Toporiada 2010

Noty

Toporiada 2010

21-07-2010 21:11 | Komentarze: 0
Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki ma zaszczyt zaprosić na kolejną, szóstą już, edycję "Toporiady". Otwórz swój notatnik i zarezerwuj termin 12 - 14 sierpnia na niecodzienne spotkanie z fantastyką! Co znajdziesz w programie?
  • przede wszystkim sesje! Prze...

Wieści

Największy LARP Dziko-Polowy w historii

Największy LARP Dziko-Polowy w historii

26-07-2010 08:39 | Marcin 'DAME' Jasiunas | Komentarze: 0
Na Toporiadzie 2010 kto żyw (a choćby i półżyw!) niechaj się szykuje na Największego Sarmackiego LARP-a w Dziejach Świata. Przyjmie on bez trudu 200 czy 300 dusz, będąc tak zmyślnie uszykowanym, iżby wszyscy łatwo w nim się odnaleźli. Więcej informacji po kliknięciu w nagłówek wieści. » więcej
Ostateczna wersja programu Toporiady

Ostateczna wersja programu Toporiady

28-07-2010 12:54 | Marcin 'DAME' Jasiunas
Pod kliknięciu w nagłówek wieści znajdziecie ostateczną wersję programu Toporiady 2010. Składają się na niego cztery równoległe ścieżki programowe: prelekcje, konkursy, punkty obozowe-pokazy i inne. Oprócz ścieżek programowych, jak co roku będzie dla Was mnóstwo sesji prowadzonych przez znakomitych MG: autorów systemów, zwycięzców Pucharu Mistrza Mistrzów czy "Złotych Toporów". Ponadto atrakcje przygotowane przez obozy tematyczne, Games Room i oczywiście koncerty: utworów Jacka Kaczmarskiego i piosenki żeglarskiej.

Ponadto przypominamy, że opłatę akredytacyjną trzeba uiścić przed rozpoczęciem konwentu, najpóźniej do 30 lipca. » więcej
Wybieramy najlepszego MG i Gracza na Toporiadzie

Wybieramy najlepszego MG i Gracza na Toporiadzie

01-08-2010 00:40 | Marcin 'DAME' Jasiunas | Komentarze: 1
Wszystko to na V już edycji konkursu "Złote Topory". Poza tymi dwoma kategoriami wybierany będzie również najlepszy początkujący gracz. W tym roku zasady konkursu nieco się zmieniły, o czym możenie przeczytać w rozszerzeniu wieści. » więcej
Goście Toporiady

Goście Toporiady

08-08-2010 22:45 | Marcin 'DAME' Jasiunas
W tym roku będą to: Jacek Komuda, Michał Mochocki, Marcin Baryłka, Tomasz Wolski i Artur Machlowski. Z ich biogramami możecie się zapoznać po klikając w nagłówek wieści. » więcej
Szczegółowe informacje na temat toporiadowego LARPa i obozy tematyczne

Szczegółowe informacje na temat toporiadowego LARPa i obozy tematyczne

10-08-2010 08:39 | Marcin 'DAME' Jasiunas | Komentarze: 0
Michał Mochocki przedstawia szczegółowe założenia fabularne i mechanikę wielkiego LARPa Dziko-Polowego. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie konwentu.

Tegoroczną Toporiadę ubarwią liczne obozy tematyczne. Zaczęło się dwa lata temu od Orków, rok później dołączył obóz post-apokaliptyczny, teraz będzie aż siedem obozów. Obok wspomnianych wcześniej Elfi, Piracki, Braci Herbowej Ziemi Rawskiej, Cthulhu i Goblinów. Warto zapoznać się z ich zapowiedziami, a przede wszystkim atrakcjami jakie przygotowały ponieważ niektóre z nich nie mogły być uwzględnione w siatce programowej.
Dojazd na Toporiadę

Dojazd na Toporiadę

11-08-2010 13:58 | Marcin 'DAME' Jasiunas | Komentarze: 0
Informujemy, że w niżej podanych porach samochód Toporiadowy będzie odbierał uczestników konwentu z dworca PKS w Inowłodzu. Jednocześnie zawiadamiamy, że nie będzie w tym roku busa odbierającego uczestników z dworca PKP w Tomaszowie Mazowieckim.

Czwartek: 16:15 i 17:40
Piątek: 12:35 i 14:00
Konkurs Złote Topory rozstrzygnięty

Konkurs Złote Topory rozstrzygnięty

22-08-2010 22:35 | Marcin 'DAME' Jasiunas | Komentarze: 8
Piątą edycję konkursu "Złote Topory" wygrali: w kategorii Mistrz Gry - Wojciech Rzadek, w kategorii najlepszy gracz - Andrzej 'Igua' Morkisz i w kategorii najlepszy początkujący gracz Sonia 'Sonic' Żaczkiewicz. Pełną listę laureatów znajdziecie w rozszerzeniu wieści.

Zwycięzcom gratulujemy. » więcej