» Magic: the Gathering » Zwycięskie talie » Top8 Grand Prix Melbourne 06.11.2005 (Extended)

Top8 Grand Prix Melbourne 06.11.2005 (Extended)


wersja do druku
Autor:
I. James Zhang - Psychatog

3 Seat of the Synod
2 Vault of Whispers
2 Stalking Stones
1 Swamp
3 Watery Grave
4 Polluted Delta
5 Island
1 Oboro, Palace in the Clouds
2 Cephalid Coliseum

23 land

4 Psychatog
1 Wonder

5 creatures

4 Circular Logic
4 Counterspell
2 Mana Leak
3 Fact or Fiction
1 Gifts Ungiven
1 Deep Analysis
4 Thirst for Knowledge
3 Smother
2 Boomerang
4 Force Spike
4 Mental Note

32 other spells

2 Meloku the Clouded Mirror
4 Duress
3 Ghastly Demise
2 Darkblast
3 Pithing Needle
1 Skeletal Scrying

15 sideboard cards



II. Paul Chalder - Boros Deck Wins

1 Plains
5 Mountain
4 Sacred Foundry
4 Wooded Foothills
4 Bloodstained Mire
2 Windswept Heath
2 Barbarian Ring

22 land

4 Goblin Legionnaire
4 Grim Lavamancer
3 Isamaru, Hound of Konda
4 Savannah Lions
3 Kataki, War's Wage

18 creatures

3 Lava Dart
4 Firebolt
4 Pillage
4 Lightning Helix
2 Molten Rain
3 Genju of the Spires

20 other spells

4 Pithing Needle
2 Violent Eruption
3 Dwarven Blastminer
3 Disenchant
3 Fledgling Dragon

15 sideboard cards



III. Tim He - Affinity

4 Seat of the Synod
4 Great Furnace
3 Darksteel Citadel
4 Blinkmoth Nexus

15 land

4 Arcbound Worker
4 Arcbound Ravager
4 Frogmite
4 Myr Enforcer
3 Ornithopter
2 Somber Hoverguard

21 creatures

4 Thoughtcast
4 Fire // Ice
4 Cranial Plating
4 Chromatic Sphere
3 Welding Jar
3 Chrome Mox
2 Shrapnel Blast

24 other spells

3 Pithing Needle
4 Relic Barrier
3 Flaring Pain
2 Electrostatic Bolt
3 Shivan Reef

15 sideboard cards



IV. David Zhao - Goblins

4 Battlefield Forge
4 Sacred Foundry
4 Wooded Foothills
2 Windswept Heath
1 Plains
9 Mountain

24 land

3 Skirk Prospector
3 Goblin Sledder
4 Goblin Legionnaire
4 Sparksmith
4 Goblin Warchief
4 Goblin Ringleader
4 Goblin Piledriver
4 Goblin Matron
2 Gempalm Incinerator
2 Siege-Gang Commander

34 creatures

2 Lava Dart

2 other spells

2 Wand of the Elements
3 Disenchant
4 Pithing Needle
1 Flametongue Kavu
2 Lava Dart
3 Kataki, War's Wage

15 sideboard cards




V. Andrew Vance - Boros Deck Wins

4 Sacred Foundry
4 Mountain
2 Plains
1 Eiganjo Castle
3 Wooded Foothills
3 Windswept Heath
4 Bloodstained Mire

21 land

4 Goblin Legionnaire
3 Kataki, War's Wage
4 Savannah Lions
4 Grim Lavamancer
3 Isamaru, Hound of Konda
1 Flametongue Kavu

19 creatures

4 Lightning Helix
4 Pillage
4 Molten Rain
4 Lava Dart
4 Firebolt

20 other spells

2 Flametongue Kavu
3 Pyrostatic Pillar
3 Ensnaring Bridge
3 Disenchant
1 Crimson Acolyte
1 Dwarven Blastminer
2 Blood Moon

15 sideboard cards



VI. Hugh Glanville - The Rock

1 Polluted Delta
4 Overgrown Tomb
4 Llanowar Wastes
5 Swamp
5 Forest

19 land

2 Llanowar Elves
4 Birds of Paradise
4 Dark Confidant
3 Withered Wretch
4 Troll Ascetic
4 Hypnotic Specter

21 creatures

4 Cabal Therapy
3 Umezawa's Jitte
4 Putrefy
3 Call of the Herd
3 Sword of Fire and Ice
3 Chrome Mox

20 other spells

1 Forest
3 Ravenous Baloth
3 Pithing Needle
4 Duress
4 Naturalize

15 sideboard cards



VII. Ben Fleming - Psychatog

7 Island
1 Swamp
4 Polluted Delta
3 Watery Grave
2 Cephalid Coliseum
2 Stalking Stones
2 Seat of the Synod
1 Vault of Whispers
1 Oboro, Palace in the Clouds

23 land

4 Psychatog
1 Wonder

5 creatures

4 Opt
4 Mental Note
4 Smother
2 Mana Leak
3 Boomerang
4 Counterspell
4 Circular Logic
2 Thirst for Knowledge
3 Fact or Fiction
1 Gifts Ungiven
1 Deep Analysis

32 other spells

4 Duress
3 Ghastly Demise
2 Night of Souls' Betrayal
2 Haunting Echoes
2 Razormane Masticore
1 Stalking Stones
1 Deep Analysis

15 sideboard cards



VIII. Sam Atkinson - B/W/G Aggro

1 Vitu-Ghazi, the City-Tree
4 Overgrown Tomb
4 Llanowar Wastes
4 Windswept Heath
1 Temple Garden
2 Forest
2 Swamp
1 Plains
1 Shizo, Death's Storehouse

20 land

4 Hypnotic Specter
4 Troll Ascetic
4 Birds of Paradise
3 Llanowar Elves
3 Dark Confidant
2 Iwamori of the Open Fist
2 Loxodon Hierarch

22 creatures

4 Putrefy
4 Duress
2 Sword of Fire and Ice
3 Cabal Therapy
3 Umezawa's Jitte
2 Chrome Mox

18 other spells

3 Smother
3 Naturalize
3 Pernicious Deed
4 Pithing Needle
2 Withered Wretch

15 sideboard cards

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.

ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.