string(15) ""
» Blog » Stratoyager na Expo
12-10-2013 08:43

Stratoyager na Expo

W działach: 3Print, Stratoyager | Odsłony: 354

Stratoyager na Expo

Kilka notek temu wrzuciłem kilka fotografii prototypowych wydruków proszkowych naszych myśliwców Guardian, będących podstawowymi maszynami w grze Stratoyager.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziś na szybko wrzucam dwie fotografie (wybaczcie mej komórce, bo nie wiedziała co czyni) modelu końcowego, wydrukowanego w fotopolimerze, w zawrotnej rozdzielczości 16 mikronów. Miało ich nie być, mieliśmy czekać na pełną betę pokazową gry, ale pojawiła się możliwość, to musieliśmy z niej skorzystać, trochę na ostatnią chwilę. 

Jest to technologia używana przez kilka bardzo znanych w Polsce i na świecie firm z branży bitewniakowej - tylko, że mamy ją tu, na miejscu, we Wrocławiu, dostępną dla każdego bez ruinowania portfela.

Co ciekawe, model został wydrukowany w 4 częściach (skrzydła, statecznik i kadłub) z odpowiednimi slotami, co pozwoli w przyszłości na dowolne indywidualizacje - tutaj na obrazku głównym  na skrzydłach widać np. adres internetowy naszej firmy i rozdzielczość. 

Jutro, czyli w niedzielę, na targach Techland Fantasy Expo, na stoisku 3PRINT, pokażemy wam te modele wraz z całą masą innych, wydrukowanych w najróżniejszych technologiach. Będziecie też mogli zobaczyć w akcji prostą drukarkę CubeX Duo ciężko pracującą by zabawić gawiedź :)

Mamy też szczerą nadzieję, że przyjdą do naszego stoiska wydawcy zainteresowani taką technologią do wprowadzenia do swoich bitewniaków, planszówek czy nowatorskich RPGów - z pewnością dostaną od nas próbkę Guardiana 16 mikronowego.

A teraz znikam, czas ustawiać maszynę na targi :)

PS. Gdyby ktoś nie dotarł na imprezę, zawsze może mnie zahaczyć z pytaniami e-mailem: krzysztof.raczynski (na) 3print.pl

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Agrafka
   
Ocena:
0

Dzięki za info. Już zaczynam myśleć jak to podle wykorzystać :D

07-11-2013 17:50
Z Enterprise
   
Ocena:
0

Wykorzystuj, po to jest :)

Miałem już zamówienia na miecze Jedi (no, rękojeści), steampunkowe rewolwery, czaszkę smoka, części do motockla z IIWW (w skali 1:1, do odlewów na wosk), Portal guna i parę innych dziwacznych wynalazków. Ostatnio  robiliśmy też rękawicę kolczą (chociaż ja bym jej nie używał do ochrony :) ) w jednym kawałku, złożoną już w drukarce. I dużo innych rzeczy, ale na niektóre jest klauzula poufności, niestety.

07-11-2013 18:42

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.