string(15) ""
» Blog » Top-A-Top podbije świat?
25-01-2012 16:18

Top-A-Top podbije świat?

Odsłony: 0

Top-A-Top podbije świat?

Odsapnęliśmy po bardzo fajnym weekendzie w Warszawie, podczas którego odbyły się Mistrzostwa Polski w Veto (z rekordową jak na turnieje vetowe frekwencją ponad 70 graczy) i wracamy do normalnego trybu pracy.

 

Tłumaczenie i redakcja angielskiego Wolsunga zakończone, Garnek znowu dłubie w Slawii (tzn. akurat w tej chwili nie dłubie, bo zepsuł mu się laptop), a Żucho zaczął prace nad pierwszym angielskim dodatkiem. Tymczasem dzięki wysiłkom naszego kochanego handlowca Xero(Boya), mamy wielką przyjemność poinformować Was, że...

 

Top-A-Top ukaże się na rynkach światowych nakładem znanego francuskiego wydawnictwa Iello. Top-A-Top jest grą typu party game, która miała swoją premierę na targach w Essen. Do tej pory został wyprzedany cały nakład oraz wszystkie dodruki tytułu, gra cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno w kraju, jak i za granicą. Proste zasady, szybka i zabawna rozgrywka, spora dawka humoru - wszystko to złożyło się na sukces Top-A-Top. Gra jako jedna z niewielu tego typu została zauważona przez mainstreamowe media, a nie tylko te zajmujące się naszą branżą. O grze pisała m.in. Gazeta Wyborcza oraz rodzime serwisy internetowe.

 

Iello, jeden z największych na świecie dystrybutorów gier i zabawek, znany jest z wydania pod swoją marką takich pozycji jak Nightfall, Dungeon Petz, Discworld: Ankh-Morpork czy The Dwarf King. Do szeregu tych tytułów dołącza teraz gra Kuźni Gier autorstwa Agnieszki Migdalskiej!

 

A to nie koniec naszej ofensywy światowej. Kuźnia pokłada duże nadzieje przede wszystkim w Alcatraz - planszówce, która spotkała się ze świetnym przyjęciem w Essen, a ostatnio została zrecenzowana przez Świat Gier Planszowych - przeczytajcie i czekajcie na kolejne wieści, następne zagraniczne licencje wiszą w powietrzu :)

Komentarze


~gfggffgfg

Użytkownik niezarejestrowany
    farma
Ocena:
0
25-01-2012 17:21
GRAmel
   
Ocena:
+1
Tak.
25-01-2012 20:28
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Powodzenia! :)
25-01-2012 22:15
Beamhit
   
Ocena:
0
Dobra, F.A.R.M.A. - tylko że moja nie rozumieć hermetyczna dowcipa.

???
26-01-2012 00:10
~~~czepiak

Użytkownik niezarejestrowany
    okładkowo
Ocena:
0
top-kwantyfikator ogólny-top? niemniej gratulacje, to się sprzeda
26-01-2012 12:52
Umbra
   
Ocena:
+1
Gratulacje, miejmy nadzieje, że ekipa z Kuźni poza ciągłym atakowaniem swoimi produktami ma czas na takie rzeczy jak wypoczynek, piwko z kolegami i wyjście na miasto ; )
28-01-2012 17:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.