoznać ze szczegółową tabelą programową. » więcej
Wiadomości o Triconie

Wiadomości o Triconie

17-08-2010 21:53 | Aleksandra 'Jade Elenne' Wierzchowska | Komentarze: 0
Garść najświeższych informacji o zbliżającym się Europejskim Konwencie Miłośników Fantastyki Tricon 2010. W rozszerzeniu wieści będziecie mogli przeczytać między innymi o prapremierze "Relacji z pierwszej ręki" - zbioru 33 opowiadań Janusza A. Zajdla, prezentacji amatorskiego filmu "I heart Doomsday" oraz rozpoczęciu konwentu. » więcej
Star Wars na Triconie

Star Wars na Triconie

Zapraszamy do zapoznania się z gwiezdnowojenną fotorelacją z Triconu, który odbył się w dniach 26-29 sierpnia w Cieszynie. » więcej
Zdjęcia z Triconu

Zdjęcia z Triconu

09-09-2010 09:04 | Marcin 'DAME' Jasiunas
Dział konwentowy zaprasza do obejrzenia zdjęć z Triconu autorstwa Aleksandry 'Jade Elenne' Wierzchowskiej. » więcej
Relacja z Euroconu 2010

Relacja z Euroconu 2010

19-09-2010 11:08 | Marcin 'DAME' Jasiunas
"Zawsze gdy jadę na konwent jako przedstawiciel serwisu, staram się zobaczyć jak najwięcej na własne oczy, porozmawiać z jak największą ilością ludzi, poznać jak najwięcej odmiennych opinii – by móc wystawić imprezie możliwie rzetelną ocenę. Wiem, że dla organizatora konwentu nie ma nic milszego niż przeczytać relację, której autor ma dużo do powiedzenia na temat recenzowanego wydarzenia."

Dział konwentowy zaprasza do zapoznania się z relacją z Triconu autorstwa Olgi 'Kitiary' Rostkowskiej. » więcej