Szepty Dzieci Mgły i inne opowiadania

Noty

Szepty Dzieci Mgły i inne opowiadania

30-09-2010 13:38 | Komentarze: 0
Książka Szepty Dzieci Mgły i inne opowiadania to po raz pierwszy na świecie zebrane w jeden tom opowiadania Trudi Canavan.

Opowiadanie tytułowe otrzymało w 2000 roku nagrodę Aurealis za najlepsze opowiadanie fantasy. Na zbiór ten składać będą się cztery opowiadania, po każdym z nich autorka w posłowiu wspomina o genezie i okolicznościach ich powstania.

Książka zostanie wydana ze wstępem napisanym specjalnie dla polskich czytelników, którzy okazali się wielkimi fanami Trudi.

Wieści

Nowa książka Canavan

Nowa książka Canavan

30-09-2010 13:53 | Bartłomiej 'baczko' Łopatka | Komentarze: 0
10 listopada ukażą się Szepty Dzieci mgły i inne opowiadania, zbiór opowiadań autorstwa Trudi Canavan (Ostatnia z Dzikich, Misja Ambasadora).
Literackie koszmarki sprzed lat

Literackie koszmarki sprzed lat

03-07-2011 21:00 | Tomasz 'Asthariel' Lisek
"Tomik zamyka Biuro rzeczy zaginionych, w którym poziom ponownie spada i to drastycznie – dla autorki lepiej by było, gdyby ten tekst zaginął i nigdy się nie odnalazł. Fabuła jest tak nieskomplikowana, że jej przebieg mógłbym opisać w trzech punktach, a odnalezienie w tekście jakiegokolwiek przesłania lub choćby powodu, dla którego owo opowiadanie powstało, jest z góry skazane na niepowodzenie."

Tomasz 'Asthariel' Lisek recenzuje Szepty Dzieci Mgły i inne opowiadania Trudi Canavan. Zapraszamy do lektury! » więcej