» Magic: the Gathering » Zwycięskie talie » Top8 Grand Prix Kitakyuushuu 06.11.2005 (Extended)

Top8 Grand Prix Kitakyuushuu 06.11.2005 (Extended)


wersja do druku
Autor:
I. Tomohiro Kaji - Scepter-Chant

2 Seat of the Synod
1 Ancient Den
4 Flooded Strand
1 Mikokoro, Center of the Sea
1 Shivan Reef
3 Adarkar Wastes
1 Skycloud Expanse
2 Sacred Foundry
1 Minamo, School at Water's Edge
2 Plains
6 Island

24 land

2 Exalted Angel
1 Eternal Dragon


3 creatures

3 Fire // Ice
1 Orim's Chant
2 Decree of Justice
4 Isochron Scepter
4 Counterspell
3 Wrath of God
3 Fact or Fiction
3 Cunning Wish
4 Thirst for Knowledge
3 Force Spike
2 Absorb
1 Chrome Mox

33 other spells

1 Brain Freeze
1 Fire // Ice
2 Orim's Chant
1 Wing Shards
2 Exalted Angel
1 Echoing Truth
2 Disenchant
1 Urza's Rage
1 Absorb
1 Lightning Helix
1 Fact or Fiction
1 Pulse of the Fields

15 sideboard cards



II. Ryou Ogura - Tog

5 Island
2 Swamp
1 Forest
4 Polluted Delta
3 Watery Grave
2 Overgrown Tomb
2 Bloodstained Mire
2 Yavimaya Coast
2 Lonely Sandbar
1 Barren Moor
1 Oboro, Palace in the Clouds
1 Cephalid Coliseum

26 land

4 Psychatog
1 Genesis
1 Meloku the Clouded Mirror

6 creatures

4 Counterspell
3 Force Spike
2 Mana Leak
3 Circular Logic
4 Smother
1 Ghastly Demise
1 Chainer's Edict
1 Darkblast
3 Pernicious Deed
4 Gifts Ungiven
1 Life from the Loam
1 Nightmare Void

28 other spells

4 Innocent Blood
3 Duress
2 Bottle Gnomes
2 Haunting Echoes
2 Boseiju, Who Shelters All
1 Viridian Shaman
1 Meloku the Clouded Mirror

15 sideboard cards




III. Makihito Mihara - The "CAL"

4 Tranquil Thicket
4 Barren Moor
4 Forgotten Cave
4 Wooded Foothills
3 Bloodstained Mire
2 Forest
2 Mountain
1 Swamp
1 Plains
1 Overgrown Tomb
1 Sacred Foundry

27 land

4 Birds of Paradise
4 Sakura-Tribe Elder
4 Eternal Witness

12 creatures

3 Life from the Loam
4 Burning Wish
4 Cabal Therapy
2 Solitary Confinement
3 Sensei's Divining Top
3 Seismic Assault
2 Zombie Infestation

21 other spells

2 Putrefy
1 Sickening Dreams
1 Chainer's Edict
1 Hull Breach
2 Duress
1 Nostalgic Dreams
1 Life from the Loam
1 Pyroclasm
2 Cranial Extraction
2 Moment's Peace
1 Solitary Confinement

15 sideboard cards



IV. Masahi Oiso - Scepter-Chant

6 Island
2 Seat of the Synod
4 Flooded Strand
1 Ancient Den
1 Shivan Reef
3 Adarkar Wastes
2 Plains
1 Skycloud Expanse
1 Mikokoro, Center of the Sea
2 Sacred Foundry
1 Ancient Den
1 Minamo, School at Water's Edge

25 land

2 Exalted Angel
1 Eternal Dragon

3 creatures

3 Fire // Ice
4 Counterspell
4 Isochron Scepter
3 Fact or Fiction
3 Cunning Wish
3 Force Spike
3 Thirst for Knowledge
3 Wrath of God
2 Absorb
2 Decree of Justice
2 Orim's Chant
1 Chrome Mox

33 other spells

1 Absorb
1 Fact or Fiction
1 Urza's Rage
1 Exalted Angel
2 Disenchant
1 Echoing Truth
1 Wing Shards
1 Thirst for Knowledge
1 Lightning Helix
1 Pulse of the Fields
1 Brain Freeze
1 Orim's Chant
1 Dismantling Blow
1 Fire // Ice

15 sideboard cards



V. Masahiko Morita - Scepter-Chant

6 Island
2 Seat of the Synod
4 Flooded Strand
1 Shivan Reef
2 Adarkar Wastes
2 Plains
2 Skycloud Expanse
1 Mikokoro, Center of the Sea
2 Sacred Foundry
1 Ancient Den
1 Minamo, School at Water's Edge

24 land

2 Exalted Angel
1 Eternal Dragon

3 creatures

3 Fire // Ice
4 Counterspell
4 Isochron Scepter
3 Fact or Fiction
3 Cunning Wish
3 Force Spike
3 Thirst for Knowledge
3 Wrath of God
2 Absorb
2 Decree of Justice
2 Orim's Chant
1 Chrome Mox

33 other spells

1 Fire // Ice
1 Absorb
1 Fact or Fiction
1 Urza's Rage
1 Exalted Angel
3 Disenchant
1 Echoing Truth
1 Wing Shards
1 Thirst for Knowledge
1 Lightning Helix
1 Pulse of the Fields
1 Brain Freeze
1 Orim's Chant

15 sideboard cards



VI. Jin Okamoto - Tog

1 Underground River
2 Vault of Whispers
1 Oboro, Palace in the Clouds
1 Swamp
6 Island
4 Polluted Delta
2 Watery Grave
4 Seat of the Synod
2 Cephalid Coliseum

23 land

4 Psychatog
1 Wonder

5 creatures

4 Thirst for Knowledge
3 Smother
2 Mana Leak
4 Force Spike
4 Counterspell
4 Circular Logic
4 Opt
2 Cunning Wish
2 Deep Analysis
3 Fact or Fiction

32 other spells

2 Ghastly Demise
1 Smother
2 Darkblast
1 Echoing Truth
4 Duress
1 Meloku the Clouded Mirror
1 Gifts Ungiven
2 Hideous Laughter
1 Skeletal Scrying

15 sideboard cards



VII. Itaru Ishida - Tog

5 Island
2 Swamp
1 Forest
4 Polluted Delta
2 Bloodstained Mire
3 Watery Grave
2 Overgrown Tomb
2 Yavimaya Coast
2 Lonely Sandbar
1 Barren Moor
1 Oboro, Palace in the Clouds
1 Cephalid Coliseum

26 land

4 Psychatog
1 Meloku the Clouded Mirror
1 Genesis

6 creatures

4 Smother
4 Gifts Ungiven
4 Counterspell
3 Circular Logic
3 Force Spike
2 Mana Leak
3 Pernicious Deed
1 Darkblast
1 Chainer's Edict
1 Ghastly Demise
1 Nightmare Void
1 Life from the Loam

28 other spells

2 Bottle Gnomes
3 Duress
1 Viridian Shaman
2 Boseiju, Who Shelters All
1 Meloku the Clouded Mirror
2 Haunting Echoes
4 Innocent Blood

15 sideboard cards



VIII. Akira Asahara - Balance

4 Ancient Spring
4 Irrigation Ditch
4 Tinder Farm
3 Geothermal Crevice
3 Timberland Ruins
2 Seafloor Debris
2 Abandoned Outpost
4 Archaeological Dig

26 land

4 Terravore

4 creatures

4 Fire // Ice
4 Chromatic Sphere
4 Terrarion
4 Burning Wish
3 Balancing Act
2 Orim's Chant
3 Moment's Peace
2 Roar of the Wurm
2 Sensei's Divining Top
2 Mana Short

30 other spells

1 Mana Short
3 Pyroclasm
3 Naturalize
1 Balancing Act
1 Innocent Blood
1 Life from the Loam
1 Triskelion
1 Mephidross Vampire
3 Tooth and Nail

15 sideboard cards

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.

ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.