Metagame:
10 RB ClampBidding
7 UW Control
6 Mono R Ponza
6 RW RiftControl
4 RavagerAffinity
3 AffinAtog
3 Mono R GoblinSligh
3 RG Ponza
2 Mono B Zombies
2 Affinity
2 WhiteWeenie
1 GW TangelrootCombo
1 Mono W UrzaTron
1 ChamberAffinity
1 Mono G Elves
1 UW Aggro
1 Mono R GoblinPonza
1 BG Cemetery
1 Mono B Control
1. Indyk Wojciech - UW Control 15pkt.
3 Pulse of the Fields
3 Akroma's Vangeance
4 Wrath of God
3 Eternal Dragon
2 Mindslaver
4 Mana Leak
3 Decree of Justice
4 Thirst for Knowledge
4 Exalted Angel
3 Rewind
7 Plains
4 Island
4 Cloudpost
4 Coastal Tower
2 Temple of the False God
4 Flooded Strand
1 Seat of the Synod
1 Ancient Den
SB:
2 Sacred Ground
3 Scrabbling Claws
3 Stifle
3 Annul
4 Circle of Protection: Red
2. Świętek "Młody" Michał - Rb ClampBidding 14pkt.
4 Skirk Prospector
4 Goblin Sledder
4 Goblin Piledriver
3 Gempalm Incinerator
4 Goblin Warchief
4 Goblin Sharpshooter
4 Siege-Gang Commander
3 Patriarch's Bidding
3 Oblivion Stone
4 Skullclamp
4 Bloodstained Mire
4 Swamp
4 City of Brass
11 Mountain
SB:
1 Patriarch's Bidding
2 Dark Banishing
3 Echoing Ruin
1 Starstorm
4 Electrostatic Bolt
4 Cabal Slaver
3. Żuber "Wojasek" Wojciech - RW RiftControl 14pkt.
1 Mirrodin's Core
7 Mountain
8 Plains
4 Secluded Steppe
4 Forgotten Cave
1 Temple of the false God
3 Damping Matrix
4 Lightning Rift
2 Decree of Justice
2 Akroma's Vangeance
4 Wrath of God
3 Starstorm
3 Exalted Angel
1 Obliterate
2 Astral Slide
4 Eternal Dragon
3 Spark Spray
3 Redewed Faith
SB:
4 Sacred Ground
2 Shatter
1 Echoing Ruin
3 Circle of Protection: Red
3 Dwarven Blastminer
2 Pulse of the Forge
4. Pogoda "Adpg" Adam - R GoblinPonza 14pkt.
15 Mountain
3 Goblin Burrows
4 Chrome Mox
4 Skirk Prospector
4 Goblin Sledder
3 Sparksmith
4 Goblin Piledriver
4 Slith Firewalker
4 Goblin Warchief
4 Goblin Sharpshooter
4 Stone Rain
4 Molten Rain
3 Siege-Gang Commander
SB:
2 Echoing Ruin
2 Shatter
4 Gempalm incinerator
4 Electrostatic Bolt
3 Sulfuric Vortex
5. Zembaty "Zemby" Michał - Przemek_Wołowiec.dec 13pkt.
Ze względu na prośbę gracza oraz za zgodą organizatora turnieju spis talii został zastrzeżony.
6. Czaja "Czajfoos" Andrzej - Rb ClampBidding 13pkt.
4 Siege-Gang Commander
4 Goblin Sledder
4 Skirk Prospector
4 Goblin Piledriver
4 Gempalm Incinerator
4 Goblin Warchief
4 Goblin Sharpshooter
2 Dark Banishing
3 Patriarch's Bidding
4 Skullclamp
4 Bloodstained Mire
4 Swamp
3 City of Brass
12 Mountain
SB:
4 Echoing Ruin
3 Oblivion Stone
3 Persecute
1 Patriarch's Bidding
2 Sulfuric Vortex
2 Sword of Fire and Ice
7. Kopeć Mateusz - Rb ClampBidding 13pkt.
11 Mountain
4 Swamp
4 Bloodstained Mire
4 City of Brass
4 Goblin Warchief
4 Goblin Sledder
4 Goblin Piledriver
4 Skirk Prospector
4 Siege-Gang Commander
4 Goblin Sharpshooter
4 Gempalm Incinerator
2 Sparksmith
4 Skullclamp
3 Patriarch's Bidding
SB:
3 Dark Banishing
3 Persecute
3 Echoing Ruin
2 Starstorm
4 Shatter
8. Tomeczek "SIN" Krzysztof - BG Cemetery 13pkt.
4 Birds of Paradise
4 Oversold Cemetery
4 Skullclamp
4 Ravenous Baloth
4 Bane of the Living
2 Viridian Zealot
4 Ravenous Rats
4 City of Brass
3 Viridian Shaman
4 Death Cloud
4 Twisted Abomination
8 Forest
11 Swamp
SB:
1 Viridian Shaman
3 Damping Matrix
4 Infest
4 Naturalize
3 Withered Wretch
Gracze spoza Top8, którzy również mieli trzynaście punktów:
9. Miłkowski Michał - UW Control
4 Solem Simulacrum
1 Darksteel Colossus
4 Oblivion Stone
3 Decree of Justice
4 Mana Leak
4 Discombobulate
3 Complicate
3 Remove Soul
4 Thirst for Knowledge
3 Inspiration
2 Echoing Truth
3 Seat of the Synod
3 Plains
7 Island
4 Urza's Mine
4 Urza's Tower
4 Urza's Power Plant
SB:
2 Mindslaver
2 Duplicant
1 Echoing Truth
2 Stifle
1 Remove Soul
4 Annul
2 Leonin Bladetrap
1 Decree of Silence
10. Misiak Maciej - RavagerAffinity
2 Pyrite Spellbomb
4 Glimmervoid
4 Vault of Whispers
4 Great Furnace
4 Shrapnel Blast
4 Disciple of the Vault
4 Thougtcast
4 Myr Enforcer
4 Frogmite
4 Seat of the Synod
4 Arcbound Ravager
4 Arcbound Worker
4 Skullclamp
4 Darksteel Citadel
4 Ornithopter
2 Welding Jar
SB:
4 Stabilizer
4 Electrostatic Bolt
3 Pyroclasm
4 Shatter
11. Wata "Watman" Mateusz - RG Ponza
8 Mountain
8 Forest
4 Wooded Foothills
2 Contested Cliffs
3 Electrostatic Bolt
3 Plow Under
4 Stone Rain
4 Molten Rain
4 Starstorm
4 Birds of Paradise
4 Vine Trellis
4 Viridian Shaman
4 Molder Slug
4 Ravenous Baloth
SB:
4 Dwarven Blastminer
4 Pyroclasm
4 Echoing Ruin
3 Nantuko Vigilante