Tajny wywiad cara Grocha

Artykuły

Tajny wywiad cara Grocha - Andriej Bielanin

Tajny wywiad cara Grocha - Andriej Bielanin

Godzina dla Bielanina

06-03-2011 20:03 | Asia 'Blackie' Kowalska | Komentarze: 0
O Tajnym wywiadzie Cara Grocha usłyszałam przypadkiem. Do sięgnięcia po książkę przekonało mnie zwłaszcza logo Fabryki Słów na okładce – zwykłam ufać temu wydawnictwu, bo żadna z jego pozycji dotychczas mnie nie zawiodła. Ponadto cenię je sobie ze względu na to, że często pozwala zaistnieć na...

Noty

Tajny wywiad cara Grocha

25-11-2009 22:44 | Komentarze: 1
Król Artur miał rycerzy Okrągłego Stołu.
Car Groch ma podporucznika Iwaszowa.

Za górami, za lasami, żyła sobie Baba Jaga. I miała lokatora – milicjanta, który pewnego dnia wylazł spod podłogi, zbłądziwszy z dalekiej Moskwy hen, aż do bajkowej krainy.

A skoro już się zabłąkał, to robi to, co prawdziwy milicjant z ambicjami, czynić powinien – strzeże porządku i bezpieczeństwa obywateli. Tyle że w miejscu, gdzie aż kipią czary, nie jest to takie proste...

Wieści

Godzina dla Bielanina

Godzina dla Bielanina

06-03-2011 20:06 | Tomasz 'Asthariel' Lisek
"Jest w książkach rosyjskich autorów coś takiego, że wystarczy kilka zdań przeczytać i już wiadomo, że się ma do czynienia z literaturą słowiańską. Wydaje mi się, że to kwestia odwołań do rodzimych magicznych stworów (milsza memu oku strzyga niźli amerykańskie yeti) oraz czerpanie pełnymi garściami ze słowiańskich mitów i przesądów. To pozwala na bardzo szybkie wejście w wykreowany przez autora świat, który brzmi dla czytelnika z naszych terenów po prostu znajomo."

Debiutująca w serwisie Asia 'Blackie' Kowalska recenzuje Tajny wywiad cara Grocha autorstwa Andrieja Bielanina. Zapraszamy do lektury!
» więcej