string(15) ""
» Blog » Strona Stratoyagera i inne ogłoszenia parafialne.
25-04-2013 09:56

Strona Stratoyagera i inne ogłoszenia parafialne.

Odsłony: 5

Strona Stratoyagera i inne ogłoszenia parafialne.

Dziś kilka szybkich ogłoszeń parafialnych:

Wczoraj uruchomiliśmy oficjalną stronę gry NOVA 2230: Stratoyager. Na razie jesteśmy na etapie  ustawiania layoutu, wrzucania tam zaległości i tym podobnych rzeczy. W przeciągu kilku dni stronka pewnie jeszcze przejdzie kilka zmian, pojawi się też więcej tekstów. Najprawdopodobniej już dzisiaj (jeśli się wyrobię z czasem) będziecie mogli zobaczyć nasze prototypowe podstawki. Zapraszam.

Oprócz tego, znajdziecie nas także na Google+, gdzie możecie dołączyć do społeczności Stratoyagera. Tu będziemy informować o najnowszych sprawach związanych z naszym kosmicznym bitewniakiem.

Jeśli ktoś jest zainteresowany samym fluffem, który powstawał pierwotnie do gry role-playing NOVA, może szukać aktualizacji na Domvorlden Thershyat. Setting na razie będziemy ograniczać do informacji przydatnych dla graczy bitewniaka, ale z czasem sięgniemy po pokłady tych tysięcy linijek tekstu, jakie powstały do NOVEJ i, mamy nadzieję, NOVA RPG (prawdopodobnie już pod inną nazwą) ujrzy światło dzienne. Ale to plany na daleką przyszłość.

Co jeszcze?

Mamy lekkie opóźnienie z projektem 3D myśliwca  Vulture Mk II, ale do końca tygodnia powinien być gotowy, a w przyszłym, jeśli długi weekend nie porwie ludzi na majówki,  będziemy mieli wydrukowany prototyp. Kolejne informacje o tym na G+ i na stronie Stratoyagera.

Weszliśmy też w fazę testów (Ha! Bitwy! Wreszcie!) i doszliśmy do wniosku, że to będzie całkiem emocjonująca mechanika.  Oczywiście jeszcze wiele pracy przed nami, mnóstwo kalibracji, testowania i rozszerzania zasad - ale podstawowa myśl stojąca za mechaniką działa, jest szybka, intuicyjna i emocjonująca, do tego pozwala na naprawdę skomplikowane zagrania, przy jednoczesnej prostocie zasad. Jesteśmy dobrej myśli.

można przczytac również na moim zewnętrznym blogu, Zigzakiem przez RPG,, gdzie jako bonus zamieściłem fotkę z prac nad modelem 3D naszego pierwszego myśliwca.

 

Mały update: Jeśli ktoś jest zainteresowany, to na stronie Stratoyagera mamy już fotki prototypowych podstawek dla naszych myśliwców. Zapraszam do lektury.

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Sznurek44
   
Ocena:
+2
Ładne grafiki, kreska podobna do stylu Rafała Kosika ;)

Wytrwałości, Zigzaku! Dużą macie ekipę?
25-04-2013 11:36
Z Enterprise
   
Ocena:
+4
Jest nas dwóch, ja i mój brzuch :)
A tak serio, to trudno powiedzieć. Zespól twórców to ja i Ciepły, który robi grafiki i projektuje statki. Ja robię zasady, projektuję i konstruuję elementy gry (ktore Ciepły potem obrabia estetycznie), dogaduję się i negocjuję z podwykonawcami, szukam potencjalnych dystrybutorów itd.
Sam setting NOvEj, pomysły na myśliwce itd powstał przez kilkanaście lat grania z kilkoma drużynami, które znacząco przyczyniły się do rozbudowy settingu.
Ale dodatkowo w projekcie są jeszcze ludzie odpowiedzialni za druk 3D, z którymi nawiązałem współpracę i designerzy którzy przelewają obrazki Ciepłego w solidne przedmioty.
Dodatkowo już wkrótce rozszerzymy zespół o testerów i własnych designerów 3D. Pewnie będzie info o rekrutacji na stronce stratoyagera.
Także trudno powiedzieć ilu nas jest, bo to codziennie się zmienia.
Jest nas dwóch, ale bez kilkunastu innych osób projekt by nie ruszył.
25-04-2013 11:55
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+1
Wow! Dzieje się w bitewniakowym uniwersum. Siły i energia Zigmana są niespożyte!
Czy eksplozja hiperaktywności naszego superbohatera dosięgnie także Menołera? ;)

PS. Zgłaszam wniosek racjonalizatorski - dla lepszego PR-a wspólnik powinien zmienić nazwisko i przybrać jakiś pseudonim. "Jestem Ciepły" nie brzmi dobrze w kontaktach z konserwatywnymi i pruderyjnymi klientami... ;)
25-04-2013 17:22
Z Enterprise
   
Ocena:
+1
Aniele, proszę cię... Nie chcesz chyba, żeby flota manołera przychodziła do ciebie w kawałeczkach z pogróżkami z literek wyciętych z gazety?
25-04-2013 17:31
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+1
Literki z gazet to przeżytek! Przecież możecie je wyciąć w 3d! ;)
25-04-2013 17:32
Z Enterprise
   
Ocena:
0
Przecież to anonimowo będzie, więc z gazety lepsze.
25-04-2013 17:44
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0
Fakt. Zresztą może Ciepły przejmie z powodzeniem francuski rynek? I obejdzie się bez pogróżek... ;)
25-04-2013 17:49
Z Enterprise
   
Ocena:
+2
mały update: Jeśli ktoś jest zainteresowany, to na stronie Stratoyagera mamy już fotki prototypowych podstawek dla naszych myśliwców. Zapraszam http://stratoyager.com/?p=48
25-04-2013 18:50

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.