» Magic: the Gathering » Zwycięskie talie » Top8 Mistrzostw Anglii 14.08.2005 (Standard)

Top8 Mistrzostw Anglii 14.08.2005 (Standard)


wersja do druku
Autor:
Richard Moore

4 Blinkmoth Nexus
1 Eiganjo Castle
13 Plains
4 Suntail Hawk
4 Lantern Kami
4 Savannah Lions
4 Hokori, Dust Drinker
4 Leonin Skyhunter
3 Auriok Champion
3 Isamaru, Hound of Konda
4 Damping Matrix
4 Raise the Alarm
4 Glorious Anthem
4 Chrome Mox

Sideboard:
3 Terashi's Grasp
4 Jinxed Choker
1 Auriok Champion
4 Umezawa's Jitte
3 Worship

Mark Knight

4 Blinkmoth Nexus
4 Glimmervoid
4 City of Brass
6 Islands
4 Erayo, Soratami Ascendant
4 Arcbound Worker
4 Ninja of the Deep Hours
4 Ornithopter
4 Frogmite
2 Umezawa's Jitte
4 Cranial Plating
4 Pithing Needle
4 Genesis Chamber
4 Welding Jar
4 Thoughtcast

Sideboard:
4 Terror
1 Umezawa's Jitte
4 Naturalize
3 Hibernation
3 Defense Grid

Sam Gomersall

10 Island
1 Ororo, Palace in the Clouds
1 Minamo, School at waters Edge
4 Urza's Tower
4 Urza's Mine
4 Urza's Power Plant
4 Triskelion
2 Memnarch
3 Oblivion Stone
4 Sensei's Divining Top
2 Mindslaver
3 Echoing Truth
3 Hinder
4 Serum Vision
3 Thist of Knowledge
4 Condescend
3 Mana Leak

Sideboard:
4 Steel Wall
3 Razormane Masticore
2 Rewind
2 Annul
2 Shifting Borders
2 Jushi Apprentice

Neil Rigby

4 Cloudcrest Lake
3 Worship
4 Coastal Tower
4 Mana Leak
3 Blinkmoth Nexus
3 Condescend
6 Island
4 Hinder
3 Plains
2 Rewind
1 Eiganjo Castle
3 Boomerang
1 Mikokoro, Centre of the Sea
4 Thirst for Knowledge
1 Oboro, Palace in the Clouds
4 Damping Matrix
1 Minamo, School at Water's Edge
2 Twincast
3 Talisman of Progress
3 Pristine Angel
1 Blinding Angel

Sideboard:
1 twincast
2 Boseiju, Who Shelters All
3 Acquire
3 Reverence
4 Auriok Champion
2 Quash

Daniel Paskins

4 Blinkmoth Nexus
15 Mountain
4 Arc-Slogger
4 Hearth Kami
4 Magma Jet
4 Slith Firewalker
3 Zozu The Punisher
4 Frostling
4 Seething Song
3 Sword of Fire and Ice
2 Genju of thwe Spires
4 Chrome Mox
2 Pulse of the Forge
2 Sowing Salt
1 Shrapnel Blast

Sideboard:
1 Sowing Salt
4 Shatter
3 Culling Scales
1 Shivan Dragon
2 Flamebreak
4 Vulshok Sorcerer

Nicholas West

3 Blinkmoth Nexus
1 Eiganjo Castle
18 Plains
4 Isamaru, Hound of Konda
4 Savannah Lions
2 Suntail Hawk
4 Auriok Champion
4 Leonin Skyhunter
4 Hokori, Dust Drinker
2 Chrome Mox
3 Damping Matrix
1 Charge Across the Araba
4 Raise the Alarm
4 Glorious Anthem

Sideboard:
1 Chrome Mox
1 Damping Matrix
3 Jinxed Choker
3 Terashi's Grasp
3 Test of Faith
3 Umezawa's Jitte
1 Kami of Ancient Law

Dawid Gatheral

1 Okina, Temple to the Grandfathers
9 Forest
3 Urza's Power Plant
4 Urza's Tower
4 Urza's Mine
1 Boseiju, Who Shelters All
3 Eternal Witness
4 Sakura-Tribe Elder
1 Viridian Shamen
1 Triskelion
1 Sundering Titan
1 Kiki-Jiki, Mirror Breaker
1 Mephidross Vampire
4 Tooth and Nail
2 Plow Under
4 Reap and Sow
4 Sylvan Scrying
1 Kodama's Reach
2 Talisman of Impulse
4 Sensei's Divining Top
3 Chrome Mox
2 Oblivion Stone

Sideboard:
3 Molder Slug
2 Iwamori the Open Fist
4 Troll Ascetic
1 Duplicant
3 Creeping Mold
1 Oblivion Stone
1 Plow Under

Michael Overstreet

20 Forest
1 Plains
1 Swamp
1 Mountain
4 Birds of Paradise
4 Sakura-Tribe Elder
3 Viridian Zealot
4 Eternal Witness
4 Troll Ascetic
3 Iwamori of the Open Fist
3 Sword of Fire and Ice
2 Umezawa's Jitte
3 Sensei's Divining Top
4 Plow Under
3 Beacon of Creation

Sideboard:
2 Boil
2 Umezawa's Jitte
2 Creeping Mold
3 Cranial Extraction
3 Terror
3 Worship

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.

ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.