» Magic: the Gathering » Zwycięskie talie » T2 na Maratonie Jesieni

T2 na Maratonie Jesieni


wersja do druku
Alan Andrzejewski (15 pkt)
1 Minamo, School at Water's Edge
1 Okina, Temple to the Grandfathers
1 Miren,_the Moaning Well
1 Oboro,_Palace in the Clouds
4 Yavimaya Coast
8 Forest
7 Island
4 Umezawa's Jitte
4 Sensei's Divining Top
4 Remand
4 Mana Leak
2 Arashi,_the Sky Asunder
3 Keiga, the Tide Star
4 Vinelasher Kudzu
4 Meloku the Clouded Mirror
4 Sakura-Tribe Elder
4 Wood Elves

Sideboard:
2 Shadow of Doubt
3 Hinder
4 Threads of Disloyalty
3 Naturalize
2 Kodama of the North Tree
1 Arashi, the Sky Asunder

- - - - -

Marcin Nowak (12 pkt)
4 Putrefy
1 Vigor Mortis
1 Zombify
3 Kagemaro, First to Suffer
4 Llanowar Wastes
4 Birds of Paradise
4 Sakura-Tribe Elder
1 Island
1 Meloku the Clouded Mirror
1 Revive
1 Miren,_the Moaning Well
1 Shizo, Death's Storehouse
1 Hideous Laughter
3 Gifts Ungiven
3 Sensei's Divining Top
1 Nightmare Void
1 Kokusho,_the Evening Star
4 Kodama's Reach
2 Grave-Shell Scarab
2 Kodama of the North Tree
1 Sickening Shoal
1 Ink-Eyes, Servant of Oni
1 Recollect
1 Okina, Temple to the Grandfathers
6 Swamp
7 Forest

Sideboard:
3 Hideous Laughter
3 Naturalize
4 Nezumi Shortfang
3 Nezumi Graverobber
2 Nightmare Void

- - - - -

Marcin Krzymowski (10 pkt)
6 Forest
4 Swamp
2 Island
1 Watery Grave
1 Overgrown Tomb
4 Llanowar Wastes
2 Tendo Ice Bridge
1 Okina, Temple to the Grandfathers
1 Shizo, Death's Storehouse
4 Sakura-Tribe Elder
4 Kodama's Reach
4 Carven Caryatid
1 Hana Kami
1 Wear Away
3 Kagemaro, First to Suffer
3 Last Gasp
1 Hell's Caretaker
1 Kokusho,_the Evening Star
1 Death Denied
1 Myojin of Night's Reach
1 Ink-Eyes, Servant of Oni
1 Soulless Revival
4 Gifts Ungiven
1 Meloku the Clouded Mirror
1 Grave-Shell Scarab
3 Sensei's Divining Top
3 Putrefy

Sideboard:
3 Naturalize
4 Hideous Laughter
3 Cranial Extraction
3 Nezumi Graverobber
2 Reminisce

- - - - -

Łukasz Dziekan (10 pkt)
4 Glorious Anthem
4 Boros Swiftblade
4 Leonin Skyhunter
3 Savannah Lions
3 Isamaru, Hound of Konda
4 Lantern Kami
2 Suntail Hawk
4 Lightning Helix
3 Char
2 Promise of Bunrei
4 Umezawa's Jitte
1 Eiganjo Castle
1 Shinka, the Bloodsoaked Keep
4 Mountain
4 Sacred Foundry
4 Battlefield Forge
9 Plains

Sideboard:
2 Thoughts of Ruin
3 Hokori, Dust Drinker
2 Pithing Needle
2 Manriki-Gusari
3 Terashi's Grasp
3 Kami of Ancient Law

- - - - -

Kamil Bogdański (10 pkt)
3 Sensei's Divining Top
3 Sakura-Tribe Elder
4 Mana Leak
3 Putrefy
3 Gifts Ungiven
4 Kodama's Reach
2 Meloku the Clouded Mirror
3 Wildfire
2 Pyroclasm
1 Recollect
1 Reclaim
1 Grave-Shell Scarab
1 Thoughts of Ruin
1 Shard Phoenix
1 Naturalize
1 Gleancrawler
1 Life from the Loam
5 Island
6 Forest
5 Mountain
2 Tendo Ice Bridge
3 Swamp
2 Karplusan Forest
1 Shivan Reef
1 Yavimaya Coast

Sideboard:
3 Naturalize
1 Boseiju, Who Shelters All
1 Nightmare Void
2 Reclaim
1 Time Stop
1 Recollect
3 Stone Rain
1 Evacuation
1 Last Gasp
1 Carven Caryatid

- - - - -

Artur Marciniak (9 pkt)
2 Remove Soul
2 Pithing Needle
1 Kokusho, the Evening Star
4 Hinder
3 Boomerang
2 Azami, Lady of Scrolls
4 Jushi Apprentice
3 Hideous Laughter
4 Mana Leak
3 Disrupting Shoal
1 Ink-Eyes, Servant of Oni
1 Overwhelming Intellect
3 Rewind
2 Meloku the Clouded Mirror
10 Island
5 Swamp
1 Oboro,_Palace in the Clouds
4 Watery Grave
1 Shizo, Death's Storehouse
4 Underground River

Sideboard:
2 Darkblast
1 Sickening Shoal
1 Ghost-Lit Stalker
1 Shadow of Doubt
1 Threads of Disloyalty
3 Muddle the Mixture
3 Rend Flesh
2 Last Gasp
1 Pithing Needle

- - - - -

Maciej Pasek (9 pkt)
4 Sakura-Tribe Elder
4 Kodama's Reach
4 Gifts Ungiven
1 Goryo's Vengeance
3 Sensei's Divining Top
2 Putrefy
1 Hideous Laughter
2 Kagemaro, First to Suffer
1 Kokusho,_the Evening Star
4 Mana Leak
3 Sickening Shoal
1 Hana Kami
1 Ink-Eyes, Servant of Oni
3 Meloku the Clouded Mirror
1 Soulless Revival
1 Death Denied
1 Wear Away
1 Tendo Ice Bridge
3 Yavimaya Coast
1 Shizo, Death's Storehouse
1 Minamo, School at Water's Edge
1 Okina, Temple to the Grandfathers
5 Swamp
2 Overgrown Tomb
1 Miren,_the Moaning Well
2 Island
6 Forest

Sidebaord:
1 Nightmare Void
3 Cranial Extraction
2 Kokusho,_the Evening Star
3 Hideous Laughter
4 Jushi Apprentice
1 Ghost-Lit Stalker
1 Kodama of the North Tree

- - - - -

Dawid Kędzierski (9 pkt)
4 Hypnotic Specter
3 Phyrexian Arena
2 Ink-Eyes, Servant of Oni
3 Persecute
4 Llanowar Wastes
3 Kodama of the North Tree
3 Sakura-Tribe Elder
2 Arashi,_the Sky Asunder
4 Sickening Shoal
4 Birds of Paradise
2 Kodama's Reach
7 Swamp
1 Okina, Temple to the Grandfathers
1 Overgrown Tomb
2 Putrefy
2 Rend Flesh
3 Kokusho,_the Evening Star

Sideboard:
1 Cranial Extraction
1 Ghost-Lit Stalker
2 Nezumi Graverobber
2 Dosan the Falling Leaf
4 Hideous Laughter
2 Night of Souls' Betrayal
3 Naturalize

- - - - -

Krzysztof Ginter (9 pkt)
4 Glorious Anthem
4 Suntail Hawk
2 Devouring Light
4 Boros Swiftblade
4 Boros Guildmage
4 Skyknight Legionnaire
4 Lantern Kami
4 Lightning Helix
4 Leonin Skyhunter
1 Isamaru,_Hound of Konda
3 Umezawa's Jitte
4 Sacred Foundry
1 Battlefield Forge
1 Sunhome,_Fortress of the Legion
10 Plains
6 Mountain

Sideboard:
2 Devouring Light
4 Suppression Field
4 Hearth Kami
3 Master Warcraft
2 Ghostly Prison


Metagame

5x Gifts Ungiven Deck
4x WR Boros Weenie
3x BG Rock
1x WG Weenie
1x MUC
1x UB Control
1x UB Reanimator
1x BGU Legends
1x URG Legends
1x UG Kudzu
1x UB Circu-Millstone
1x Enduring Ideal Deck
1x UB Moroii

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.

ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.