» Blog » Ta wspaniała moderacja...
25-01-2016 08:05

Ta wspaniała moderacja...

Odsłony: 166

 

Otrzymałeś/aś ostrzeżenie

Wysłano: N sty 24, 2016 11:13 pm 
Od: Kamulec 
Do: L. Norec 

Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:

Obrażanie użytkowników portalu (ostatnio Petry Bootman).

 

 

Postępowanie Kamulca skłania mnie ku zastanowieniu czy aby nie powinienem wysłać wam wszystkim zestawów oficjalnych przeprosin na każdą okazję. Tak na wszelki wypadek.

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Adeptus
   
Ocena:
+1

E? Jedyna "obraza" Petry w ostatnim czasie, jaką kojarzę, to była odpowiedź na to, że ktoś zasugerował, że we władzach Poltera powinno być więcej kobiet, a Ty (chyba Ty) napisałeś, żeby nie wywoływać jej z komitetu, obojętnie w jakim komitecie jest. Gdzie tu obraza? Jedynie wyrażenie opinii, że tej osoby nie chciałbyś w moderacji.

Oczywiście, nie należy mieć złudzeń, że Kamulec wyjaśni o co chodzi, to byłoby wbrew najświętszym zasadom jego światopoglądu.

Postępowanie Kamulca skłania mnie ku zastanowieniu czy aby nie powinienem wysłać wam wszystkim zestawów oficjalnych przeprosin na każdą okazję. Tak na wszelki wypadek.

Łudzisz się, ze istnieje jakikolwiek sposób zapobiegawczy? Jak będzie chciał Cię zbanować, to zbanuje, zasady regulaminu/logiki nie będą go pętać.

25-01-2016 10:33
L. Norec
   
Ocena:
0

Pewnie chodziło o to, że pod jedną z notek napisałem, że nazwisko Petry mi się kojarzy z Buttmoan cały czas. Nie wiem gdzie tu obraza, ale Kamulec też niczego nie wie i jakoś żyje.

25-01-2016 10:48
Adeptus
   
Ocena:
0

Hmm, a kiedy to napisałeś? W ostatnim czasie nie kojarzę, czyżby jakieś wyciąganie nie wiadomo czego ze starodawnych wypowiedzi?

Tak czy inaczej, możemy jeno gdybać, skoro moderator jest zbyt leniwy (by nie użyć innego określenia), żeby w dwóch słowach wyjaśnić, za co/przed czym właściwie ostrzega. Na logikę, ostrzeżenia powinny spełniać funkcję "wychowawczą", żeby user wiedział, czego ma się wystrzegać, a ciężko, żeby taką funkcję pełniło ostrzeżenie na zasadzie "Postąpiłeś nieładnie, ale nie powiem o co chodzi, domyśl się".  Mi to bardziej wygląda na przygotowywanie się do banu - potem Kamulec będzie mógł powiedzieć "No ale przecież wcześniej dałem mu ostrzeżenie".

25-01-2016 10:53
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+1

Wiecie, wolałbym już zeby na poltku wiatr hulał miedzy starymi postami niz czytac kolejna notke o Złym Kamulcu - wcielonym Sauronie który nastał po Repku - Morgothcie... 

25-01-2016 11:41
Adeptus
   
Ocena:
+1

@ Anioł Gniewu

Dlatego miejmy nadzieję, że Sauron jak najszybciej odejdzie, wtedy nie będzie potrzeby pisania takich notek, a być może nowy władca Polterziemia sprawi, że zamiast świstu hulającego wiatru słychać będzie elfickie pieśni i hobbickie przyśpiewki.

25-01-2016 11:50
L. Norec
   
Ocena:
0

@ Adeptus

 

KFC zalinkował do Bestii, wspominając o Petrze, a ja się odniosłem do jego wypowiedzi i właśnie to napisałem. Nie pamiętam pod jaką notką. Pewnie już usunął. :P

 

Raczej to wymówka dla niego samego, bo ostatnio dał mi bana bez żadnego ostrzeżenia, tak nagle, to bodajże było za dyskutowanie pod notką Enc'a.

25-01-2016 11:52
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Eee... Rozumiem. Ponad gór zamglony szczyt lećcie zanim wstanie świt itd... A czemu tego nie omawiacie na privie? 

25-01-2016 12:10
Z Enterprise
   
Ocena:
0

Panowie, a może on was banuje i warnuje, bo go najwzyczajniej w świecie wkurzacie i was nie lubi? :)

Moderator też człowiek. 

Może polubcie Kamulca, a Kamulec polubi was?

25-01-2016 12:11
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

To przełomowa myśl Zigzaku. Nominuje cie do Pokojowej Nagrody Jobla! 

25-01-2016 12:14
Adeptus
   
Ocena:
+2

Panowie, a może on was banuje i warnuje, bo go najwzyczajniej w świecie wkurzacie i was nie lubi? :)

Bardzo możliwe. I właśnie dlatego powinien odejść, bo moderator nie powinien się kierowac osobistymi antypatiami.

Może polubcie Kamulca, a Kamulec polubi was?

Polubić go raczej nie polubię, bo jego zachowanie jest zbyt irytujące. Na początku próbowałem z nim rozmawiać normalnie... Tylko, że z nim się nie da rozmawiać. Wszystko u niego się sprowadza do:

Kamulec - Jest tak.

Ktoś inny - A mi się wydaje, że nie jest tak, bo...........

Kamulec: Nie, jest tak, przecież napisałem.

Ktoś inny: Ale może by to jakoś uzasadnił.

Kamulec: Nie będę rozmawiał na takim poziomie, z mojej strony koniec dyskusji. Jak masz jakieś konkretne zastrzeżenia, to wyślij mi pw, to je przeczytam i zignoruję.

To, że go nie lubię, nie znaczy, że mu źle życzę. Niech sobie pisze suplementy do dedeków, czy co tam, ale niech zostawi "społeczność", którą rzekomo "koordynuje" w spokoju.

25-01-2016 12:16
Kamulec
    Komunikat administracji
Ocena:
0

Petra poczuła się urażona przedstawianiem takich skojarzeń i powód wydaje się jasny, jednak L. Norec i tak jeszcze raz skasowane określenie przytoczył. Poza tym wypowiedź, że "Kamulec niczego nie wie i jakoś żyje" jest obraźliwa. Notkę ukrywam.

25-01-2016 12:37

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.