Pamięć zwana imperium

Totem

Noty

Totem

24-02-2009 19:29 | Komentarze: 0
Informacja wydawcy:

Zabieramy Cię na egzotyczną wyspę


Gra Totem przeniesie cię na jedną ze słonecznych wysp Polinezji. Wódz plemienia ma dla ciebie nie lada zadanie – weźmiesz udział w emocjonującej rywalizacji pomiędzy plemionami z okolicznych wysp. Twoim...

Totem

24-05-2012 09:59 | Komentarze: 0
Nathan Slaughter, policjant z Detroit, obejmuje funkcję szeryfa w spokojnym miasteczku w Wyoming. Pragnie zapomnieć o tragedii, jaką przeżył – cudem. Nic nie zapowiada koszmaru, który nadchodzi z gór wraz z pełnią księżyca…

Totem

07-11-2018 09:58 | Komentarze: 0
Przenieś się na jedną ze słonecznych wysp Polinezji! Wódz plemienia ma dla ciebie nie lada zadanie – weźmiesz udział w emocjonującej rywalizacji pomiędzy plemionami z okolicznych wysp. Twoim celem będzie umieszczenie otrzymanych od wodza kolorowych elementów na szczycie totemu. Nie będzie to takie proste, ponieważ przedstawiciele innych plemion otrzymali podobne zadania! Zaplanuj więc skuteczną strategie, wykaż się umiejętnością przewidywania posunięć innych graczy i zostań zwycięzcą!

Wieści

Totem od Egmontu

Totem od Egmontu

24-02-2009 19:32 | Marcin 'Ezechiel' Zaród | Komentarze: 0
Wydawnictwo Egmont ogłosiło plany wydania gry planszowej Totem, autorstwa Keitha Meyersa.

Jak informuje wydawnictwo: "Polska edycja gry będzie wersją rozszerzoną! W stosunku do oryginalnej, amerykańskiej wersji posiadać będzie dodatkowe karty wzbogacające grę i dostarczające jeszcze więcej emocji!

Gra wydana zostanie na przełomie marca i kwietnia, a jej cena wynosić będzie 79 zł."


Więcej informacji na temat gry znajdziecie w odpowiedniej nocie.
Listopadowe zapowiedzi Naszej Księgarni

Listopadowe zapowiedzi Naszej Księgarni

24-09-2018 21:36 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0

Wydawnictwo Nasza Księgarnia przedstawiło trzy tytuły planszówkowe, które planuje wydać 14 listopada. Pierwszym jest Totem Keith Meyers i Chrisa Lee, kolejnym Wyspa Szamana Gary'ego Kima zilustrowana przez Tomka Larka, ostatnią Choinka Balázsa Nagy'ego i Marcina Minora.

» więcej