» Magic: the Gathering » Zwycięskie talie » Top 8 Junior Series Bielsko-Biała 2006-06-03 (Standard)

Top 8 Junior Series Bielsko-Biała 2006-06-03 (Standard)


wersja do druku
1. Dominik Piwowarczyk – WBG Control

4 Temple garden
4 Godless shrine
4 Overgrown tomb
4 Forest
2 Plains
2 Swamp

4 Birds of paradise
4 Sakura tribe-eleder
4 Loxodon hierarch
4 Giant solifuge
2 angel of despair

4 Mortify
4 Phyrexian arena
4 Wrath of god
4 Faith’s fetters
4 Debtor’s kneel
3x Crime/Punishment

SB:
4x Rolling spoil
4x Putrefy
4x Recollect
3x Ghostway


2. Tomasz “Kwadat” Biegun – WGR Beats

3 Mountain
2 Plains
4 Forest
4 Stomping grounds
4 Sacred foundry
4 Temple garden

4 Selesnya guildmage
4 Watchwolf
3 Birds of paradise
3 Burning-tree shaman
4 Kird ape
4 Loxodon hierarch
4 Rumbling slum

4 Char
2 Pure/Simple
3 Lightning helix
2 Devouring light
2 Privileged position

SB:
4 Savage twister
1 Lightning helix
2 Pure/simple
3 Faith’s fetters
3 Naturalize
2 Devouring light

3-4. Michał Suchoń – Heartbeat Combo

10 Forest
10 Island
1 Mountain
1 Swamp

4 Drift of Phantasms
4 Sakura-Tribe Elder
1 Maga, Traitor to Mortals

1 Boomerang
4 Early Harvest
4 Heartbeat of Spring
1 Invoke the Firemind
4 Kodama's Reach
4 Muddle the Mixture
4 Remand
1 Savage Twister
4 Sensei's Divining Top
1 Recolect
1 Weird Harvest

SB:
4 Carven Caryatid
3 Gigadrowse
3 Savage Twister
1 Meloku the Clouded Mirror
1 Viridian Shaman
1 Bound/determined
1 Blood moon
1 Loaming shaman

3-4. Michał Herzyk – Gruul

4 Stomping grounds
4 Karplusan forest
7 Forest
4 Mountain
3 Skarrg, the rage pits
4 Kird ape
4 Birds of paradise
4 Giant solifuge
4 Scab-caln mauler
4 Burning-tree shaman
4 Gruul guildmage

4 Char
4 Seal of fire
4 Moldervine cloak

SB:
4 Pure/simple
4 Savage twsiter
3 Flames of the blood hand
3 Naturalize
1 Silhana ledgewalker

5-8. Bolesław “Alucard” Bielicki – “AFA” – Azorious flying aggro

Spis wkrótce...

5-8. Wojtek “Stoper” Stopa – Glare

5 Forest
2 Plains
1 Eiganjo castle
1 Okina, temple to the grandfathers
4 Brushland
4 Temple garden
2 Selsnya sanctuary
2 Vitu-ghazi, the city tree
1 Miren, the moaning well

4 Birds of paradise
4 Loxodon hiearch
4 Watchwolf
4 Wood elves
3 Selesnya guildmage
3 Yosei the morning star
3 Arashi, the sky assunder

4 Devouring light
4 Glare of subdual
3 Umezawa’s jitte
3 Bathe in light
2 Conregation at dawn

SB:
2 Otherwordly journey
3 Ghostway
3 Privileged position
3 Seed spark
2 Scour
1 Umezawa’s jitte
1 Kodama of the north tree

5-8. Piotr Pysz – Boros

3 Sacred foundry
1 Battlefield forge
12 Plains
4 Mountain
1 Eiganjo castle
1 Shinka, the bloidsoaked keep

3 Isamaru hound of Konda
4 Hand of honor
3 Suntail hawk
2 Skyknight legionaire
2 Boros swiftblade
3 Paladin en-Vec
4 Leonin skyhunter
4 Lantern kami

3 Umezawa’s jitte
2 Char
4 Lightning helix
4 Glorious anthem

SB:
3 Rain of emebers
3 Terashi’s grasp
3 Faith’s fetters
3 Galvanic arc
3 Oherworldy journey

5-8. Wojtek Rajzer – WR – Hero of the day

4 Boros garrison
7 Mountain
6 Plains
1 Eiganjo castle

1 Firemane angel
1 Seal of fire
2 Wojek embermage
2 Sunforger
2 Boros signet
1 Argus Kos, Wojek veteran
2 Reciprocate
4 Volcanic hammer
4 Lightning helix
2 Blaze
1 Ghost –lit rider
1 Honden of cleasning fire
1 Honden of infinite rage
1 Sacred nectar
1 Brightflame
4 Leonin skyhunter
2 Razia, boros archangel
3 Faith’s fetters
2 Yosei, the morning star
1 Searing meditation
1 Razia’s purification
1 Genju of the fields
1 Genju of the spires
1 Courier hawk

SB:
-


Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.

ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.