string(15) ""
» Blog » Strzeżmy się fałszywych proroków
19-08-2011 16:59

Strzeżmy się fałszywych proroków

W działach: wielkie pytania | Odsłony: 6

Hmmmmmmmmmmmmmmm...

Smuci że na Poltergeiście są tacy, co mówią katolikom jak mamy wierzyć. Jak ktoś ma inne zdanie nie dadzą dojść do głosu tylko uciszą cenzurą. A ja myślę że tak nie powinno być. Od tego są księża. Studiowali długo na seminarium żeby się na tym znać. Okażmy trochę zaufania naszym duszpasterzom i "strzeżmy się fałszywych proroków".

Wiem że się narażam ale apeluję, żeby nie dać się porwać takim demagogom bo to jest przecież stronka o rpg. Rozmawiajmy tu o rpg bo na tym się znamy i nie bawmy się w mądrzejszych od papieża.

Komentarze


tomakon
   
Ocena:
+1
@E_elear
Mój drogi fundamentalisto, nic mi się nie pomyliło - jestem lewakiem.

Wolność słowa polega także na tym, że bierze się odpowiedzialność przed prawem za wypowiedziane wyrazy oraz kolejność w jakiej się te wyrazy wypowiada.

Idioci często nie uznają tej "definicji" i twierdzą, że to prawo do bełkotania dowolnych treści byle publicznie i głośno.
23-08-2011 11:53
~Bialy Wojownik

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Dacie spokoj Slawkowi(E_elear)! On jest Prawdziwym Wojownikiem Bialej rasy! Moj Najlepszy Brat Polak! Razem wyrzucamy bezdomnych i zabieramy gimnazjalistom kase, zeby walczyc o Polske! Precz brudasom i obcokrajowcom! Heil Slawek! Heil Biala Sila! Heil Nasze Polskie Liceum!
23-08-2011 12:15
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
E_elear juz zaczal robic porzadek http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadom osci/1,80273,10162840,Za_zdrade_bial ej_rasy__Rasistowski_atak_w_Bialymst oku.html

Proponuje Redakcji, zeby nastepnym razem jego wpisow nie usuwac, ale zabezpieczac i od razu powiadamiac policje. Moze nie doszloby do tego podpalenia i innych rasistowskich atakow w Bialymstoku z ostatnich dni, gdyby ktos tego kolesia zamknal.
24-08-2011 08:16
E_elear
   
Ocena:
+1
@tomakon
Czyli nie lubisz lewaków, ale jesteś lewakiem.

"Poważne traktowanie kogoś kto żyje wobec książki całe życie i głosi że wszystko co jest w niej napisane to prawda, bo tak jest w niej napisane, to trochę chwiejny autorytet"
"panowie uświęceni jakimiś okultystycznymi i zabobonnymi rytuałami wiedzą lepiej, więc my, Lud, mamy się ich słuchać oraz tępić tych, którzy podważają ich słowa, bowiem ci panowie są od Boga"
"Mylisz ateistów z irlandzkim klerem katolickim w kwestii zboczeńców"
"Biały watykański miś pojechał poklepać po główkach swoich podwładnych i zapewnić ich, że w razie wpadki z ministrantami inna parafia już czeka?"
"katolickich zjebów sfazowanych na fanatyzm"

Czyli według was te powyższe wypowiedzi są ok. bo dotyczą katolików, papieża, Biblii itp. Nie naruszają niczyich uczuć religijnych i nie należy ich kasować.
24-08-2011 10:00
Zsu-Et-Am
   
Ocena:
0
Wymienione wypowiedzi są obraźliwe; m.in. z ich powodu cały wpis pozostaje ukryty. Nie zaszkodziłoby, gdyby właściciel bloga zrobił porządek w komentarzach. Tak jak nieakceptowalne były wpisy E_eleara, tak i np. wulgarny tekst tomakona jest zdecydowanie nie na miejscu.
24-08-2011 12:45
von Mansfeld
   
Ocena:
+1
Hoho, zaczyna się wyzywanie od lewaków tych, którzy nie czcą Prawdziwej Wiary w Prawdziwego Boga i Jego Proroka.

IMHO cały wpis blogowy powinien polecieć, bowiem nawołuje on właśnie do takiej a nie innej postawy wyznaniowej. Ponadto autor w tekście zakłada, że możliwie każdy odwiedzający Polter jest Semitą religii chrześcijańskiej wyznania rzymsko-katolickiego.
24-08-2011 12:58
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Hohoho! Merry Christmas! And Happy Hanuka! And Joyfull Ramadan! :P
24-08-2011 13:04
E_elear
   
Ocena:
+1
@Zsu-Et-Am
Tylko że "nieakceptowalne" wpisy E_eleara, które częściowo były odpowiedzią na "obraźliwe wypowiedzi" zostały usunięte a te "obraźliwe wypowiedzi" pozostały.

@Laveris de Navarro
Czytaj ze zrozumieniem, tomakon sam pierwszy nazwał się lewakiem.
25-08-2011 10:13
tomakon
   
Ocena:
0
Krótka pamięć E-elearze?
Primo - to ty wyjechałeś z lewakami i to hurtem. Mnie to tam rybka jak nazywają mnie oszołomieni płynem na pryszcze gimnazjaliści, ale niektórym z czytających mogło się podnieść ciśnienie.
Secundo - większość z obraźliwych wypowiedzi powstała jako odpowiedź na twój chamski i agresywny tekścik. Rozumiesz różnicę? Wątpię.
25-08-2011 11:40
E_elear
   
Ocena:
0
@tomakon
Primo - wstydzicie się swoich lewackich poglądów? Niestety słowo lewak to najłagodniejsze określenie jakie przychodzi mi do głowy. Poza tym sam z dumą nazwałeś się lewakiem, więc się tak nie napinaj bo ci się "ciśnienie podniesie"
Secundo - to większość moich "nieakceptowalnych" wpisów powstało jako odpowiedź na "chamskie i agresywne tekściki" Rozumiesz różnicę? Wątpię.
26-08-2011 10:10
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
E_elear - czytaj ze zrozumieniem i nie interpretuj sobie co chwila zdankami typu :"czyli że wy myślicie tak"
Bo ludzie myślą tak, jak ci powiedzieli, a nie jak sobie to interpretujesz.

A akurat chamskie teksty o lewakach ty zacząłeś. Nie dziw się, że ci lewaki teraz przywalają.
26-08-2011 10:25
E_elear
   
Ocena:
0
@zigzak
"Chamskie teksty o lewakach" ja zacząłem do czego z dumą się przyznaje (trudno żeby to lewacy wyzywali mnie od lewaków). Jednak w odpowiedzi na chamskie teksty o religii, papieżu i Biblii.

"ci lewaki teraz przywalają" kiedy bo nie zauważyłem.
27-08-2011 11:54
~tomakon

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
@E_elear
//"ci lewaki teraz przywalają" kiedy bo nie zauważyłem.//
Boś wielce niespostrzegawczy katobolszewiku (najlżejsze określenie jakie znam na określenie niedojrzałych moherowców).
Ale to typowe zachowanie dla twej frakcji fundamentalistów. KK też musiał doczekać się zdjęć satelitarnych by uznać że Galileusz miał rację.

Nie baw się w quoting - to trza umić. Od nieumiejętnych zabaw może boleć ego.

Jakbyś był starszy, bardziej wykształcony i cokolwiek wiedział o ustrojach politycznych to dotarłoby do twego mózgu, że ukrzyżowany symbol twojej religii był prawdziwym socjalistą (czyli takim lewakiem :D).

Pisz E_elear, pisz. Robi się zabawnie.
ALE: wydaje mi się, że powinieneś w czasie gdy rzucasz kamieniami w bliźnich poprzez neta modlić się żarliwie albo chociaż bronić krzyża.
27-08-2011 12:16
E_elear
   
Ocena:
0
Tupnij w podłogę a czerwone karaluchy wypełzną (czy jakoś tak :))

@tomakon
Wszystkich mających inne zdanie uważasz za młodych, niewykształconych przygłupów? Ciekawe podejście, na pewno pomaga utwierdzić Ci się w przekonaniu o własnej racji i nieomylności.

Na stwierdzenie o tym, że Jezus był "prawdziwym socjalistą" (cokolwiek to znaczy) po prostu brak mi słów. Ty chyba faktycznie jesteś dużo starszy, bo edukacje zaczynałeś w Moskwie za Stalina (tylko tam uczyli takich pierdół).

Jedno nie wyklucza drugiego a (wybacz jeśli odbierzesz to za rzucony kamień) lewak nie będzie mi mówił kiedy i jak mam się modlić.
28-08-2011 00:57
~tomakon

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
//Tupnij w podłogę//
Tupaj, tupaj. Chętnie popatrzę jak spadają ci kokardki.

//Wszystkich mających inne zdanie uważasz za młodych, niewykształconych przygłupów? //
Nie. Nie wszystkich. Na takie traktowanie trzeba sobie zasłużyć. Głupotą albo chamstwem. Tobie się to udało w obu kategoriach. Bonusowo dostałem tępogłowy fanatyzm.

//Na stwierdzenie o tym, że Jezus był "prawdziwym socjalistą" (cokolwiek to znaczy) po prostu brak mi słów. //
Czytałeś słowa Jezusa ze świętej księgi czy opierasz się jedynie na relacjach z Radia Maryja ?

// lewak nie będzie mi mówił kiedy i jak mam się modlić.//
Nie zamierza mówić nikomu kiedy i jak ma się modlić. Ja dzielę się swoimi wątpliwościami. W końcu znam mnóstwo porządnych katolików, którym w życiu nie powiedziałbym wyrazów jakie ty przeczytałeś. Dlaczego? Nie odznaczają się głupotą, chamstwem ani fanatyzmem.
28-08-2011 11:41
Malaggar
   
Ocena:
+2
Panowie, skończcie przekomarzać się jak dwa pedzie, dajcie sobie grabę na zawieszenie broni i nie piszcie już więcej, bo obu zaczyna słoma ostro lecieć z butów, a z łbów trociny. Nie wspominając o pianie z gębusi.
28-08-2011 11:45
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@Mal
[pip] cię chłopie?
Grabę fanatykowi podawać? To może jeszcze pyknąć z nargili z mudżahedinem co?
28-08-2011 11:54
Malaggar
   
Ocena:
0
Tyldo (Tomakonie?): Nie bądź taki, E wydorośleje, albo mu klapki opadna z oczu jak zobaczy miłosierdzie i nawet udawaną chęć pojednania ze strony tmk.
28-08-2011 11:56
E_elear
   
Ocena:
0
@Malaggar
Tylko nie pedzie :)

@tomakon
Co prawda nie znam Biblii na pamięć, ale kilka razy czytałem i nie pamiętam aby Jezus nazwany tam był "prawdziwym socjalistą".
28-08-2011 12:02
~tmk

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@Mal
Oby. Ale jest ryzyko, że będzie wybijał szyby zielonoświątkowcom albo niszczył mogiły prawosławnym. Co zrobi zwolennikom Islamu wolę nie myśleć.

@E_elear
//Co prawda nie znam Biblii na pamięć, ale kilka razy czytałem i nie pamiętam aby Jezus nazwany tam był "prawdziwym socjalistą".//
ROTFL. Przerwa na wyśmianie się.
Ty faktycznie nie masz za dużo poukładane w tym swoim łebku.
Uświadomię cię - pojęcia typu socjalizm powstały dużo później, więc ciężko by piszący księgę je znali. Co swoją drogą kiepsko świadczy o wszystkowiedzy szefa pod dyktando, którego stawiali znaczki na zwojach.

Ale skoro czytałeś słowa JC to wiesz do czego nawoływał, teraz porównaj to z ideami socjalistów (ideami a nie z tym co z tych idei zrobił Stalin).

A nie mówiłem - pisz będzie zabawnie.
28-08-2011 12:14

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.